Ziaja, Stopy, Preparat złuszczający do stóp enzymatyczny

Ziaja, Stopy, Preparat złuszczający do stóp enzymatyczny

Zawiera subtylizynę, rozdrobnione łupiny z orzecha włoskiego i stabilizowany mocznik. Intensywnie zmiękcza i głęboko złuszcza zrogowaciałą warstwę skóry. Usuwa martwe komórki naskórka. Reguluje naturalny proces keratynizacji. Wygładza i likwiduje uczucie szorstkości. Polecany również dla diabetyków.

słaby

właśnie zużyłam całe opakowanie i nie widzę różnicy w moich stópkach niesety żadnej poprawy

plus to przyjemny dla stóp peeling, tani, po zmyciu kremu stopy są gładki ale już po paru godzinach efektu nie ma..
minus to także sposób użycia - krem po kilku minutach trzeba zmyć.
Kupowałam go pół roku temu to widziałam go tylko w aptekach.

Odpowiedni dla mnie

Moje stopy nie są mocno zrogowaciałe. Czasem bywają szorstkie. Stosuje go od niedawna, a już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że stópki są gładsze i przyjemne w dotyku. Sądzę, że po zużyciu jednego opakowania zaopatrze się w drugie.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzo dobry, warto!

Stosuję od niedawna i już czuję efekty! :)

+ładny zapach
+wygładza stopy
+po zmyciu skóra jest tak aksamitna, że nie można przestać jej dotykać

Jednak wątpię żeby radził sobie w cięższych przypadkach...

Dla mnie jak najbardziej na + :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Działanie zwykłego kremu...

Właściwie można określić ten produkt jako 2w1 - peeling enzymatyczno-mechaniczny, a jak wiadomo, to co jest do wszystkiego często bywa do niczego... Jako peeling enzymatyczny jest zbyt słaby, nie rozpuszcza w ogóle warstwy rogowej naskórka, natomiast jako peeling mechaniczny też się nie spisuje ze względu na anemiczne drobinki ścierające (a raczej masujące, bo kiepsko z tym ścieraniem :kwasny: ). Co prawda po użyciu tego specyfiku skóra stóp jest ciut gładsza i odrobinę w lepszym stanie niż przed, jednak efekty pozostawiają wiele do życzenia (a nie mam bardzo zaniedbanych i silnie zrogowaciałych stóp). Żeby polepszyć trochę działanie stosuję preparat na noc, nakładając na stopy dość gruba warstwą i zakładam skarpetki. Plusem na pewno jest przyjemny odświeżający zapach (miętowo-cytrynowy), który utrzymuje się po nocnej kuracji dość długo na skórze stóp. Cena nie jest najlepsza w porównaniu do wydajności (w nowo kupionym opakowaniu krem zajmuje jedynie 2/3 pojemności! reszta to powietrze :kwasny: ). Uważam, że jest to produkt tylko dla osób, którym nie rogowacieje skóra na stopach (a są takie? :rolleyes: ), a potrzebują czegoś jedynie do delikatnego zmiękczania i nawilżenia.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Bardzo dobry!

Pierwszy raz zdarzylo mi sie kupic peeling enzymatyczny do stop, interesowalo mnie, jak zadziala i czy w ogole :) Moje stopy sa czesto przesuszone i szorstkie, a piety twardnieja i jedyne, czego probowalam do tej pory to intensywne tarcie. Okazalo sie jednak, ze wystarczy delikatny masaz z uzyciem kremu Ziai, by staly sie gladkie, miekkie i przyjemne w dotyku. Przy bardzo zrogowacialych pietach za pierwszym razem dobrze jednak najpierw zetrzec mechanicznie, a pozniej uzywac Ziai regularnie- i to wystarczy! Zdecydowanie bardziej przyjemna metoda niz tradycyjne peelingi lub tarki:)
Kosmetyk nie jest szczegolnie wydajny, ale przy tej cenie nie ma to znaczenia.
Opakowanie typowe dla Ziai- pod koniec ciezko wydobyc krem ze srodka.
Mimo drobnych minusow zasluguje na 5 gwiazdek- ciezko znalezc podobnej jakosci produkt w tak niskiej cenie.

