Soraya, Family Fresh, Kremowe żele pod prysznic (nowa wersja)

Soraya, Family Fresh, Kremowe żele pod prysznic (nowa wersja)

Family Fresh to wysokiej jakości produkty do mycia ciała doskonałe dla całej rodziny. Pielęgnują i nawilżają skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną przez cały dzień.
Dostępne rodzaje:
- Bogactwo miodu - o pięknym zapachu ciepłego miodu.
- Delikatność - o łagodnym zapachu najpiękniejszych letnich kwiatów; zawiera ekstrakty z jedwabiu.
- Zmysłowa wanilia - o łagodnym zapachu wanilii; koi Twoje zmysły i pozostawia przyjemne uczucie odprężenia.
- Wiosenny deszcz - o łagodnym zapachu wiosennych, świeżych zielonych liści; rewitalizuje i odświeża.
- Migdał - zapach z subtelną nutą odżywczego migdała.
- Sport - energizujący żel pod prysznic i szampon 2 w 1 o świeżym, zniewalającym zapachu. Żel doskonale myje i pielęgnuje ciało. Odświeżająca piana z ekstraktem z mięty daje zastrzyk energii równocześnie chłodząc i uspokajając ciało po wyczerpującym treningu.
- Ocean - to delikatny żel pod prysznic i szampon 2 w 1 o orzeźwiającym zapachu, jak krople fal i bryza oceanu. Żel doskonale myje i pielęgnuje ciało. Delikatna piana pełna morskich minerałów pobudza zmysły do działania przez cały dzień.
- Dla dzieci - o zapachu gumy do żucia, można nim myć włosy i ciało; opakowanie świeci w ciemności

Wersje z miodem i dla dzieci dostępne są również w opakowaniu z pompką.

oczyszczające, nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
w butelce, z pompką
w płynie
normalna
żele pod prysznic

Bardzo lubię żel bogactwo miodu - można go kupić w niskiej cenie (ok 15zl) w pojemność 1l. Wystarcza na naprawdę długo. Zapach jest dla mnie przepiękny, konsystencja kremowa, nawilżająca. Na plus także pompka, która ułatwia dozowanie. Polecam!

Sredniaczek

Niestety zapach nie w moim stylu. Nie przypadł do mojego gustu. Są zapachy do których się chętnie wraca. Soraya ma inne piękne zapachy.
Dobrze się zachowuje i jest wydajny produkt butelka tez jest dość specyficzna. Przez co zwróciło moja uwagę

Tani duży i dobry!

Recenzuję:
Bogactwo miodu - o pięknym zapachu ciepłego miodu.
ZALETY:
-zapach
-pozostawia skórę gładką, nawilżoną i orzeźwioną
-przyjemna kremowa konsystencja
-bardzo dobrze się pieni
-jest wydany
-tani
-nie wysusza skóry
-nie podraznia

Przyjemny :)

Miałam przyjemność używać tego żelu oraz żółtej wersji, bodajże miodowej. Mają intensywne, słodkie zapachy, które sprawiają, że kąpiel staje się relaksująca. Kremowa konsystencja nie wylewa się z dłoni i nie potrzeba dużej ilości by umyć całe ciało. Bardzo dobrze się pieni i nie wysusza ciała. Jest to wydajny produkt, który starcza na dłuższy okres czasu. Na pewno nie raz wpadnie jeszcze w moje ręce.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Doskonale się pieni

Żel Soraya Fresh doskonale się pieni, jest dosyć gęsty, wydajny, bardzo przyjemnie pachnie. Cenowo też w miarę przystępny. Ogromnym atutem jest praktyczna butelka z dozownikiem - wygodna w użyciu. Duże opakowanie idealne dla całej rodziny.

Średniak

Żel niby jest w porządku, ale też bez szału. Dobrze oczyszcza, za to średnio się pieni i zapach po dłuższym czasie staje się nieco irytujący.

