Azzaro, Orange Tonic EDT

Azzaro, Orange Tonic EDT

Skoncentrowany dobry humor i świeżość, wzbogacone w witaminy E i F oraz olejki z cytrusów, gorzkich pomarańcz i imbiru.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, mandarynka
nuta serca: jaśmin, pierwiosnek
nuta bazy: imbir, miód, drzewo cedrowe, ambra.

Cena: ok. 199zł / 100ml

Warzywniak

Dostałam flakon z wymianki - myslałam, że zapach przypadnie mi do gustu, bo dobra pomarańcza nie jest zła. Poza tym mamy imbir, miód, ambrę i jaśmin - żyć, nie umierać. Miałam skojarzenia z Mandarine Basilic Guerlain, ale skoro w nazwie tonic, to może będzie bardziej rześko, a skoro jaśmin z cytrusami, to może np. Alien Eau Luminescente lub Sunessence.

Tyle oczekiwań, a rzeczywistosć jest taka - pomarańcze z ziołami przechodzące w zupę pomidorową. :/ Na mnie te perfumy pachną warzywnie, ewentualnie jak cytrusowe nuty z nutami Herba Fresca (a nie przepadam za tym ostatnim). Żeby oddać sprawiedliwość lub niesprawiedliwość - na koleżance wychodzą fajne nuty gorzkiej pomarańczy oraz ziół typu bazylia i oregano. Cóż, nie każde perfumy są dla każdego.

Używam tego produktu od: kilku dni

Kupiłam dla flakonu :(

Od dłuższego czasu zabieram się za komentarz do Orange Tonic...
No więc tak, kupiłam je dla flakonika, bo mi się niezmiernie podoba :)
Spodziewałam się niewiadomo czego po zawartości, a tu... klapa i do spuszczona z wielkim trzaskiem.

Na dzień dobry Azzaro zaatakował mnie czymś mocno pieprznym (przypuszczam, że to bergamotka), owszem uwielbiam bergamotkę w Earl Grey`u, ale nie w takich ilościach. Cytrusów niet :(
No i trwa sobie ta gorzka nuta, która za nic w świecie nie chce ustąpić miejsca innym, no może jeszcze do głosu dopuszcza wspomniane przez poprzedniczki zioła.

Po pewnym czasie... dość długim czasie... nic się nie zmienia, no może trochę łagodnieje, ale nie rozwija się wcale.

Sumując:
1. Flakonik cudowny, zapowiada duuużo cytrusów :)
2. Zawartość wcale nie cudowna, cytrusów na mojej skórze brak :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

Bardzo dlugo chciałam poznac ten zapach-flakonik zapowiadal cos naprawde ciekawego. Myslałam, ze bedzie to fajny cytrusowy zapach-niekoniecznie tylko na lato. Niestety jest to cos zupelnie innego. A tej gorzkiej pomaranczy z opisu to w ogole nie czuje:(
Najpierw pachnie jak musujące wapno o smaku pomarańczowy, ktore kiedys niestety miałam wątpliwą przyjemność pic. później jest tylko gorzej-pojaiwa sie cos gorzko-ziołowego. Bleh, zdecydowanie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbka

TOP 10 męskich perfum

Ziołowa pomarańcza

Ogólnie rzecz biorąc gorzka pomarańcza skompana w ziołach.Cierpka i wytrawna,nieprzesłodzona o wiele lepsza niż niesławna Orange Magnifica z AA.
W Orange Tonic najpierw czuję wspomnianą gorzką pomarańczę o dziwnej trochę plastikowej nucie(tu niestety przypomina OM Guerlaina)a potem do głosu dochodzą środziemnomorskie zioła.I robi się ciekawie,ale niestety tylko na chwilę bo potem Orange powszednieje znów schodzi do wersji "przejrzała pomarańcza" a Ja niewiem czy kupić czy nie.
Za przemawia niska popularność tego zapachu i (a jakże!) przystępna cena oraz niepowiem niezły flakonik.Pomarańczowy(ulubiony kolor;)) i taki...bezstroski.Ale nie wiem,będę się do wakacji nad pomarańczką zastanawiać.
Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

super orzezwienie

zapach naprawde baaardzo odswiezajacy i lekki, uzywalam na bardzo gorace dni zeby sie zapachowo ochlodzic. Dla milosnikow zapachow cytrusowych albo na upalne dni lata. Ale moze sie znudzic. Mam drugi rok butelke 100 ml i zostanie mi pewnie na trzecie lato ;-) raczej juz pozniej nie kupie - moze po jakims czasie?

Używam tego produktu od: 2 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1/ 100ml

ładny, ale za słaby

Najpierw testowałam na pasku, potem na własnej skórze. Wszystko było ok, więc nabyłam 30 ml. Niestety - tester był i silniejszy i bardziej trwały! Moja woda jest przyjemna, lecz czuję ją za krótko.
Buteleczka bardzo ładna, zapowiadająca energetyzującą treść - pomarańczowy kolor, zatopione pęcherzyki powietrza - po prostu cytrusowe orzeźwienie. I na pewno nie jest to coś w stylu odświeżacza! Pomaranczę, ale na goryczce ziół. mam skojarzenia z ziołowymi AA Guerlaina czy Ogrodem nad Nilem Hermesa. Dłużej wyczuwalne są te ziołowe nuty przy skórze, ale ja wolałabym intensywność cytrusów. Na pewno skończę bez przykrości, lecz więcej nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 30 ml