Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

mechaniczne
mieszana, wrażliwa, tłusta, młoda, normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce
żel

Wygładzający peeling do twarzy

Peeling redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstaniem nowych.
- Dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski.
- Nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstanie nowych wyprysków.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Peeling dokładnie oczyszcza cerę, jednocześnie jest bardzo delikatny. Pozostawia uczucie świeżości, uczucie schłodzonej cery. Ma przyjemny zapach.
Po tygodniu stosowania wraz z kremem oraz żelem oczyszczającym z tej samej serii widać zadowalające rezultaty.
Mam skórę problematyczną - po każdej czekoladzie, przed okresem lub czasami nawet bez powodu wyskakują mi pryszcze. Od kiedy stosuję Neutrogenę Visibly Clear jest znacznie lepiej.
Trzeba pamiętać o regularnym nawilżaniu twarzy. Ja niestety zapomniałam o kremie nawilżającym przez dwa dni i miałam dość wysuszoną skórę.
Za pomocą peelingu oczyszczam sobie również szyję oraz plecy - polecam :)

Delikatnie się zawiodłam

Używam peelingu wraz z żelem i kremem z tej samej serii. Jednak stwierdzam, że zalecenie producenta (stosowanie go raz dziennie) nie jest zbyt dobre. Peeling na mojej przesuszonej cerze niezbyt dobrze spisał się nawet po stosowaniu go dwa razy w tygodniu. Ostatecznie stosuję raz na tydzień a i tak bywa, że moja skóra ma bolące i zaczerwienione z przesuszenia miejsca.

Ujednolicona skóra

Peeling wygładzający Neutrogena to drugi krok w pielęgnacji cery z serią Visibly Clear Spot Proofing. Jestem zakochana w tym peelingu, nie spodziewałam się, że da sobie świetnie radę z moją cerą. Brawo Neutrogena!

Nie wiem co myśleć

Z jednej strony jest to fajny kosmetyk, tak jak reszta z tej serii. Pięknie pachnie, ładnie oczyszcza i orzeźwia skórę. Z drugiej strony producent twierdzi, że ma to być peeling, jednak ma tak delikatne granulki, że w ogólę nie czuję i nie widzę aby dawał on jakieś efekty. Dla mnie jest on bardziej jak żel do twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

skuteczność to jego drugie imię

Pierwsza reakcja na produkt- jak to Neutrogena na wypryski? Przecież oni mają kremy, balsamy... a tu zaskoczenie- wygładzający peeling do twarzy, który jest naprawdę skuteczny. Pomaga złuszczać naskórek i spiera odbudowę. Redukuje wypryski i zapobiega powstawaniu kolejnych. Zdecydowanie nadaje się do poprawy kondycji, kolorytu skóry, a co za tym idzie poprawia mój humor :-)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nowość od Neutrogeny- wygładzający peeling redukujący wypryski

Wygładzający peeling do twarzy- jak dla mnie spełnia swoją rolę, a więc redukuje on wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Dobrze oczyszcza cerę, lecz jedyny minus to taki, że jego konsystencja mogłaby być bardziej gruboziarnista.

Slaby piling

Jak dla mnie to nie piling. Zbyt slaby, nie czuje efektu, malo drobinek ktore sa delikatne. Mimo ze jest przeznaczony do codziennego użytku to jednak oczekuje mocniejszego scierania