Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Żel peelingujący antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Body Shaping, Żel peelingujący antycellulitowy

Żel zawiera drobinki złuszczające, które delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek, co przyspiesza redukcję cellulitu. Posiada energizującą kompozycję zapachową, działającą antystresowo, dodaje energii. Oczyszcza, zmiękcza i wygładza skórę. Stosować 1-2 razy dziennie jako etap trzystopniowej kuracji antycellulitowej, najlepiej razem z pozostałymi produktami serii.

może być

Dobry peeling choć wolę ten pomarańczowy z Lirene. Po pochwałach na wizażu spodziewałam się jakiegoś cuda a dostałam porządny produkt ale niestety z minusem. Ten Minus to zapach, peeling jest mocno perfumowany, jest to sztuczny słodki nieco słodki zapach. Dla mnie niestety odpychający. Kojarzy mi się z tanimi perfumami z kiosku. Ściera dobrze choć nie tak mocno jak pomarańczowa wersja. Wydajny. Ja jednak nie kupię więcej.

Ilość zużytych opakowań:na końcówce pierwszego

dobry peeling

Peeling ten nalezy do drobnoziarnistych, jest dosc delikatny i dlatego lubie sie nim masowac nie tylko miejsca objete cellulitem ale cale cialo. Zapach jest delikatny, nie drazniacy a konsystencja zelowa z drobinkami.
Ogolnie fajnie peelinguje bardzo delikatnie, jedyny minus to male opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiaca

Trudno się oprzeć

Ot co, przyłapałam się na tym, że strasznie lubię go używać. Z mnogości przeróżnych czekolad, landrynek czy skrobaków zalegających prysznicową półkę, wybierma właśnie ten. Choć nie przepadam za ulepnymi aromatami w stylu Amor Amor, to w Lirene go polubiłam :) A kto Lirenkę zna, wie że to ulepność z AA jak się patrzy :D
Malutkie drobinki zanurzone są w żelu który bardziej przypomina mi konsystencją i działaniem wygładzające mleczko. Nie trzeba stosować balsamu - po, skóra jest mięciutka jak u 3-miesięcznego bobaska. Świetnie robi się nim masaż ciała.
Prysznic z Lirene to prawdziwa przyjmność której trudno się oprzeć.
Niestety, wydajność w stosunku do ceny - zbójecka :D Stąd tylko 4 a nie 5 gwiazdek (bo ogólne działanie oceniam na tą wyższą notę).

Używam tego produktu od: lipiec 2009

bardzo przyjemny :)

kosmetyk naprawde udany :)
ma śliczny zapach; dobrze, aczkolwiek delikatnie złuszcza, jest wydajny. nie bardzo zwracam uwage na to jak działa na mój cellulit ale na pewno dobrze przygotowuje skórę do następnych zabiegów :)

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc z przerwami

Dobrze ściera

Jest to bardziej peeling niż żel peelingujący,drobinki są małe ale bardzo dobrze ścierają faktycznie oczyszcza zmiękcza i wygładza,a do tego ten zapach,niestety z wydajnością tak średnio przy codziennym stosowaniu,nie zauważyłam też zmniejszenia cellulitu ale na to nawet nie liczyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie zaczęte

Krótko i na temat: przyzwoita cena, ładne opakowanie, świetne właściwości peelingujące, przepiękny zapach. Porządnie ściera - lubię. Polecam. Przykro mi że moje uzasadnienie jest zbyt lakoniczne, ale powyżej streściłam wszystko,co mam na ten temat do powiedzenia.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1, będą następne

Idealny

Po pierwsze nie jest to żel peelingujący, a raczej typowy peeling. Właściwości myjących jako takich nie posiada (nie pieni się), za to peelingujące pierwsza klasa! Ma odpowiedni poślizg i sporą ilość drobinek różnej wielkości. Jedne ścierają dość mocno, inne delikatnie polerują naskórek. Efekt - rewelacyjnie wygładzona skóra. Wprost idealny na uda i pośladki. Pachnie przepięknie... Wielbicielkom cytrusowo-kwiatowych zapachów, w stylu perfum Amor Amor, z pewnością przypadnie do gustu. Jest gęsty, więc wystarczy niewielka porcja, aby dokładnie wypolerować ciało. Jeżeli chodzi o właściwości antycellulitowe... no cóż, każdy masaż wspomaga walkę z cellulitem, więc czemu w tym przypadku miałoby być inaczej? ;) Stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, czyli 2 razy w tygodniu, starcza na ok miesiąc. Nie jestem gruboskórna, więc nie mam potrzeby częściej po niego sięgać, choć zapach kusi... ;) Cena zaskakująco niska, zważywszy na efekty i komfort stosowania. Z pewnością kupię go ponownie.
P.S. Na klapkę dozownika jest prosty patent i wcale nie trzeba angażować zębów :D

najlepszy z Lirene

Na pewno najlepszy peeling ze wszystkich serii Lirene :)

Jak na peeling do mycia dobrze ściera, nieźle się pieni a przy okazji jego zapach stawia na nogi i poprawia nastrój :)

Zrobiłam sobie przerwę w stosowaniu samoopalacza, więc stosuję go raz dziennie na obszary wymagające wymasowania :)
Pozostawia skórę gładką, pachnącą, nie podrażnia. Ale jest zbyt delikatny by za pierwszym razem usunąć schodzący samoopalacz.

Główny minus mała pojemność i bardzo słaba wydajność. Starcza na niecałe dwa tygodnie przy codziennym używaniu :(

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

ten zapach!!

nawet gdyby wcale nie scieral martwego naskorka to kupowalabym go tylko dla tego niebianskiego zapachu :)
kiedy tylko powachalam go w sklepie od razu wiedzialam ze musi byc moj
mimo malych scierajacych drobinek dobrze wygladza skore
wydajnosc jest srednia a opakowanie dosc male
powinnam chyba dac mu 4* ale jak tylko przypomne sobie cudny zapach peelingu po prostu nie moge:D
na pewno kupie ponownie chyba sie juz uzaleznilam:)

Używam tego produktu od: miesiac

mój ci On! :)

używałam różnych peelingów, ale po tym jak kupiłam lirene straciłam ochotę na szukanie kolejnych:)

ma świetnie ścierające drobinki, daje na prawdę efekt gładkiej skóry, poza tym widze że on na prawdę ściera martwy naskórek.
Ma też kolejną zaletę - jest wydajny a poza tym ZAPACH! zapach jest po prostu piękny i w dodatku długo sie utrzymuje.

Dla mnie ideał i dopóki będzie w sprzedaży pewnie będę cały czas kupować :)Używam tego produktu od: ponad pół roku

świetny

Piękny, oszałamiający zapach!
Peelinguje bardzo dobrze, czuć, że skóra jest po nim wiosennie odświeżona.

Nie wiem czy kupię go ponownie, bo to mój pierwszy peeling w życiu i zapewne będę testować inne.

Gwiazdkę odejmuję, bo ciężko go otworzyć. Niektórzy dają sobie radę zębami, ja mam aparat i nie mogę tak robić :( Złamałam sobie przez to dwa paznokcie, wrrrr.

Pachnie rewelacyjnie !!!!!

Zacznę od tego, że ten żel pachnie prawie identycznie jak moje ukochane perfumy - Amor Amor Cacharela za co ma u mnie ogromny plus :-)
Pozatym ładnie wygładza skórę, ma grube drobinki i bardzo dobrze złuszcza skórę, która po jego użyciu jest gładziutka i pachnąca.
POLECAM !!!!Używam tego produktu od: miesiąca