Lorigine, Sophisticated, Anti - Shine Smoothing Mineral Primer (Baza pod makijaż wygładzająco-matująca)

Wielofunkcyjna baza pod makijaż. Pozwala wygładzić skórę, kontrolować błyszczenie, a przede wszystkim gwarantować większą trwałość makijażu. Dzięki formule stay-in-place baza stabilizuje podkład w miejscu, nie pozwalając mu odkształcać się w załamaniach skóry oraz uwidaczniać rozszerzonych porów. Technologia „no transfer” zapewnia lepsze wiązanie cząsteczek podkładu, dzięki czemu nie ulega on ścieraniu. Pochłanianie wydzielanego sebum sprawia, że makijaż cały dzień wygląda świeżo. Zabezpiecza skórę przed utratą wody, dbając o jej elastyczność. Formuła beztłuszczowa idealna szczególnie dla cery normalnej/mieszanej/tłustej.

bazy pod makijaż twarzy
wygładzające, matujące
w tubie

Jedna z lepszych baz

Bazę kupiłam na stronie producenta. Produkt jest ładnie zapakowany w tubkę a ta w kartonik. Produkt ma bardzo delikatny zapach, jest półprzezroczysty oraz ma bardzo aksamitną konsystencję.
Produkt nałożony na twarz powoduje, że skóra staje się bardzo wygładzona i przyjemna w dotyku. Pory są lekko wygładzone.
Pierwszy raz użyłam bazy w lato na ślubie koleżanki i powiem jedno Woow!!!
Mam skórę mieszaną i szybko zaczyna się świecić dlatego obawiałam się, że makijaż po prostu zetrze się z twarzy. Jednak byłam w wielkim błędzie.
Makijaż, przy użyciu bazy trzymał mi się mimo upałów w nieskazitelnym stanie, delikatne poprawki wykonałam tylko przy nosie. Baza nie była ciężka i makijaż dzięki niej wyglądał naturalnie.

Przyjemna i trwała

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Baza pięknie się rozprowadza. Bardzo dobrze leży na niej podkład. Warto kupić. Często jest na promocji w Rossmanie.