L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Krem pod oczy przeciw zmarszczkom mimicznym dermo - odprężający z Boswelox

Krem działa przeciwko czynnikom powodującym powstawanie zmarszczek aby w widoczny sposób odmłodzic kontur oczu. Boswelox to wyjątkowy kompleks roślinny, który łączy kwas bosweliowy i mangan aby zapobiec mikroskurczom skóry - głównej przyczynie powstawania zmarszczek. Trwale nawilża skórę wokół oczu, jest bardziej elastyczna i gładka. Polecany do stosowania po 30 roku życia.

Cena: 46zł / 15ml

A fee!!!!!!

napiszę krótko,bo szkoda się rozpisywać- na mnie krem nie działa wcale,zero wygładzenia,zero nawilżenia!!! w dodatku roluje się pod oczami,ciezko na nim rozprowadzić podkład.Przesusza skórę( TOTALNA PORAŻKA!!!)

Używam tego produktu od: zakupiony-maj 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 stoi na półce i się kurzy

Oczykiwałam więcej

Co lubię w kremach LOreal że nie są tłuste,ten kremik można używać w dzień.Ale wolałabym żeby ten pod oczy był bardziej tłusty, żeby używać go na noc,otrzymać nawilżenie i wyglądać z rana jak królewna.Ale niestety nawilżenia nie ma,no i moje pierwsze zmarszczki jak obserwowałam z rana tak i obserwuję.A jak na moje 27 lat,i parę mimicznych zmarszczek nie myślę że potrzebuję jakichś super zabiegów.Ten krem nie sprostał moich oczekiwań.
Poszukam czegoś innego.

bardzo dobry

Krem wyraźnie wygładził pojawiające sie kurze łapki. Dobrze nawilża i napina. Delikatnie podniósł opadające powieki, które są u mnie rodzinne. Jestem alergiczką ale krem mnie nie uczulił, oczy mi nie łzawiły jak przy części kremów pod oczy. Jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

Całkiem, całkiem

Sprawdza się jako krem nawilżający, gorzej jako przeciwzmarszczkowy.
Nigdy jeszcze nie znalazłam specyfiku pod oczy, który w pełni spełniałby obietnice producenta. ale ten krem wypada całkiem nieźle na tle pozostałych.
Krem nawilża przyzwoicie, minimalnie rozjaśnia skórę(ale to i tak duży sukces!)i, co jest dużym plusem, w ogóle nie podrażnia moich super wrażliwych oczu.

Co do redukcji zmarszczek, niestety nie widzę żadnego efektu, a naprawdę, mam pierwsze minimalne zmarszczki mimiczne(mam 25lat).
W sumie to przerażające, bo nie wiem, co to będzie za 10,20 lat, skoro kremy nie pomagają nawet na takie drobiazgi jak te u mnie.(a jak spojrzeć na recenzje innych produktów, to okazuje się, że niezależnie od ceny(może to być 20zł, może być 200) rezultaty za marne...

Używam tego produktu od: 1 mca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Działa

Wypróbowałam już kilka kremów pod oczy (AA, Dermika, Flos Lek) i jak dotąd tylko ten robi to, co robić powinien. Czyli przede wszystkim - wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu. Dodaje to spojrzeniu blasku, a efekty widać szybko. Porządny i wart polecenia, jak cała zresztą seria z Boswelox.

Warty polecenia

Kupiłam całą serię przeciw zmarszczkom mimicznym (krem na dzień, na noc i ten pod oczy). I jestem zadowolona.
Krem działa, to znaczy dobrze nawilża skórę pod oczami, wygładza. Jest bardzo lekki, wchłania się szybko, skóra pod oczami wygląda na wypoczętą. I na pewno hamuje powstawanie zmarszczek, bo ja nie mam ani jednej. Ma neutralny zapach i jest wydajny. I ma ładne, szklane opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. 6 mies.

Masełko

Po pierwsze fatalna konsystencja masła, dla mnie - żadnej przyjemności w stosowaniu. Dalej - ani po nałożeniu, ani później nie czułam żadnego nawilżenia.
Na zmarszczki mimiczne nie działa wcale, ot taki tam sobie kremik.
Jedyne zalety, to wydajność oraz rozjaśnienie skóry pod oczami. To drugie widać bardzo szybko, co ratuje krem przed zapomnieniem.
Ilość zużytych opakowań:

odpręża ;)

Faktycznie lekkie zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne. krem ładnie się rozprowadza, nadaje się świetnie pod makijaż, jak i na noc. ładny słoiczek i czytelna instrukcja obsługi :) jak najbardziej na plus. efekt jak dla 23-latki b. dobry. okolica oczu jest wygładzona i odprężona, czuje że rozprasowały mi się większe kurze łapki :D

Używam tego produktu od:3 tyg

sama nie wiem

nieukrywajac myslalam ze bedzie to lepszy krem, jest cos w nim ale sama niewiem co. dobrze sie wchlania, niby nie mam opuchnietych oczu jak wstaje rano...ale jakos i tak nie jestem do konca przekonana czy on dziala...bo co do zmarszczek mimichnych to napewno nie dziala...

Używam tego produktu od:2 miesiecy

godny polecenia

Mam 24 lata ale zmarszczki pod oczami bardzo widoczne.Uwiebiam słońcei pewnie dlatego:) Zastanawiałam sie czy nie za wczesnie na taki kremik ale przeciez dobiera sie krem nie do wieku a do potrzeb skóry.Skończyłam jedno opakowanie i wielkich zmian nie zauwazyłam ale skóra była wtrażnie nawilżona i gładsza.Dobrze sie rozprowadza i nie klei.Doskonały też pod makijaż.Zastanawiam sie wlasnie jaki teraz kremik kupic ale mysle ze wróce do tego.

Używam tego produktu od:2miesiące