KWC LogobyWIZAŻ logo
Gąbki i aplikatory do makijażu

Veoli Botanica Blend The Perfection, Wyjątkowo miękka gąbeczka do aplikacji makijażu

5 na 537 opinii
flame2 hity!
86% kupi ponownie

Porównaj ceny

topestetic
Veoli Botanica Veoli Botanica BLEND THE PERFECTION C447-99420
49,00  zł
ezebra
VEOLI BOTANICA BLEND THE PERFECTION WYJĄTKOWO MIĘKKA GĄBECZKA DO APLIKACJI MAKIJAŻU
49,00  zł

Kupi ponownie: 86% osób
    Iwona_C
    11 sierpnia 2022 o 13:29
    5 / 5
    Prawdziwie wyjatkowo miękka, bardzo przyjemna i komfortowa w aplikacji kosmetyków. Daje gwarancje wykonania perfekcyjnie i naturalnie wygladajacego makjażu.
    Blend The Perfection dotarła do mnie wraz z innymi produktami od Veoli Botanica w ramach testowania z Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuje :) Taka niespodzianka cieszy mnie tym bardziej , bo cenię sobie tą markę kosmetyczną. Gąbka ma jasnobeżowy kolor i kształt kropli wody z jednej strony z ściętą płasko końcówką. Znajduje się tu również logo firmy. Sucha jest niewielkich rozmiarów, mięciutka i podatna na ucisk. Po zmoczeniu ją wodą co najmniej dwukrotnie zwiększa objętość, staje się bardziej miękka, delikatna, elastyczna i mocno sprężysta. Nowy produkt zapakowany jest mały biały kartonik ochronny z opisem. Jest to akcesorium z którym niezwykle komfortowo się pracuje, dzięki swojej miękkości dotykanie skóry jest delikatne i przyjemne. Gąbka nie zżera stosowanych kosmetyków, a szybko i idealnie rozprowadza je na skórze. Tworzy równomierna warstwę bez smug czy plam. Nawet nałożenie kilku warstw podkładu, pudru czy korektora nie powoduje wystąpienia efektu maski. Jej kształt pozwala dotrzeć w trudniej dostępne miejsca, takich jak okolice oczu czy skrzydełka nosa rewelacyjna do nakładania korektora pod oczy. Zaś strona z ściętą końcówką świetnie sprawdza się do modelowania twarzy. Może być stosowana do kosmetyków płynnych i suchych typu puder, bronzer czy róż. Gąbkę po każdorazowym użyciu należy oczyścić z czym nie ma żadnych problemów. Wystarczy umyć ją wodą z dodatkiem delikatnego detergentu ja w tym celu używam mydła lub żelu do mycia twarzy. Po wyschnięciu wraca do swojej pierwotnej małej formy. Trwałość jak na razie bez zastrzeżeń. Po dwóch tygodniach systematycznego codziennego stosowania nie widzę by cokolwiek straciła na urodzie. Kolor, kształt, delikatność i miękkość idealna - tak jak w nowym produkcie. Podsumowując makijaż z użyciem Blend The Perfection nie dość że wygląda perfekcyjnie to jeszcze bardzo naturalnie. Praca z tą wyjątkowo miękką gąbeczką jest dla mnie czystą przyjemnością. Świetne akcesorium . Polecam :)
    Zalety:
    • *gąbka jest bardzo mięciutka i sprężysta
    • *komfortowo i przyjemnie się nią pracuje
    • *równomiernie rozprowadza produkty na skórze
    • *nie tworzy smug ani plam
    • *przy jej użyciu nie występuje efekt maski
    • *wykonany makijaż wygląda perfekcyjnie i bardzo naturalnie
    • *może być stosowana do produktów płynnych i suchych
    • *nie zżera kosmetyków
    • *delikatna dla skóry, nie podrażnia, nie drapie
    • *łatwa do utrzymania w czystości
    • *bardzo dobra jakość wykonania
    Wady:
    • -brak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

