Douglas Collection, Exception Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Douglas Collection, Exception Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Exception Eyes Mascara to innowacyjny tusz 5w1, dla nadania rzęsom niesamowitej objętości, wyjątkowej długości, podkręcenia, precyzyjnego rozdzielenia i intensywnej czerni. Specjalna spiralna szczoteczka 320' dosięga najdrobniejszych włosków rzęs, perfekcyjnie je rozdzielając, wydłużając i pogrubiając. Mocno napigmentowana formuła zapewnia perfekcyjną czerń. Tusz szybko wysycha i zapewnia efekt bez sklejania. Efekt: długotrwałe podkręcenie, wydłużenie, pogrubienie, zagęszczenie, wyrazisty kolor.
Dostępny w trzech odcieniach: Black, Brown, Blue.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Początkowo nie zachwycił, ale potem było ok

Tusz kupiłam w promocji pod koniec minionego roku. Nie ma on mojego ulubionego typu szczoteczki, lecz mimo to zdecydowałam się na zakup. Są tusze, z którymi świetnie mi się pracuje od samego początku, uzyskujac oczekiwany efekt na rzęsach. Niestety, w tym przypadku tak nie było. Spiralka jest nieduża, ma krótkie włoski - trochę mi zajęło, zanim nauczyłam się, po jakim czasie nakładać drugą warstwę i jak ustawiać szczoteczkę do malowania. Teraz już wiem, jak uzyskać taki efekt, jaki chcę. Tusz wytrzymuje do wieczora, nie rozmazuje się ani nie kruszy. Jest wydajny. Opakowanie ma bardzo ładne, eleganckie. Mój kolor to ciemny brąz - daje bardzo dobry efekt na rzęsach, wydłuża je i dobrze podkreśla. Tusz mnie nie uczulił ani nie podrażnił. Cena, zwłaszcza w promocji, przystępna.

Na prawdę fajny!

Trochę bałam się tuszów z Douglasa po niewypale z kalendarza adwentowego (tamten był na prawdę beznadziejny), więc sama nie odważyłam się kupić sobie żadnego tuszu z tej firmy.
Traf chciał, że dostałam go w prezencie świątecznym w zestawie z cieniami i kosmetyczką. Z początku nie miałam ochoty w ogóle po niego sięgać, zrażona po poprzednim, ale zmieniłam zdanie, spróbowałam i jestem bardzo zadowolona, bo to jeden z lepszych tuszy, które używałam w ciągu ostatnich lat :)

Genialny!

Exception Eyes Mascara to tusz, który zdecydowanie zdobył moje serce i stał się stałym elementem mojej codziennej makijażowej rutyny. Oto moje wrażenia po kilku tygodniach użytkowania:
Pierwszą rzeczą, która mnie zachwyciła, jest innowacyjna formuła 5w1. Mascara nie tylko nadaje moim rzęsom niesamowitą objętość, ale także zapewnia im wyjątkową długość, podkręcenie, precyzyjne rozdzielenie i intensywną czern. To wszystko, czego można oczekiwać od dobrego tuszu do rzęs, a Exception Eyes spełnia te oczekiwania w pełni.
Szczoteczka spiralna 320' okazała się kluczowym elementem tego tuszu. Doskonale dosięga nawet najdrobniejszych włosków rzęs, precyzyjnie je rozdzielając, wydłużając i pogrubiając. Dzięki niej aplikacja tuszu jest szybka i skuteczna, a efekt jest zawsze perfekcyjny.
Konsystencja tuszu jest odpowiednio gęsta, co ułatwia jego aplikację bez sklejania rzęs. Formuła jest mocno napigmentowana, co przekłada się na intensywny kolor. Mam odcień Black, który pięknie podkreśla moje oczy, ale cieszę się, że dostępne są również inne kolory dla osób poszukujących bardziej eksperymentalnych looków.
Dodatkowo, tusz szybko wysycha, co jest dla mnie ważne, aby uniknąć przypadkowego rozmazywania po aplikacji. Wytrzymuje długo, nie rozmazuje się i utrzymuje efekt podkręcenia, wydłużenia i pogrubienia przez cały dzień.
Opakowanie jest eleganckie i praktyczne. Wygodna buteleczka sprawia, że tusz jest łatwy w przechowywaniu i aplikacji. Nie ma też problemu z zapachem, co jest dla mnie dodatkowym atutem.
Podsumowując, Exception Eyes Mascara to tusz, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Moje rzęsy wyglądają teraz oszałamiająco, a ja czuję się pewnie i pięknie podkreślona. Gorąco polecam ten produkt wszystkim, którzy szukają tuszu do rzęs o wielokierunkowym działaniu.

