Fusswohl, Fuss Balsam (Balsam do stóp) (stara wersja)

Fusswohl, Fuss Balsam (Balsam do stóp) (stara wersja)

Pielęgnacyjny balsam do stóp szybko się wchłania i przeciwdziała rozwojowi grzybicy stóp. Eukaliptus, kamfora i mentol działają pobudzajaco i ożywczo, a olejek z gaulterii oraz najczystsze proteiny pszenicy sprawiają, że skóra staje się delikatna i aksamitnie gładka.

średniak

Oceniam wersje z mentolem i eukapiptusem

Mocny, wręcz rażący mentolowy zapach, średnio wydajny, dość długo się wchłaniał ale działał dobrze. Nawilżał i zmiękczał skórę stóp. Bardzo tani, myślę, że kiedys kupię ale inną wersję ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

do niczego się nie nadaje

+niska cena;
+szybko się wchłania;
+ładnie pachnie;
+wydajny;

-konsystencja strasznie lejąca, nakładając balsam na skórę zaczyna się jakby topić i rozpływać;
-zupełnie nie nawilża;
-nie ujędrnia, daje krótkotrwały efekt wygładzenia;
-w moim przypadku tworzy tłustą powłokę na skórze stóp;

Używam tego produktu od: miesiąca- stracony czas
Ilość zużytych opakowań: jedno, niezużyte, wyrzucone

Dobry produkt

Plusy:
-cena niska
-dostępność w sklepie
-praktyczne opakowanie
-dobrze się wciera
-rozgrzewa moje zimne stopy

Minusy:
-Zapach, dość mocny niekiedy aż oczy szczypią .

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

stopy dalej nienawilżone

Balsam okazał się według mnie niewypałem:

+/- delikatnie nawilża, ale niestety nie daje dlugotrwałego efektu, dosyć szybko powraca uczucie nienawilżonych stóp;

- mimo codziennego stosowania przez miesiąc nic się nie zmieniło; skóra stóp nie jest specjalnie zmiękczona czy ujędrniona po miesięcznym używaniu

- balsam wolno się wchłania, trzeba go mocno wmasować;

- odstrasza mnie jego tłusta konsystencja

Spodobał mi się zapach, ale niestety z przykrością stwierdzam, że oprócz niego balsam nie ma żadnego pozytywnego działania. Odświeża stopy na chwilę i pozostawia je trochę tłuste i maślące się. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Lubię

Lubię ten kosmetyk za eukaliptusowany zapach, przyjemną konsystencję i raczej skuteczne działanie. Nie jest wybtiny ale i nie jest zły. Ogólnie niezła jakość za przystępną cenę.

Nie robi praktycznie nic.

Jest to rzeczywiście "balsam delikatnie nawilżający". Delikatnie nawilża przez kwadrans, potem znika pozostawiając stopy w stanie wyjściowym. Nie zmiękcza, nie wygładza, nie zauważyłam w ich kondycji żadnych zmian.

Odpowiedni chyba tylko dla osób, które nie mają z tą partią ciała żadnych problemów, a chcą mieć poczucie że robią dla niej coś dobrego.

Plusiki za cenę i eukaliptusowy zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Nie ma fajerwerków.

Krem do stóp niemieckiej firmy Fuss Wohl jest kremem jak wiele innych. Niby nawilża, stopy są odświeżone, nawilżone ale nie na długo. Wchłania się nie za szybko. Troszeczkę zachodzi w załamania na stopach, ale mi to nie przeszkadza. Konsystencja jest w porządku, nie wypływa z opakowania. Tubka jest miękka co pozwala na łatwą aplikację, potem na rozcięcie i \'wygrzebanie\' resztek. Szata graficzna nie jest jakaś szałowa, nie robi większego wrażenia. Zapach nie przypadł mi do gustu, choć nie msi być wyjątkowy i naperfumowany, bo to krem do stóp a nie balsam do ciała. Dodatkowo krem jest wydajny, starczył mi na jakiś czas. Cena jest na plus, często można go nabyć na promocjach. Czy do niego wrócę? Nie wiem, może kiedyś znów zakupię.

Plusy:
- cena
- miękkie opakowanie
- wydajność
- konsystencja

Minusy:
- nie nawilża dobrze
- wolno się wchłania

Używam tego produktu od: Bliżej nieokreślonego czasu.
Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe opakowania.

No cóż...

Nie zachwycił mnie działaniem, ale też bardzo nie zawiódł. Spektakularnych efektów to on nie daje.
Nawilża, stopy wyglądają na zadbane. Przy stosowaniu rano i wieczorem skóra jest miękka i elastyczna.
Konsystencja nie jest wodnista, dobrze się rozprowadza.
Dość długo się wchłania, zostawiając tłustą warstwę.
Zapach eukaliptusa i mięty za którymi nie przepadam.

straszna lipa ?

Masm suchą skórę stóp i pięt ale, ten krem nic nie robi !...nie nawilża, nie odżywia, straszna lipa.
Używam go ran dziennie na noc, i rano stopy są w takim samym stanie jakby krem w ogóle nie był użwany.

o ile ich kremy do rąk są ok, to to jest bardzo nieudany produkt.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie :(

nie

Jest a jakby go nie było.Niby konsystencja idealna zapach delikatny nie wadzący.Nie zostawia powłoczki i szybko się wchłąnia.Ale kompletnie nie nawilżył moich przesuszonych pięt.Więc jeśli nie pomaga to szkoda na niego czasu.

Używam tego produktu od: używałam 4 miesiące

bardzo dobry

PLUSY

- optymalnie nawilża i odżywia stopy, natychmiast przynosi ulgę a uczucie komfortu dosyć długo się utrzymuje,

- ma przyjemny eukaliptusowy zapach który dezydoruje stopy i odświeża je,

- szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy,

- szybko wygładza skórę stóp,

- stosowany regularnie pomaga utrzymać stopy w dobrym stanie,

- lekko zmiękcza,

- korzystna relacja jakości do ceny,

- jest dosyć wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetnie odświeża.

Moje stópki są bardzo zadbane i odpowiednio dopieszczone, a od porządnej regeneracji mam inne produkty, dlatego od tego balsamu oczekiwałam jedynie delikatnego nawilżenia i odświeżenia w ciągu dnia. I jak najbardziej się z tych zadań wywiązał. ;)
Tubka prosta i nieudziwniona, może nie wygląda najpiękniej, ale jest dość miękka, dzięki czemu balsam łatwo wydobyć ze środka. Konsystencja nie jest zbyt rzadka, raczej typowa dla np. niezbyt bogatych kremów do twarzy. Zapach dość intensywny, jednak przypadł mi do gustu. :ehem:
Balsam delikatnie nawilża skórę, szybko się wchłania i, na co szczególnie liczyłam, super odświeża i chłodzi stopy. Dla mnie to produkt niezbędny po siłowni i w trakcie upałów.
Plus za cenę i dostępność.
Podsumowując - fajny produkt do odświeżania zadbanych stóp, bo na cudy nie ma co liczyć. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni