Christian Dior, Dior Addict 2 EDT

Christian Dior, Dior Addict 2 EDT

Nowa interpretacja zmysłowej energii perfum Dior Addict. Doświadczenie delikatnej zmysłowości, zarówno swieżej i lekkiej, jak i promieniującej kobiecością... Zapach delikatnie zmysłowy i świetlisty. Zamknięty w klasycznym flakonie w kolorze landrynkowego różu.
Zapach owocowo-kwiatowy dla odważnych dziewczyn, w którego skład wchodzą: grejpfrut, bergamotka, frezja i drzewo sandałowe.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, ananas, wodny melon
nuta serca: kwiat lotosu, gardenia, frezja, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

wody toaletowe
drzewne, orientalne, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

nie mój

Zapach nie mój. Nie mam sie teoretycznie czego czepić, a przekonać sie nie mogę! Jakies kwiaty, jakies owoce - dla mnie przecietna mieszanka, bez nut charakterystycznych. Nic, co mogłabym potem rozpoznać. Trwałośc srednia...Cóż - kwestia gustu...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:testy i parę próbek

Seksowny i energetyzujący

Bardzo Lubię. ten zapach jest delikatny, ale i bardzo kobiecy, słodki, ale nie mdły. Lekki, optymistyczny, świeży, ale na pewno nie banalny i nie dla nastolatek, bo jest w nim coś zdecydowanego...
Dobrze się w nim czuję, bo pasuje zarówno na wieczór jak i na dzień.
Opakowanie ma fantastyczny design:)
Używam tego produktu od: 2006 roku
Ilość zużytych opakowań: 1x20ml i teraz urodzinowa setka od męża

Jest jak słodki sok owocowy!

Po kilku pobytach w perfumerii chciałam go mieć. I dobrze, że od koleżanki dostałam trzy próbki po 1 ml każda. Zapach jest bardzo słodki i owocowy. Tak owocowy, że mi przypomina i kompot do obiadu, i dżem, i sok z kartonika :) To wszystko razem zmiksowane, wymieszane, doprawione troszkę gorzkim granatem. I co wyszło? Ulepek! A tak fajnie się z opisu zapach zapowiadał :( Szkoda. Tylko opakowanie podwyższa moją ocenę. Wiem, że Addict2 nie kupię.

Używam tego produktu od: paru dni.
Ilość zużytych opakowań: trzy próbki po 1 ml każda.

Bardzo lubię

Bardzo lubię Addict 2 w odróżnieniu od klasycznego Addict, którego nie znoszę. Pasuje na dzień jak i na wieczorne wyjście. Jest trwały, wytrzymuje na mnie do popołudnia a na ubraniach jeszcze kilka dni. Ładnie się rozwija, nie jest męczący ani duszący.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 butli 20ml

Nawet ladny

Uwazam, ze to calkiem ladny zapach. Ale tylko ladny, bo mnie na kolana nie powalil. Na poczatku cytrusowy, pozniej slodki, jakby groszkowy, nieco zblizony do Foliflory Guerlaina. Utrzymany w klimacie "lekkie i przyjemne", jak np. Eternity Moment. Spodobal sie mojej mamie, mnie juz troche mniej, ale doceniam. Niestety wydaje sie wtorny. Pani w perfumerii goraco namawiala na zakup, bo to hit i wszystkim sie podoba. Chyba nie ma gorszej rekomendacji;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: test

Słodki do znudzenia

Znowu u Diora powiało nuuudą...
Zamknięty w landrynkowym różowym flakonie zapach jest wprawdzie łatwiejszy w odbiorze niż poprzednik, ale i tym razem firma trafiła w mój gust jak kulą w płot. Słodycz, słodycz i ... cukierkowa, męcząca i banalna słodycz. Kwiatki, cukierki, owoce, marmolada? Trochę tego za dużo jak dla mnie. Ale nawet nie o to chodzi. Chodzi o to, że to już było i to dziesiątki razy. Nic nowego, nic ciekawego. Do zniesienia, ale na króką metę.
Flakon dość ładny, ale niewyróżniający się spośród wielu innych.
Na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: testy/próbki
Ilość zużytych opakowań:

to już było...

Pierwsze wrażenie....skądś to znam! Coś w stylu Baby Doll czy In Love Again....dopiero potem zapach rozwija się w nieco innym kierunku, porzeczka ustepuje nucie w moim odczuciu herbacianej, czuję trochę rózy...rację mieli ci którzy zapach ubrali w różowy flakonik. Mimo to zapach jest świeży, nadaje się na ciepłe dni. Jednak nie jest to mój faworyt.

Używam tego produktu od:

Takie Dior-owskie :-)

Perfumki udane - nie znam zresztą niewypałów i bubli tej (ukochanej) firmy. Zapach nietypowy, utzrymuje się długo na skórze. Klasyczny flakon. Na lato ok.