Cudny efekt

Byłam zaskoczona efektami jakie uzyskałam dzięki temu tuszowi. Mimo, że szczoteczka jest grubsza od tych, których używałam dotychczas, to szybko przyzwyczaiłam się do niej. Tusz jest intensywnie czarny, nie kruszy się, nie odciska na powiekach, nie skleja rzęs, a je wydłuża i pogrubia

Efekt idealnych rzęs

Tusz przede wszystkim robi efekt WOW. Nie tylko pięknie podkręca i wydłuża rzęsy ale także idealnie podkreśla nasze naturalne. Dzięki dobrze wyprofilowanej szczoteczce dociera do najmniejszych rzęs i wyciąga ich piękno. Intensywny czarno kolor, brak grudek czy sklejania i efektu „pająka”. Jeden z lepszych tuszy do rzęs jakie miałam okazję używać.

Zostaje ze mną!

Przed pierwszym użyciem, nastawiona byłam na to, że początkowo tusz będzie mi sklejał rzęsy, będzie się odbijał na powiekach.. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona - szczoteczka nabiera odpowiednią ilość produktu, rzęsy są pięknie wydłużone i rozdzielone. Trwałość jest super - nie obsypuje się, nie kruszy. Zostaje ze mną na stałe!

Idealna czerń

Tusz zdecydowanie na plus! Jego kolor to intensywna czerń. Świetnie wydłuża, podkręca i nadaje kolor! Czego chcieć więcej od tuszu? Zdecydowanie ma w sobie wszystko czego szukam! Dodatkowym atutem jest jego szczoteczka!

Coś świetnego

Maskara jest idealna sama w sobie. Jestem fanką pogrubionych, wydłużonych i ładnie rozczesanych rzęs. Fajnie gdy maskara się nie kruszy. Tutaj nie mam do tego żadnych zastrzeżeń. Super sylikonowa szczoteczka, możliwość naturalnego looku lub mocnego podkreślenia oczka. Polecam zawsze nadmiar produktu ze szczoteczki ściągnąć, bo nie każdy to wie. Po tym zabiegu świetnie się modelują.

Cudowna maskara

Tusz ten jest rewelacyjny. Mega wydłuża rzęsy, dociera nawet to najkrótszych rzęs. Dodatkowo cudownie rozdziela rzęsy, są one podkreślone, bez efektu sklejenia. Bardzo lubię takie silikonowe szczoteczki. Jego opakowanie też prezentuje się zachęcająco.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niesamowita objętość i mega czerń

Tusz do rzęs Exception Eyes Mascara marki Douglas otrzymałam od Wizaż w ramach testowania produktów za co bardzo dziękuję. Mascara ta posiada grubą, spiralną, silikonową szczoteczkę, którą łatwo rozprowadza się tusz. Ładnie unosi i wydłuża oraz pogrubia rzęsy. Trochę skleja mi rzęsy ale nie kruszy się i nie rozmazuje. Kolor jest mega czarny! Łatwo zmywa się płynem micelarnym. Sama mascara jak i jej opakowanie przypomina mi tusz od Diora Diorshow Iconic.

Jestem zadowolona

Lubię szczoteczki silikonowe w tuszach do rzęs. Ta nie zawiodła moich oczekiwań, jest wygodna i ułatwia pracę. Samo opakowanie wygląda elegancko. Tusz ładnie wydłuża rzęsy, nie osypuje mi się w ciągu dnia. Na pewno zużyję go do końca, a czy kupię ponownie - okaże się. Na pewno chętnie przetestuję inne produkty marki, zachęcona testami tuszu i pudru. Produkty te okazały się lepszej jakości, niż się spodziewałam.

Precyzyjny i niezawodny tusz który spełnia moje oczekiwania w 100%

Mam dość długie i gęste rzęsy i potrzebuje dobrego tuszu żeby sobie z nimi poradził. Ten tusz świetnie spełnił to zdanie! Dokładnie dociera do wszystkich rzęs, nadaje im mocnego czarnego koloru, ładnie pogrubia i wydłuża- czyli wszystko czego wymagam od tuszu ???? do tego opakowanie wygląda bardzo ekskluzywnie a cena jest przystępna.