KWC LogobyWIZAŻ logo

201604301932
    10 listopada 2012 o 11:41
    4 / 5
    Bardzo fajna
    Jedna z moich pierwszych pianek do twarzy. Kupiłam trochę nieprzekonana, ale szybko ją polubiłam. Przede wszystkim jest delikatna - nie podrażnia skóry, nie wysusza, nie ściąga jej. Jednocześnie, użyta z gąbeczką dobrze oczyszcza - moja cera zaczęła stopniowo się poprawiać, gdy używałam tego specyfiku. Nie ma żadnego wpływu na naczynka, ale ja akurat nie za oczekuję tego po środku myjącym do buzi. Polecam Używam tego produktu od: Kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

nafiyqa
    2 listopada 2011 o 16:34
    4 / 5
    Może być
    Produkt przez przypadek trafił w moje ręce. Nie wiem czy skutecznie działa na naczynka. +dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę +przydatny dozownik +ładnie się pieni +jest delikatna +bardzo wydajna -minusem jest przede wszystkim uczucie ściągania Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

salopette
    29 sierpnia 2011 o 14:33
    3 / 5
    Raczej nie dla mnie
    Na początku byłam produktem zachwycona. Przyjemnie pieniąca się konsystencja, dobre oczyszczenia no i świetna cena. Po pewnym czasie zaczęła mi się jednak psuć cera (pozostale kosmetyki pozostawały niezmienione więc naprawdopodobniej winę za to ponosi pianka). Pojawiły się drobne wypryski. Całość powróciła do poprzedniego stanu po zaprzestaniu jej używania. W związku z powyższym nie odważyłam się jej użyc ponownie. Najwidoczniej nie dla mnie. Używam tego produktu od: 2 m-ce Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

cat1981
    6 marca 2011 o 21:58
    3 / 5
    nie wysusza
    Ponieważ mam cerę naczynkową postanowiłam wypróbować ten produkt.Jedyną zaleta tej pianki jest to że nie wysusza skóry twarzy i jej nie podrażnia.Na zaczerwienia skóry nie działa.Posiada specyficzny zapach który dla mnie pod koniec opakowania był stanowczo zbyt nachalny i intensywny. Używam tego produktu od: od zakupu do samego końca Ilość zużytych opakowań: 1 normalne
    Używa produktu od:nie określono

olenka_k20
    25 stycznia 2011 o 12:32
    5 / 5
    Rewelacja
    Super super super! PLUSY: Ładnie oczyszcza, delikatna, pięknie pachnie, wydajna, nie podrażnia, nie przesusza MINUSY: nie można jej nigdzie kupić :( Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: trzy
    Używa produktu od:nie określono