Balea, Body, Korperbutter Cocos (Kokosowe masło do ciała do skóry suchej)

Balea, Body, Korperbutter Cocos (Kokosowe masło do ciała do skóry suchej)

Kokosowe masło do ciała do codziennej intensywnej pielęgnacji skóry suchej z zawarością masła shea. Ma neutralne ph i jest przebadane dermatologicznie.

OK

Posiadam wersję masła ze złotymi drobinkami. Uwielbiam zapach kokosa w kosmetykach, dlatego się skusiłam. Nie ukrywam, że jestem nieco zawiedziona ponieważ pachnie sztucznie i chemicznie. Drobinki są bardzo malutkie przez co efekt rozświetlenia jest bardzo subtelny-za co plus. Ładnie to wygląda, zwłaszcza latem. Kolejny minus to bardzo twarda, zbita konsystencja. Bardzo ciężko produtk się rozprowadza na skórze, z trudnością wydobywa się go z opakowania, trzeba się nieźle nadłubać-duuuży minus za to. Gdyby nie konsystencja dałabym 4 gwiazdki. Nawilża bardzo dobrze, pozostawia na skórze wyczuwalny film.

bardzo dobry

Dostałam go od koleżanki. Doskonały produkt, szybko się wchłania, ma piękny zapach, który dość długo się utrzymuje. Jak dla mnie rewelacja za bardzo niską cenę. Polecam :)

Nie wiem tylko czy można zakupić produkty firmy Balea na terenie Polski.

Bardzo miłe zaskoczenie

Byłam na zakupach w Niemczech i chciałam kupić sobie balsam ale zostały mi tylko 2 euro w portfelu... W Dm akurat to masło było za tą cenę, w dodatku 500 ml, a że uwielbiam kokos dałam się skusić... Nie jest to KWC ale jestem baaardzo zadowolona. Jest tanie, po tygodniu moja sucha skóra na łokciach stała się mięciutka, wydajne, jak dla mnie wcale nie jest za gęste, dobrze się rozsmarowuje i w dodatku nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry... Tylko kokos troszkę sztuczny dlatego gwiazdka mniej...

całkiem niezłe

Zachwytów nie będzie, bo kosmetyk jest z tych przeciętnych. W zasadzie nie zraża do siebie, ale też nie jest w stanie mnie w sobie rozkochać :)
Twarda i zbita masa kosmetyku przypomina masło wyjęte z lodówki, trudno się rozsmarowywuje - jest raczej tępe na skórze i nie ma poślizgu. Pozostawia tłustą warstewkę, słabo nawilża.
Zapach ok, ale nie jest zbyt intensywny, więc miłośniczki kokosa w kosmetykach mogą czuć niedosyt.
Dość wydajne, tanie, w opakowaniu jakie lubię, coarz bardziej zniechęcają mnie tubki.
Raczej już nie wrócę, prędzej kupię tegoroczne limitowanki Balea do ciała niż ponownie kokos.

Używam tego produktu od:2 mies

Jak dla mnie same plusy-prawdziwie maślana konsystencja,sympatyczny zapach(coś pomiędzy rafaello a jogurtem kokosowym),dobre nawilżanie,brak uczuleń,przystępna cena.Jedyna wada to trudna dostępność,ale przy następnej wizycie za zachodnią granicą na pewno kupię:D.Podobnie jak masła Ziajii ,dobra alternatywa dla przereklamowanego Body Butter by Body Shop:D.

Używam tego produktu od:miesiąc

Przecietniak..

NO, Kama juz powiedziala wszystko :) Kosmetyk bardzo przecietny, natluszcza bardziej niz nawilza, a i to na krotko, bo rano skora juz nie jest wypielegnowana. Zawiodlam sie najbardziej chyba na kokosie. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny, a jezeli juz, to jakas gdzieniegdzie nutka mleczka kokosowego, ewentualnie jogurtu kokosowego Danone, ale i to bardzo naciagane, bo wyczute z pudelka ;) na skorze jakby nagle wszystko znika. Mimo wiec, ze tani i opakowanie fajne (inne niz na fotce), i jakos sentyment do niego mam, ale.. nie, jakos nie zakupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 3tyg.

może być

Ponieważ testuję tony masełek i balsamów do ciała - moje oceny stają się chłodniejsze - mam zbyt wiele porównań, by zachwycac się bez powodu.
Balea jest tania, wydajna. Konsystencja masłowata, gęsta. Zapach...kokosopodobny, powiedzmy ;) Znam juz różne wersje tej woni, te zaliczam do srednio udanych...
Krem dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Pozostawia wyraxny, tłustawy film. Nie czepiam sie tego, bo to kosmetyk do skóry suchej, ale juz rano skóra nie jest wypielęgnowana.
Taki zwykły, drogeryjny kosmetyk. Nie jest zły, ale znam lepsze, więc doń nie wrócę...

Używam tego produktu od:2 tygodni