Oriflame, Optimals, Radiance Energy Cream (Rozświetlający krem)

Oriflame, Optimals, Radiance Energy Cream (Rozświetlający krem)

Przywraca skórze blask poprzez stymulację mikrokrążenia, oczyszczenie i regenerację. Witamina C i pigmenty odbijające światło sprawiają, że skóra błyskawicznie staje się jaśniejsza, ma gładką, jednolitą powierzchnię, promienieje blaskiem i witalnością. Stosuj rano i/lub wieczorem. Do cery suchej i normalnej.

Lubię go!

Kupiłam na jakiejś promocji dla konsultantek za 18zł i nie żałuje. JEst świetny. Lekki, nie klei się po nim skóra, dość dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie. Twarz wygląda na bardziej prominną.

Używam tego produktu od: listopaada
Ilość zużytych opakowań: 1/2

moj KWC

Moja cera była szara i zmęczona zimową aurą, a dzięki temu kremikowi odzyskała swój blask i jest ładnie nawilżona.
Świetnie nadaje się pod makijaż, nic się na nim nie wałkuje i mam wrażenie, że dzięki niemu moja cera mniej się przetłuszcza :))

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Uczulił :(

Świetny krem. Bardzo poprawia stan skóry! Wygładza i dobrze nawilża. Niestety :(
Już podczas pierwszej aplikacji krem spowodował u mnie zaczerwienienie i szczypanie na policzkach. Dałam mu drugą szansę - szczypanie zniknęło, lecz pozostało podrażenie skóry w postaci zaczerwienienia. Stosowałam ten krem tylko na noc, według mnie na dzień się nie nadaje, gdyż powodował u mnie świecenie się skóry. Zrezygnowana widząc jak dobrze działa na moją
skórę (rozświetlał, buzia była gładziutka i miła w dotyku) mimo zaczerwienienia stosowałam go przez okres tygodnia. Odstawiłam go kilka dni temu i widzę, że podrażenienie powoli schodzi. Dla ciekawostki, postanowiłam wypróbować krem na ramionach. Od strony wewnętrznej ramion od razu powyskakiwały mi krostki i pojawiło się zaczerwienienie :( Ojjj, niedobrze. A działanie miał naprawdę dobre. Mógłby być troszkę tańszy. Za opakowanie i zapach ma u mnie 5 :)

Używam tego produktu od: tygodnia

cudeńko. :D

Moja skóra była szara, jakby zmęczona i baaardzo sucha. Za namową konsultantki zamówiłam ten krem.. Nie byłam nastawiona na jakieś spektakularne efekty.. A tu na drugi dzień po nałożeniu go na twarz {smarowałam na noc} moja cera była rozpromieniona i NAWILŻONA.! Żaden krem nie mógł sobie poradzić z moją skórą, a tu wystarczyło poszukać w katalogu. :D Na mojej ocenie zaważyło to, że miałam okropne suche i swędzące placki na twarzy, a to cudo poradziło sobie nawet z tym.! :D w połączeniu z wodą termalną Iwostin daje boskie efkety.. POLECAM z całego serca.! :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobry krem

Kupiłam ten krem bo byłam zachwycona działąniem peelingu z tej samej serii. Krem ma wspaniały zapach porawia mi humor przed wyjściem do pracy :-). Po zastosowaniu mam wrażenie, że moja cera jest jedwabista. Podkład po nim dobrze się rozprowadza. Jakiś niezwykłych właściwośći rozświetlających nie zuważyłam ani wyjątkowego działąnia witaminy c na skóre. Ale krem jest wart swojej ceny. Nie wiem czy kupię znowu ponieważ lubię eksperymentować z kremami.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry produkt tej linii. Używam także scrub Optimals Radiance Energy.I daje porostu boski efekt:) Skora po nim jest piękna,wygładzona, rozświetlona, cudnie pachnie. Jest to dobry relaks dla mojej skóry. Naprawdę polecam...

Używam tego produktu od:4 tygodni

Całkiem całkiem :D

Kremik fajnie nawilża skórę, nie zauważyłam , zeby mi jakoś rozświetlał cerę, ale znacznie poprawił jej nawilżenie, przy okazji całkiem ładnie pachnie, co pomaga mi się relaksować :) Nie wiem czy kupię go ponownie, ponieważ bardzo lubię zmieniać kosmetyki, i rzadko przyzwyczajam się do czegoś, ale polecam baaardzo :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Polecam!

Bardzo dobry krem. Używam też peelingu z serii Radiance Energy i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona.
Kremu używam na noc, rano twarz jest rozświetlona, wygładzona, promienna. Tego właśnie od niego oczekiwałam ;) Używam go stosunkowo krótko, ale w zeszłym roku używałam go regularnie przez 4-5 miesięcy i efekty były świetne: skóra w koncu wyglądała na pełną życia, była rozświetlona, poza tym z tego co pamiętam podczas stosowania tego kremu zniknęły mi popękane naczynka na policzku. Odstawiłam, bo w pewnym momencie zaczął mi podrażniać skórę pod oczami i na policzkach - dlatego daję 4* a nie 5.
Teraz znowu stosuję i podrażnień jak na razie nie ma, jeżeli znowu się nie pojawią, to kupię kolejne opakowanie, bo kremik naprawdę dobrze sobie radzi z moją skórą.
Opakowanie bardzo ładne, świetna konsystencja kremu - mięciutka, przyjemna, dobrze się rozporwadza, krem jest dzięki temu bardzo wydajny. Smakowity zapach i ładny kolor, minusów właściwie nie widzę, poza tym epizodem z podrażnieniem skóry pod oczami i na policzkach.
Polecam!

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Rewelacja

Nic dodać nic ująć - wreszcie znalazłam krem, który po połowie opakowania nie zaczął wywoływać u mnie podrażnień.
Stosuję go bez pozostałych produktów z linii Optimals Radiance Energy, więc z pewnością mogę stwierdzić, że efekty zawdzięczam właśnie jemu.
Rozświetla, bardzo dobrze nawilża. Nie zauważyłam efektu opisywanego wcześniej - mianowicie świecącej twarzy.
Krem ma śliczny, niedrażniący zapach i gęstą konsystencję. Jest dość wydajny.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

świetny kosmetyk

jestem bardzo zadowolona ze stanu swojej skóry po użyciu tego kremu:) Nie zapchał mnie...wręcz przeciwnie nawilżył, odżywił i wygładził....zdaję sobie sprawę z tego, że to efekty całościowej pielęgnacji, ale po kremie skóra pięknie pachnie, staje się rozświetlona i po ok 3tyg widać dużą poprawę w odżywieniu skóry:)

Używam tego produktu od:3miesięcy

za dużo obietnic za mało robi

Za dużo obietnic za mało robi zchęcona opisem w katalogu zakupiłam po kończył mi się Redermic a cena zachęcająca. Więc tak rozświetlenie jest wynikiem tego iż krem posiada minimalnej wielkości brokacik czy pigmenty jak to opisał producent. Witamina C ponoć jest, zapach ładny też, ale najgorsze jest to że ja niemając problemów z zapychaniem, po kilku aplikacjach byłam załamana stanem mojej cery. Pryszcz na pryszczu.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania resztę oddalam mamie

rozświetlenia brak...

Zachęcona promocją zakupiłam sobie ten kremik wiosną, licząc że wyrówna koloryt cery i rozświetli ją (dzieki zawartej w kremie wit. C) Krem nie zrobił ani jednego ani drugiego - a przynajmniej ja tego nie zauważyłam (a zuzyłam juz cały słoiczek).

Ma natomiast parę zalet:
+ nie podrażnia
+ nawilża
+ db się wchłania
+ likwiduje rozszerzone naczynka (!)

W sumie można spróbować, zwłaszcza przy promocyjnej cenie...

Używam tego produktu od: maja br