Ziaja, Rumiankowa, Krem nawilżający perfumowany

Ziaja, Rumiankowa, Krem nawilżający perfumowany

Delikatny krem nawilżający z wyciągiem z kwiatów rumianku. Wygładza i odżywia skórę, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu, intensywnie nawilża.

Krem polecany jest do każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne: Ekstrakt z rumianku, Witamina A, Witamina E

Super produkt w super cenie

Świetny krem, który bez problemu można nałożyć pod makijaż. Produkt jest śmiesznie tani, wydajny i doskonale nawilża skórę. Do tego nie podrażnia i nie jest zbyt tłusty.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

bardzo dobry na letnie dni!

posiadam cere mieszaną ze skłonnościami do wypryskow. szukałam kremu by nawilżyc moją skóre po toniku z under twenty który bardzo wysusza. wybralam sie do apteki i aptekarka poleciła mi to cudo.
+nawilza skorę
+szybko sie wchłania
+nie wyskakują mi po nim pryszcze
+nadaje sie pod makijaz
+cena

- brak

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Nie taki zły

Szybko się wchłania prawie do matu, nie zapycha, przyjemnie pachnie. Ma bardzo lekką konsystencje, idealna dla osób z cera tłusta i mieszaną (jak ja). Dla osób z cerą suchą i wrażliwą nawilżanie może być za słabe. Używam przede wszystkim na noc, bo na dzień jest trochę za lekki o tej porze roku. Jednak pod makijażem radzi sobie całkiem nieźle. Dużym minusem jak dla mnie, jest to, ze podrażnia lekko okolice oczu i powoduje ich łzawienie, dlatego w czasie nakładania kremu trzeba szczególnie uważać na te okolice.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Nie jest zły

-świetny zapach, kojarzy mi się z małymi dziećmi ;)
-tani, kupiłam za 8zł/100ml
-nie zapycha
-fajna konsystencja, jesli chcę posiedzieć w domu lub na noc-szybko sie wchłania, jednak pod makijaz nie jest zbyt dobry
-słabo nawilża

Nie kupię ponownie, ponieważ Ziaja posiada wiele innych kremów do twarzy i chciałabym wypróbowac wszystkie.

Ilość zużytych opakowań: 1. 100ml

gdyby nie ten zapach

Krem jest dobry ,ma fajną konsystencje ,fajnie nawilża i łatwo go rozsmarowac nie daje może spektakularnych efektów ale przyzwoicie nawilży daje efekt wygładzenia i troche koji zaczerwienienia. Jednak nie mogę zniesć tego okropnego zapachu taki jakiś nie udany chemiczny Prl-owski żaden tam rumianek fujara. dobrze że jest wersja nieperfumowana.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: oddałam znajomej

Swietny

- mam bardzo wrazliwa skore, sklonnoa do ciężkich alergii które biorą się niewiadomo skąd , żaden dermatolog nie dał mi konkretnej odpowiedzi , TEN KREM JEDNAK wcale nie mnie uczulił
- pomoga w pozbyciu się podrażnień
- bardzo tani , w anglii kupilam go za troszke wiecej niz funta.
- jak narazie nie znalazlam zadnych minusów.
- po posmarowaniu na noc, rano budzę się z bardzo ładną, promienną cerą.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

nie dla mnie niestety

Krem trochę mnie zaskoczył bo moja twarz zupełnie inaczej na niego zareagowała niż na wersję nie perfumowaną. W tym przypadku zapchane pory, zaskórniki i czerwone krostki to codzienność przy używaniu tego kremu. Kosmetyk ma rumiankowo-miodowo-różany zapach. Na początku bardzo mi się podobał jednak po dłuższym czasie stosowania zbyt mocno go czułam :/ i stał się męczący.
Krem ma konsystencję raczej lekką ale w kierunku półtłustej. Cena ziajowo przyjemna :) ale niestety u mnie skończył jako balsam do ciała.

średni

Przede wszystkim chciałabym zaznaczyć że skład tutaj wypisany jest błędny. Ja mam słoiczek o pojemności 100ml, równiez jest to wersja zapachowa ale skład jest inny - np. ma parafinę :(
Ale do rzeczy. Krem na poczatku mi sie bardzo podobał bo nawilżał, wręcz wygładzał i pomógł mi pozbyć się syfów z bródki ale po jakims tygodniu spowodował wysyp nowych syfków na brodzie i policzku:( Do tego ze względu na tę nieszczęsna parafinę zapycha (znowu wągry na nosku). Szkoda bo nawilżenie i wygładzenie bardzo mi sie podobało ale nie za taką cenę :(

Bardzo fajny krem na zimę

Bardzo lubię kremy Ziajii.Ten krem zakupiłam ze względu na to,że potrzebowałam kremu na suchą skórę twarzy.Krem jest tłuściutki i niepodrażania.Bardzo ładnie pachnie rumiankiem.Pięknie nawilża i chroni przed zimnem.Opakowanie jest poręczne,a kremy są łatwodostępne.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Uratował mnie

Moja skóra stała się ostatnio niezwykle wrażliwa, skłonna do podrażnień, zaznaczę że kiedyś nie miałam z tym żadnych problemów. Na wiosnę zaczęłam korzystać z droższego kremu i jak się okazało mój błąd… zaczęły się podrażnienia, uczulenie, ciężko było doprowadzić skórę do normalnego wyglądu, każdy krem odpadał, aż tu w minimarkecie osiedlowym podczas odwiedzin u rodzinki w sumie przez przypadek zakupiłam to cudeńko :) Dla mnie idealny, delikatny, nawilża bez obciążenia skóry, c o jest dużym plusem jeżeli chcemy niedługo po tym zrobić makijaż. Tani a przy tym bezcenny. Polecam dla wrażliwców takich jak ja:)

OK, ale troszkę zapchał cerę

Po tym, jak większość "chemicznych" nowości Ziai niezbyt dobrze sprawdziła się na mojej skórze powodując zaczerwienienia, zaczęłam sięgać po starsze kremy tej firmy, żeby je porównać i może znaleźć coś dla siebie.

Plusy:
+ wystarczająco nawilża,
+ fajna konsystencja (ani zbyt wodnisty, ani tłusty),
+ nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc,
+ ma przyjemny zapach,
+ niedrogi i wydajny.

Minusy:
- po pewnym czasie używania zaczął trochę zapychać moją cerę, pojawiły się wypryski i nic nie mogłam poradzić na ten stan rzeczy.

Z powodu zapychania cery nie kupię kolejnych opakowań, a szkoda.

Bardzo dobry

Uwielbiam ten krem. Poleciła mi go kiedyś przyjaciółka i nie zawiodłam się.
Jest lekki, świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, tylko miękką, gładką skórę. Nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc, a także pod makijaż (nic się na nim nie roluje, przynajmniej u mnie).Stosunek ceny do jakości zdecydowanie na plus i to duży.
Na początku przeszkadzał mi zapach, ale szybko się przyzwyczaiłam i teraz wręcz go ubóstwiam (bardziej lubię wersję perfumowaną, od nieperfumowanej).
Zdecydowanie POLECAM!

Używam tego produktu od: 3 lata