Escada, Into The Blue EDP

Escada, Into The Blue EDP

Świeży, odżywczy zapach pobudzający zmysły energetyzującym aromatem, dla kobiety pewnej siebie, optymistki, która jest świadoma własnej wartości, podchodzi do życia z uśmiechem i potrafi cieszyć się małymi i dużymi przyjemnościami. Płynna kompozycja kwiatowych i wodnych akcentów, połączona z odrobiną szczęścia jest rzadkim i cennym źródłem radosnych chwil... Zapach jest zachętą, by cieszyć się sobą, istnieniem, celebrować miłe momenty w życiu i korzystać z okazji do regeneracji.
Flakon ma prosty, owalny, kobiecy kształt. Opakowanie przyciąga uwagę wyraźnymi kontrastami błękitu z mocnym różem. Błękitne, mieniące się tło przywodzi na myśl sposób, w jaki na zdjęciu w reklamie prasowej przez powierzchnię morza przenikają promienie słońca.

Nuty zapachowe:
Wszystkie 3 nuty zawierają wodny akcent: czy to w postaci wody zawartej w zielonych liściach, nadających świeżości nucie głowy, czy to w postaci soczystego i zapachu arbuza w nucie serca, czy też wilgotnej świeżości wilgotnych lasów w nucie bazy.
Nuta głowy: zielone liście, herbata i aksamitka.
Nuta serca: karambola, piwonia, lilia wodna i arbuz.
Nuta podstawowa: drzewo cedrowe, piżmo i amber.

wody perfumowane
kwiatowe, morskie
50 - 100ml, <50ml

Powiew świeżości

Wiekszoscs perfum Eskady mi odpowiada, a In to the blue jest swiezy i lekki... Podoba mi sie i lubie go uzywac... Opakowanie jest dosyc klasyczne, nic specjalnego a cena jest przystepna... Mysle, ze jeszcze do niego kiedys wroce...

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pol buteleczki 30 ml

przeciętność

Arbuz, herbata, wszystko rozwodnione, lekkie, letnie.
Niestety nie doszukałam sie niczego ciekawego. Raczej lubię perfumy tego typu (True Star, Tommy Girl Summer, Zielone Jabłko Donny Karan, Leau Chaumet) o ile znajdę w nich coś przykuwającego nos - nutę kwiatów z dzieciństwa, zapach ziemi po deszczu, spaceru nad rzeką itd.
Ten zapach jest neutralny, ani ziębi ani grzeje, nie porusza wyobraźni, nie przywołuje obrazów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

(Nie)wielki błękit

Arbuz, mizeria, zapożyczenia z Cool Water Davidoff`a (początkowa nuta przypomina mi ten zapach, jest nieprzyjemna, przeszywająca)Efekt - przyjemny, letni zapach z odrobiną ciepłej wanilii. Ani ziębi, ani grzeje. Na pewno żaden priorytet.
Flakon prosty, za to ten błękit naprawdę przykuwa wzrok.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki, testy w perfumerii

świeży

bardzo ładny, delikatny, świeży zapach. morski. jak dla mnie jest prawie identyczny z dawną wodą toaletową marki oriflame o nazwie &quot;SEA&quot; ale oczywiście dłużej się utrzymuje. idealny na gorący dzień, nie przytłacza i nie &quot;dusi&quot;. ogólnie polecam i po przypływie większej gotówki na pewno zakupię te perfumy.

Używam tego produktu od: testuje
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki

Moje dzisiejsze odkrycie :-)

Poszłam dziś do Douglasa z zamiarem przetestowania nowosci Escady. Psiknęłam i na samym poczatku byłam trochę niemile zaskoczona. Zach jakiś taki ostrawy, zbytnio intensywny ... Ale po kilku minutach ładnie rozszedł się na skórze i wyszła jego prawdziwa natura tzn. jest taki wodno-kwiatowy, delikatny, lekki, uroczy ... :) Bardzo mi się spodobał i myślę, że za kilka miesięcy (jak skończę &quot;Life by Esprit&quot; Esprit) ponownie odwiedze Douglasa - tym razem wcelu zakupienia ładniutkiego flakonika z niebieska zawartością:)

Używam tego produktu od: przetestowałam dziś

WAKACYJNY...

Zapach lekki, orzeźwiający i ma nuty wodne, które czynią go delikatnym. Ma w sobie coś z Cool Water... Dobra propozycja na lato. Nie narzuca się, trwałość przyzwoita, a buteleczka prosta, ale ślicznie błękitna :-)

Używam tego produktu od:Wcale
Ilość zużytych opakowań:Testy w perfumerii