For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

OK

* pięknie rozprowadzają zarówno korektor jak i podkład - zupełnie ich nie widać
* nie niszczą się
* są dosyć tanie

- właściwie nie da się ich dokładnie umyć
- okropne opakowanie - od razu jej wyrzuciłam
- pochłaniają duuuuuzo podkładu (innych nie miałam więc być może każde gąbki to robią)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dobre

To moje pierwsze gąbeczki, więc specjalistka nie jestem!;)

- zgadzam się, że wchłaniają podkład dosyć nadmiernie

- trudno się je myje

- no i jak się często myje to się mechacą troszkę

Ale ogólnie są dobre;)

Używam tego produktu od: długo już
Ilość zużytych opakowań:z4 gąbeczki zużyłam z owalnego opakowania

są lepsze gąbeczki ;]

Więcej nie kupie tych gabeczek. Podkład wsiąka w nie, przez co szybciej się zużywa. Są mało trwałe, trudno sie je czyści. Opakowanie tez mi się nie podoba - moim zdaniem jest niewygodne: w podróż trzeba zabrać wszystkie gąbeczki, dziwnie się to opakowanie zamyka. Kształt tego produktu takżenie zacheca- ja tam wolę owalne gąbki do makijażu.:)

Używam tego produktu od:3 mies.
Ilość zużytych opakowań:jedno

Szkoda

Pewnie i bym kupiła wiele razy jeszcze.. ale niestety nie chce mi się myć tych gąbek, bo po umyciu tracą na trwałości są takie dziwne.., zresztą nie mam przekonania do rozwoju bakterii.. lepiej kupić podkład do którego nic nie będzie potrzebne..

Używam tego produktu od: kiedys

zmowa z producentem podkladu

Co do jakosci gabeczek sie nie przyczepie - dosc trwale, podklad dobrze sie nimi rozprowadza. I jeszcze lepiej wsiaka - jedyny przypadek gdy udalo mi sie wykonczyc podklad w ciagu miesiaca, t wtedy gdy stosowalam go z gabeczkami rossma (bylo to dosc dawno temu). Nie wiem czy to rossman dogadal sie z firmami kosmetycznymi (ja wam bede wsiakal podklad w nasze gabki, wy mi dalsze 10% narzutu) czy tak sie dzieje z wszystkimi. Wiem jedno po tej przygodzie+poradzie (gazetowej) od stylisty zeby unikac gabek chyba ze chcemy zeby nam podklad w nie wsiakal, datuje sie moj koniec przygody z powyzszymi. A podklad wystarcza mi na jakies 4 m spokojnie.

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Fajniutkie

Bardzo dobra jakość, dobry kształt, świetne estetyczne opakowanie które cieszy oko i nie pozwala na zabrudzenie sześciu ślicznych gabeczek, śmiesznie niska cena. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI

Fajny pomysl

Lubie te gabeczki, choc do ich trwalosci mozna sie przyczepic - pekaja jednak i rozdzieraja sie po kilka tygodniach, ale to i tak dlugo.
NATOMIAST : swietny to pomysl, zeby zamknac je w plastikowym pudeleczku (nie kurza sie ani nie brudza), ergonomiczny ksztalt gebeczki sprawia, ze jest chwytna i poreczna, przyjemnie i wygodnia sie nia trzyma i na klada. Sama struktura jest tez przyjemna w dotyku - nie za twarda dla buzi, a rozprowadzany podklad dobrze sie trzyma.;)
Do tej pory nie wpadlo w moje rece nic praktyczniejszego niz tych 6 porecznych malenstw zamknietych w dosc higieniczenym pudelku - do tego za tak smieszna cene. :)Używam tego produktu od: daaawna..
Ilość zużytych opakowań: kilka(nascie)?

Produkt godny polecenia

W opakowaniu sześć gąbeczek.
Około sześć złoty za opakowanie.

Gąbeczki można myć dowoli, nie strzępią się, nie piękają.
Używam na zmianę dwóch gąbeczek, dwie kolejne dałam siostrze - obie jesteśmy zadowolone, a ostatnia czeka na swoją kolej w poręcznym plastikowym okrągłym opakowaniu.

Produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

... doskonałe ...

Pięknie, higienicznie zapakowane, do tego bardzo tanie, dobrej jakości, podkład rozprowadzają idealnie, choć ja najpierw rozprowadzam palcami, a później poprawiam gąbką, daje to śliczny, bardzo naturalny efekt, a dodatkowo dzióbek jest taki gładziuteńki :)) Polecam po stokroć!

Używam na zmianę dwóch gąbeczek, reszta zamknięta czeka na swoją kolej :) Myślę że wytrwają długo :))

Ilość zużytych opakowań pierwsze dwie gąbeczki z sześciu

idealna

Gąbeczki są idealne. Bardzo dobrze i równomiernie nakłada się nimi podkład. Są małe i poręczne. Można je myc i myć , a one się nie kruszą i nie pękają. Idealna jakość:)

Plusem jest liczba gabeczek-6, więc nie trzeba myć ich codziennie, tylko co kilka dni. Poza tym jest etui do nich:)

Dobre

Jestem zadowolona z tego produktu. Podkład dobrze się rozprowadza, gąbeczka nie strzępi sie (co przy innych się zdarzało). Fajne opakowanie. Niska cena. Na pewno kupię ponownie. Chociaż, zanim będą do wyrzucenia, to trochę czasu minie :)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

funkcjonalne i trwałe

Dla mnie bomba, gąbka jest mięciutka, sprężysta, podkład nakłada sie równomiernie.
Nareszcie nie rozmazuję korektora, tak jak działo się przy nakładaniu podkładu palcami.
Gąbki są bardzo trwałe - używam na zmianę dwóch i trzymają sie dobrze pomimo codziennego mycia - nie pękają, nie zmieniają kształtu. Pozostałe cierpliwie czekają w plastikowym pudełku - nie kurzą się.
Podsumowując - jestem bardzo zadowolona z funkcjonalnosci, jakości i ceny - na pewno będę je kupować