Używalam tego produktu przez: 1 lato :)

Dla stóp bez problemów

Mam mieszane uczucia co do tego preparatu.
Jest tani choć wcale nie taki super wydajny, bo akurat trzeba nałożyć sporą warstwę na stopy by zadziałał.
Tubka twarda więc nie wyciska się dobrze do końca i sporo zostaje preparatu na końcu w środku.
Wygładza stopy, dobrze oczyszcza, zmiękcza - ale nie robi tego wszystkiego jakoś spektakularnie.
Wszystko moim zdaniem zależy od tego jakie ma się stopy czy ze skłonnością do dużego rogowacenia czy nie.
Moim zdaniem peeling raczej jest odpowiedni dla osób, które nie mają większego problemu ze stopami.
Ja troszkę mam tendencję do rogowacenia skóry na piętach i przesuszenia i z tym sobie ten preperat nie radzi.
Nie ma co oczekiwać, że zetrze zgrubiały naskórek itp. Zmiękczy, nawilży, nie zaszkodzi na pewno ale z większymi problemami sobie nie poradzi. Tu raczej tylko peelingi grube mechaniczne.
Ja kupiłam głównie dla spróbowania jak peeling enzymatyczny podziała na stopy, bo tego typu peelingi stosuję na twarz. Poza tym skusiła mnie cena no i lubię Ziaję. A do tego chciałam coś na wakacje nowego i żeby nie musieć trzeć i masować stóp - od tak z lenistwa:)
Nie żałuję, że wypróbowałam ale jakoś nie widzę wielkich rezultatów. Może byłoby lepiej jakby jednak nim masowała skórę stóp a tego nie robiłam.
Pewnie przy regularnym stosowaniu 2-3 razy na tydzień są lepsze rezultaty - ja raczej stosowałam raz na tydzień. Ale i tak nie sądzę żeby z moimi problemami sobie poradził. Potrzebuję zdecydowanie czegoś mocniejszego. To produkt raczej dla niewymagających i z piękną skórą stóp bez problemów większych:)
Cena taka, że można spróbować kupić i zobaczyć jak działa.
Jak ktoś ma duże problemy ze stopami - nie polecam, bo nie zadziała.
Na mniejsze problemy może być ok. Choć znam lepsze preparaty.
Chyba już nie kupię. Choć może kiedyś za jakiś czas.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Godny polecenia, bo działa !

Kupiłam go całkiem niedawno będąc na urlopie w Sopocie...już po pierwszym nałożeniu stópki były cudownie gładziutkie i miękkie. Usuwa wszystkie szorstkości na stopach i sprawia, że są bardzo "czyste" - nadaje uczucie odświeżenia.
Jak najbardziej polecam, tani i bardzo dobry produkt :)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

KWC

mój KWC!
jest świetny! skóra na piętach jest gładziusieńka już po pierwszym użytkowaniu. Ślicznie pachnie i jest naprawdę skuteczny. Nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

Uwielbiam ten zapach !

Całkiem fajna rzecz :) Za grosze, ale nie dość, że przyjemnie się jej używa (uwielbiam zapach drzewa herbacianego !) to jeszcze przy regularnym stosowaniu widać efekty. Choć nie wiem jakby poradził sobie z naprawdę zrogowaciała skórą pięt (Wizażanek pewnie to nie dotyczy :) ) bo jest bardzo delikatny. Raczej używam go jak klasycznego peelingu, czyli intensywnie masuje stopy.
Pod koniec trudno wycisnąć resztki peelingu z opakowania, bo plastik jest dość twardy i odpada nakrętka, ale przy tej cenie to raczej bez znaczenia.

Używam tego produktu od:parę tygodni

po prostu dobry

Bardzo dobry kosmetyk do pięt, właściwie niezbędny. łatwo sie nakłada jest wydajny, zawiera małe drobinki, ktore wcieram przez 10 min (chociaz wg producenta nie jest to konieczne). Bardzo wygodny w zastosowaniu, krem wchłania się szybko, łatwo spłukuje. Po jego uzyciu są gładkie, łatwiej chłoną kremy pielegnacyjne. Myslę jednak, że nie poradzi sobie z większymi zgrubieniami.

Używam tego produktu od:pół roku