No7, Stay Perfect Shadow Palette

No7, Stay Perfect Shadow Palette

Potrójny cień do powiek. Cienie są łatwe w aplikacji i utrzymują się wiele godzin. Dostępnych jest 12 zestawów.
Zwycięzca Best Value Eyeshadow at the Prima Beauty Awards 2005.

Bardzo dobry produkt

Cytuje kolezanke : Posiadam paletkę nr. 05 Space Odyssey, kolorki to srebrny, złoty i przepiękny hmm... ciężko zdefiniować ten kolor, jedno co mi przychodzi do głowy to morska zieleń khaki (tylko dla niego kupiłam paletkę)
Ja rowniez posiadam ta paletke nr 05 Space Odyssey ale u mnie kolory sa inne! Moge sie zgodzic ze jest tam srebrny i staro zloty ale trzeci kolor to bardzo ciemne srebro albo wrecz czarny. Nie wiem jak to mozliwe ze taki sam numer paletki a dwa roze cienie...
Ogolnie lubie ta paletke, kolory sa napigmentowane i trzymaja sie na oku dosc dlugo

Używam tego produktu od: okolo roku

Piękne kolory

Posiadam paletkę nr. 05 Space Odyssey, kolorki to srebrny, złoty i przepiękny hmm... ciężko zdefiniować ten kolor, jedno co mi przychodzi do głowy to morska zieleń khaki (tylko dla niego kupiłam paletkę) :) Uwielbiam ten odcień, pięknie wydobywa brązowy kolor moich oczu. Nakładany na sucho daje subtelny efekt idealny na dzień, na mokro daje przepiękny głęboki kolor idealny na imprezy. Złotego i srebrnego używam tylko do rozświetlenia oka pod łukiem brwiowym, ponieważ mają bardzo jasne i delikatne kolory.
Co do trwałości, to tak jak większość moich poprzedniczek nie mogę się wypowiadać, bo zawsze nakładam cienie na bazę i wówczas wytrzymują cały dzień. Konsystencja cieni jest miękka i dzięki temu bardzo wygodnie się aplikują. Pacynka beznadziejna i nie nadaje się do użytku. Opakowanie natomiast zadziwiająco odporne na użytkowanie, nadal wygląda ładnie i napisy się nie zmazały mimo miesięcy poniewierania w kosmetyczce czy torebce.

Nie wiem czy ponownie kupię, ponieważ cienie są bardzo wydajne, a być może zakocham się w jakimś innym cieniu który zapragnę mieć.

Ok.

Maja duza palete kolorow wiec latwo co wybrac, Mam kilka wersji (brazy, niebieskie i fiolety). Sa srednio trwale wiec najlepiej nakladac je na baze. Zalaczona pacynka jest beznadziejna, zle sie nia naklada. Plus za rozne odcienie tego samego koloru, mozna naprawde ladnie cieniowac :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:uzywam od czasu do czasu

nawet Ok..

Mam zestaw 40 rozmantic -czyli róże z fioletem.
Cienie mają miękką konsystencję, łatwo się aplikują na powiekę nie osypując się przy tymi i dość dobrze się cieniują.
Dają na powiece bardzo delikatny odcień, który niestety w ciągu dnia trochę blednie. Trwałość raczej średnia ale z w połączeniu z bazą jest naprawdę OK.
Podsumowując -cienie są raczej średnie, dlatego nie wiem czy kupię je jeszcze..

dobre

bardzo lubie te cienie, maja cudowna palete kolorkow az chcialoby sie posiadac wszystkie:)

mam niestety tylko jeden zestaw good earth, trzy kolorki: chlodny braz, cieply braz opalizujacy i chlodny bez

kolorki sa piekne i intensywne co do trwalosci sie nie wypowiem bo wszystkie cienie zawsze aplikuje na baze , taki zestaw gwarantuje trwalosc

maly minusik za cene ja swoje kupilam na promocji wiec bylo tanio, chociaz z drugiej strony wszystko zalezy od twego jakimi srodkami sie dysponuje:)

ogolnie polecam kobietkom uwielbiajacym kosmetyki kolorowe i kolory na oczach

Używam tego produktu od:9 m-cy

Bardzo delikatne.

Mam dwie wersje: Organza i Eden.
Cienie stosuje na bazę art deco. Wiec do trwałości samych cieni sie nie wypowiem.
Pacynka dołączona do cienie jest beznadziejna, w ogóle jej nie używam.
Wybór kolorów jest w miarę duży. Palety są dopasowane bardzo dobrze pod względem kolorów.
Niestety trzeba sie troche namęczyć, żeby cienie się na oku ukazały, kolory (te które mam) są za delikatne.
No i cena, za takiej jakości cienie jest za wysoka.

Używam tego produktu od: czterch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle używam

przedziwne

Trzy w opakowaniu - kazdy inny, i nie chodzi mi bynajmniej o kolor.

Najwiecej najjasniejszego (mam zestaw zloto, braz, jasny krem(?)) ktory jakis dziwny w konsystencji praktycznie nie uzywam nigdy. Zloty srodkowy - Lubie bardzo - mieszam z innymi cieniami, stosuje sam na powieke (najlepiej trzyma sie na golej powiece) Trwaly ladny aczkolwiek moglby miec wiecej pigmentu. Brazowy - twardy jak kamien, pigmentu ilosci sladowe nie zuzyty prawie wcale - mazniety razy kilka a na powierzchni wyslizgana dziwna twarda powierzchnia.

zrazily mnie do siebie, mimo ze opakowanie maja ladne - sugerowana cena to jakies 7 funtow chyba - dobrze ze czesto sa kupony znizkowe wiec ja te moja porazke kupila za 3 funty? ale nawet nie sa tyle warte.

Używam tego produktu od: pol roku

Bardzo dobre cienie

Cienie do powiek dobrej jakosci. Mam numer 50 Storm - granat, blekit i biel. Dobrze sie nosza, choc w ciagu dnia konieczne sa poprawki (nie uzywam bazy pod cienie). Dzieki temu, ze sa 3 kolory mozna uzyskac bardzo ladny efekt. Estetyczne opakowanie choc bez lusterka, dwustronna pacynka jest na plus. Na pewno jeszcze kupie, bo maja bardzo ladny wybor kolorkow.

Obnizam obene bo cienie okazaly sie strasznie nietrwale. Znikaja z powieki w tempie ekspresowym...

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze wciaz