+dobrze oczyszcza,
+wydajny,
+kremowa konsystencja,
+wygodne opakowanie,

+/-średnio się pieni, chociaż nie jest też pod tym względem najgorszy,
+/- zapach po dłuższym czasie staje się irytujący

Niezły żel

Zakupiłam ten żel już jakiś czas temu, plusem jest pojemność 1000ml i pompka, która możemy dozować produkt.
Natrafiłam na niego w aptece internetowej gdy robiłam inne zakupy wyswietlił się w promocji za 23zł stwierdziłam że czemu nie spróbować.
Żel ma delikatny zapach raczej nie trwały czuć go w trakcie mycia i chwilę po.
Fajną konsystencja, dobrze rozprowadza się na ciele.
Co do samego żelu myje dobrze skórę i usuwa zabrudzenia , pozostawia miłe uczucie świeżości.
Nawilżenia jakiegoś zbytniego nie zauważyłam, ale za taka cenę myślę, że produkt wypada całkiem nieźle.

do mycia i tyle

Żel jest dość tani biorąc pod uwagę pojemność opakowania. Żel delikatnie oczyszcza i właściwie to nie robi nic więcej, ale w sumie producent nic więcej nie obiecał. Konsystencja jest kremowa, przyjemna, całkiem dobrze się pieni. Zapach jest zbyt intensywny moim zdaniem, ale co kto lubi. Raczej nie skuszę się ponownie, nie zawiódł, ale też nie zachwycił.

Żel ma gęstą, konsystencję, bardzo dobrze się pieni, jest wydajny. Po umyciu skóra ładnie pachnie, jest odświeżona. Dodatkowo jest dość szeroki wybór zapachów, każdy znajdzie swój ulubiony. Dobry stosunek ceny do jakości

Kiepski, bardzo kiepski, wysuszył mi skórę

Kupiłam żel tak na szybkiego bez zastanowienia. Jestem nieszczęśliwą posiadaczką bogactwa miodu. Zapach i sama konsystencja przypomina mi bardziej zwykły płyn do mycia rąk. Ten żel wysuszył moją skórę. Na początku nie wiedziałam dlaczego, znalazłam sobie wiele powodów, a okazało się że powód był bardzo prosty i stał sobie w mojej łazience. Nie polecam, jedyne co atrakcyjne to cena ale nie jest wart moim zdaniem nawet złotówki

Zapach delikatnośći

Ostatnio w moje ręce trafiła wersja "Delikatność" , a wcześniej miałam styczność z innymi wersjami zapachowymi z tej serii.

Bardzo wygodne i wydajne opakowanie , w moim przypadku o pojemności 1 litra.
Butla zaopatrzona jest w wygodną pompkę , która ułatwia stosowanie produktu.
Żel jak sama nazwa mówi ma kremową konsystencję, jest on gęsty , lekko galaretowaty, ale często potrafił mi uciec z ręki podczas bezpośredniego nakładania na ciało. Najwygodniej stosowało mi się go przy pomocy gąbki lub myjki i wówczas bardzo dobrze się pieni.

Zapach bardzo ładny , mocno kwiatowy , nabiera na intensywności podczas mycia ciała . Dobrze się rozprowadza na skórze i łatwo spłukuje. Nie powoduje uczuleń i nie podrażnia. Nie wysusza skóry , ale też jej nie nawilża .

W zasadzie nie zauważyłam żadnego działania pielęgnacyjnego na skórę , prócz odświeżenia ,oczyszczenia i zapachu , który bardzo szybko znika.

Żel jak żel

Dostałam w prezencie w zestawie z balsamem do ciała i używam go na zmianę z innymi żelami. Ma przyjemny, delikatny kwiatowy zapach. Duża butla sprawia ze starcza na dłużej. Bynajmniej na basen itp. go nie zabiorę bo jest za duży,także używam tylko w domu. Całkiem wydajny. Konsystencja biała i kremowa, delikatna, nie za gęsta. Dobrze się rozprowadza na gąbce i na ciele. Opakowanie klasyczne bez udziwnień. Delikatnie się pieni.Nie wyszusza skóry i nie podrażnia. Brakuje mi w nim efektu odświeżenia ale to chyba domena tych bardziej owocowych. Magicznych efektów nawilżenia czy zapachu utrzymującego sie do 24h po kąpieli nie gwarantuje ale chyba żaden żel tego nie zapewnia. Dla mnie najwazniejszy jest zapch, cena i design produktu. Ten jest ok i tyle. Nie kupię go ponownie bo wolę przetestować inne ale nie mam wobec niego jakiś zastrzeżeń. Żel jakich wiele :)