Balea, Pink Grapefruit, Rasiergel (Różowy Grapefruit, Żel do golenia)

Balea, Pink Grapefruit, Rasiergel (Różowy Grapefruit, Żel do golenia)

Żel do golenia Balea Różowy Grapefruit o bogatej pielęgnacyjnej i nawilżającej formule pielęgnuje skórę podczas golenia, rozpieszcza ciało i zmysły uroczym, cytrusowo-kwiatowym zapachem. Cenne składniki odżywcze utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia i uspokajają wrażliwą skórę nóg, pach i bikini. Testowany dermatologicznie.

wrażliwa, sucha, normalna
regenerujące, łagodzące, nawilżające
żel do golenia
zapachowa, hipoalergiczna
żel

Bardzo go lubię!

Żele z Balei należą do moich ulubionych. Niska cena i różnorodne zapachy w zależności od pory roku to dla mnie duży atut tego produktu.
Żel jest gęsty, dobrze się pieni na gęstą, pachnącą pianę.
Zapach jest mocno wyczuwalny, ale nie podrażnia nosa. Zapach lata :)
Opakowanie spore, proste, idealnie komponuje się z letnią porą roku.
Spełnia swoje zadanie w 100% - ułatwia golenie, i dzięki niemu rzadko się zacinam. Szkoda że nie dostępny w Polsce, ale przy okazji bycia za granicą gdzie jest DM albo w Niemieckim sklepie chętnie po niego sięgam.

Piękna i skuteczna

Wyczuwalny, przyjemny zapach różowego grejpfrutu
Łatwy w użyciu. Żel szybko zamienia się w piankę. Świetnie się sprawdza. Nie uczula ani nie podrażnia.
Do tego niska cena i urocze flamingi na opakowaniu :)

Tak jak pozostałe

Staram się kupować nowości które mnie interesują. Regularnie odwiedziam dm.
Używam pianki czy też żele do golenia z balea, są to dobre jakościowo produkty.
Mam już kilka a raczej kilkanaście pustych opakowań za sobą.
Żel ułatwia depilację, maszynka goli i nie podrażnia skóry, kosmetyk tym samym zabezpiecza przed skaleczeniem. Żel zmiękcza skórę, to też odczulam przy poprzednich,, bratach '' Opakowanie wizualnie śliczne i zapach przyjemny.
Cena mi się udało kupić na wyprzedaży zapłaciłam całe 45 centów,dorwalam ostatnie dwa opakowania.
Cena standardowa to powyżej jednego euro.
Wyciskam żel na mokrą dłoń i rozcieram obydwoma tworząc pianę, jest bardzo wydajny ja gole się codziennie i ten sposób dość szybko dobijam do dna.
Nie oszczędzam na takich produktach.
Bardzo dobry kosmetyk ze niska cenę.
Kosmetyki do golenia z Balea maja juz zapewnione miejsce w mojej łazience.

Spelnia swoja role

Zel zamkniety jest w metalowej puszce z atomizerem, typowej dla kosmetykow do golenia pod prysznic. Ciezko jest kontrolowac zuzycie, jedynie „na ucho“ , wstrzasajac opakowaniem.

Ma formule gestego zelu w kolorze rozowym, po naniesieniu na skore zamienia sie w gesta biala piane. Nie trzeba go duzo aby pokryc cale nogi, wazne jest jednak, ze skora musi byc zwilzona.

Maszynka dobrze po nim sunie, zel nie podraznia skory. Ma ladny swiezy zapach, idealny na lato. Nie wiem czy kupie go ponownie, ale jest to Porzadny produkt ktory dobrze wykonuje swoje zadanie i kosztuje grosze, polecam.

Niezastąpiona

Żel jest bardzo gęsty i świetnie się rozprowadza, maszynka sunie gładko i bezproblemowo. Niewątpliwie atutem kosmetyku jest jego zapach, pachnie soczyście grejpfrutowo. Skóra nie jest podrażniona ani zaczerwieniona więc polubiłam się z tym produktem i mam ochotę na inne warianty.

boski

Żel do golenia różowy grejfrut Balea jaki mam okazję poznac i przetestować. Zapach śliczny bardzo mi przypadł do gustu. Zapach jest naprawdę przyjemny. Żel sprawdza się świetnie przy goleniu maszynką chroni skórę ale i pozostawia ją nawilżoną i gładką a w dodatku pachnącą. Żel z łatwością się nakłada na skórę świetnie się pieni dzięki czemu też jest wydajny.

Idealna

Żel zachwyca już samym opakowaniem, ale to co znajdziemy w środku zasługuje na medal. Na naszym rynku nie ma tak dobrych produktów. Żel po rozmasowaniu zamienia się w gęstą piankę, która nie spływa z ciała. Chroni przed podrażnieniami, jak żadna inna. Jest też mega wydajna i ślicznie pachnie grejpfrutem.

Zacznę może od zapachu, bo urzekł mnie od samego początku. Cudowny, lekki i rześki powiew lata, a to dzięki grapefruitowi. Jest rzadszy od innych żeli, których używałam, ale dobrze się pieni i daje radę. Do tego jest bardzo tani. Mój ulubieniec, którego absolutnie polecam.

Zapach lata

Dobry żel do golenia za grosze. Kosztował ok. 1 euro, a starcza na całkiem długo. Jest wydajny ze względu na opakowanie, nawet gdy się kończy, produkt jest dalej gęsty.
Żel jest w kolorze czerwonym, ma zapach grejpfruta. Nie podrażnia, nawet okoloc bikini. Skóra jest gładka, błyszcząca, a golenie szybkie i przyjemne.
Żele Balea są naprawdę godne polecenia.

Mój hit!

Kolejny ulubieniec marki Balea. Pianka jest świetna. Bardzo ułatwia depilacje a przede wszystkim cudownie pachnie. Jest wydajna. Dobrze rozprowadza sie na ciele. Ma niską cenę. Na pewno do niej wróce. Polecam

Perełka!

Mój ulubiony żel do golenia Balea. <3 Ten ma akurat zapach grapefruita, co bardzo mi się podoba. Jest też czerwony, więc według mnie to kolejna świetna odmiana wśród białych pianek i żeli. :D Uwielbiam go za wydajność, bo produkt nakładamy jako gęsty żel, przypominający żelkowe spaghetti, a po rozsmarowaniu zamienia się w pianę. :serce: Jest ona bardzo gęsta, dzięki czemu naprawdę świetnie się na niej goli i wystarczy odrobina, by wszystko bez problemu ogolić. Przy tym żelu nie ma mowy o zacięciu! Sam produkt jest spory i mi wystarcza naprawdę na długo. :)

Ułatwia golenie

W pięknym opakowaniu dostajemy całkiem skuteczny produkt ułatwiający golenie. Przyjemnie pachnie, choć niekoniecznie jest to zapach grapefruita. Ciężko wycisnąć produkt trzymając opakowanie do góry nogami. Jest mało wydajny, ale za tę cenę można kupić (zapłaciłam nieco ponad jedno euro). Po nałożeniu golenie maszynką jest łatwiejsze, nie trzeba obawiać się zacięcia czy podrażnień, bo żel zmienia się w przyjemną żelopiankę. Bez problemu można spłukać wodą po skończonej depilacji. Po użyciu skóra nie sprawia wrażenia wysuszonej, ale nawilżonej też nie. Gdyby produkt był dostępny stacjonarnie w każdej drogerii to może bym jeszcze kupiła, ale ja swoją sztukę zakupiłam w Niemczech i nie planuję wieźć taki kawał drogi kolejnego opakowania. Jeśli będzie na miejscu to może się skuszę, choć też zależy od ceny.