34 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    Świetna gąbeczka
    Odkąd poznałam gąbeczki do makijażu stały się nieodłącznym gadżetem każdego codziennego makijażu i tak na swoim koncie mam już ich całkiem sporo. Gąbeczkę otrzymałam w ramach testu kosmetyków Veoli od wizaż ale to zupełnie nie wpływa na moją opinię. Gąbeczka jak każda przed zamoczeniem jest niewielka ale po zetknięciu z wodą rośnie do odpowiedniego rozmiaru. Po każdym zamoczeniu w wodzie odsączam w ręcznik papierowy bądź czysty, klasyczny ręcznik. Jej struktura jest świetna! Miękka ale sprężysta, pory dobrej wielkości i aplikacja podkładu, kremu bb/cc jest przyjemna i łatwa. Na twarzy nic się nie maże i co ważne nie zjada dużo podkładu. Dobrze też się czyści, ja najczęściej używam mydła Protex. Odkąd jej używam nic się z nią nie dzieje ale jeszcze nie wiem jak z jej trwałością i uważam, że naprawdę jest dobra to za niższą cenę również można dostać dobrą gąbeczkę.
    Zalety:
    • + struktura gąbki
    • + odpowiednio miękka i sprężysta
    • + ułatwia aplikację podkładu, kremu bb/cc
    • + dobrze się czyści
    • + odpowiednio duża
    Wady:
    • - regularna cena (49 zł)
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    2milutka
    14 sierpnia 2022 o 18:40
    Najlepsza jaką miałam ❤️
    Gąbeczka Blend the Perfection Veoli jest dokładnie taka jak w tytule:) Przychodzi zamknięta w twardym tekturowym pudełeczku. Posiada jasnobeżowy kolor z wygrawerowanym logo marki. Po namoczeniu zamienia się w puchatą i niesamowicie mięciutką elastyczna i sprężystą gabeczkę. Bardzo ładnie rozprowadza każdy podkład czy krem BB. Pracuje się z nią przyjemnie łatwo bez plam i smug. Czyszczenie też jest łatwe. Trwałość jak na razie bez zarzutu. Ogromnie jestem zadowolona. Warta nawet wysokiej standardowej ceny. Polecam❤️
    Zalety:
    • ❤️niesamowicie mięciutka
    • ❤️Ładny neutralny kolor
    • ❤️ Sprężysta i elastyczna
    • ❤️Nie pożera kosmetyków
    • ❤️Łatwe mycie
    Wady:
    • - brak wad
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Iwus_kiwus
    15 marca 2024 o 9:54
    ja kocie łapki
    Wiadomo różnych gąbek się używa, jedne są bardziej miękkie inne mniej, porowate, bardziej sprężyste, welurowe... Ta jest przemiekka! Zdecydowałam się na nią przy okazji zamówienia, pomyślałam no raz nie zawsze - spróbujemy. Jest cudowna - chyba najbardziej miękka gąbeczka jaką miałam. Gąbeczka ma bardzo ładny wygląd - kolor beżowy jest sprytny bo ewentualne zabarwienie podkładem nie rzuca się mocno w oczy, jednak należy zaznaczyć, że dobrze się ją czyści i bez problemu dopiera. Nakładanie nią kosmetyków jest przyjemne i wygodne, ponieważ nie mam wrażenia stemplowania się po twarzy, ładnie wpracowuje podkład w skórę bez smug, dziur, prześwitów. Robi to co powinna w wyjątkowo miły i delikatny sposób.
    Zalety:
    • niesamowita miękkość
    Wady:
    • cena
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Czarne_diamenty
    5 sierpnia 2023 o 16:00
    Bardzo dobra
    ••• Makijaż ••• Gąbeczki do makijażu to dla mnie najlepszy sposób aplikacji podkładu i nie tylko. Aplikacja korektora, różu w kremie, bronzera czy nakładanie pudru. ••• W skrócie ••• Gąbeczka po namoczeniu rośnie do odpowiedniego rozmiaru dzięki czemu aplikacja kosmetyków jest łatwa i przyjemna. Jej struktura jest bardzo dobra! Miękka ale sprężysta, pory dobrej wielkości, trwała więc czego chcieć więcej. [ZALETY] + idealnie miękka + struktura gąbki + odpowiednio sprężysta + ułatwia aplikację kremowych kosmetyków + dobrze się czyści + odpowiedni rozmiar [WADY] - cena
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa