Avon, Naturals, Mango & Passion Fruit, Renewing Body Spray (Odświeżający spray do ciała `Mango i passiflora`)

Odświeżająca mgiełka do ciała o zapachu mango i passiflory. Zawiera kompleks BioSeed - wyciąg
z ziaren roślin o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.

Traumatyczna mgiełka

Zapach ciężki, nużący, pachnie wymiotami...:( Nie ma to nic wspólnego z odświeżeniem... Naprawdę nie polecam:(

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Na chwilę...

Jestem ogromną fanką świeżych, owocowych, pobudzających do życia zapachów, zatem propozycja firmy Avon wydała mi się warta uwagi. Mgiełka idealna na okres wiosenno-letni. Pachnie słodko, owocowo. Trwałość standardowa. Opakowanie miłe dla oka, poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 125 ml

Nie za bardzo

Takie sobie nic. Właściwie do niczego się nie nadaje. Zapach ładny, ale tylko w katalogu. W rzeczywistości trochę za mocny. Żadnych dobroczynnych działań na skórze poza odświeżeniem nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: nie wiem

Średniak

Zapach ładny, ale początkowo duszący. Spryskany na skórę nie podrażnia jej [mam z tym problem...]. Zarówno jak i na skórze jak i na ubraniach dobrze się prezentuje. Szkoda, że tak krótko. Zdecydowanie za krótko.
Na lato w sam raz, ale trzeba liczyć się z ponownym spryskaniem w ciągu dnia.
Zaznaczam, ze nie wiem, ponieważ ta trwałość [a raczej jej brak] trochę mi przeszkadza.

Używam od: hm... od paru miesięcy, lecz nie każdego dnia.
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego.

Niezły

Na początku duszący zapach i woń alkoholu:/
Potem jednak mija. Zapach jest ładny, dość długo utrzymuje się na skórze, orzeźwia, poprawia nastrój.
Nie liczyłam na jakąś pielęgnację miała to być mgiełka odświeżająca i to zadanie spełnia.

Nie kupię następny raz, ponieważ nie lubię mieć dwa razy tego samego zapachu. No i ten alkohol początkowy sprawia że odejmuję 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

dobry

Jak dla mnie bardzo ładnie pachnie brzoskwinką, nawet zapach alkoholu i chemii jakoś nie drażni w tym wypadku.
Stosowałam go na ubrania, a nie na skóre, bo skórę wysusza i podrażnia (duża zawartość alkoholu!).

Polecam tym, co lubią zapach brzoskwini i tym podobnych :)

Ja zaznaczyłam, że nie kupię więcej, ponieważ nie przepadam za nutą zapachową ala brzoskwinka, a zakup tego zapachu to był chwilowy kaprys ;)

Używam tego produktu od: jak pojawił się w katalogu

Może być

Całkiem przyjemna mgiełka do ciała o naprawdę ślicznym orzeźwiającym zapachu, który niestety niezbyt długo się utrzymuje. Tuż po zastosowaniu był dla mnie za mocny (trochę duszący) a już chwilę potem praktycznie niewyczuwalny. Oprócz zapachu nie wyczułam innych właściwości.

Owocowy, orzeźwiający, egzotyczny zapach doskonale nadaje się na lato.

Tak czy inaczej bardzo polubiłam ten kosmetyk, mimo iż trzeba się co chwilę psikać - w końcu latem to żaden minus (:

Używałam w zeszłe wakacje przez 3-4 m-ce

Ładnie pachnie

Mgiełka poza zapachem nie ma chyba żadnych innych właściwości ;) Ale fakt zapach ma naprawdę przyjemny, mimo to nie wiem czy kupie go ponownie, bo nie lubie mieć dwa czy wiecej razy tych samych zapachów do ciała :)

Polecam tym którzy jeszcze nie używali :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Najlepszy z mgiełek :)

Ten zapach jest najlepszym, jaki udało mi się kupić ze sprayi do ciała Naturals. Zapach konkretny, nie dusi, nie mdli, idealny na lato :) Wolę go o tej porze roku, gdyż jest lekki i poprawia mi humor.

Używam tego produktu od:roku

dałabym się za niego powiesić

kupię go o ile będzie w sprzedaży
piękny zapach, po prostu cuuuudo jakich mało :)
może trwałość nie jest najlepsza na ciele, ale za to na ubraniach trzyma około kilku godzin

Używam tego produktu od:już go nie używam

Nie przepadam

Nie wiem dlaczego go kupiłam, pewnie dlatego, iż zapach na tak zwanej "Pachnącej Stonie" był zupełnie inny od tego w realu. Może i odświeża, ale co z tego, jak okropnie śmierdzi. Jest niefajny!! Zapach za intensywny, koreczek z butelki mi sie połamał ;/ nic specjalnego.

Używam tego produktu od: kupiłam go w zeszłe wakacje i tak już leży od ponad roku ;(
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1 :(

gdy czuję słodycze to kwicze;)

mgielka niestety wycofana ,zreszta jak cala seria :(
zapach slodki, bardzo orzezwiajacy, kojarzacy sie z latem- owocowy. bardzo miły i sympatyczny, tylko szkoda ze nietrwały- jak wiekszosc mgielek avonowych, mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy