Pollena-Malwa, Funny Teenage, Żel pod prysznic

Pollena-Malwa, Funny Teenage, Żel pod prysznic

Nowe żele pod prysznic z serii Funny Teenage doskonale oczyszczają skórę bez jej wysuszania, sprawiając, że staje się idealnie gładka i jędrna. Zawierają odzywczy kompleks witamin A, E, F i H.

Cena: ok. 6zł / 200ml.

/s/

:):)

Dostalam go pod krzaka ale pozniej zdecydowalam ze sama go kupie poniewaz bardzo mi siespodobal :)
Maam nawilzajacy i jestem bardzo zadowolona :)
Ladnie pachnie,ma fajna konsystencjee i opakowanko :)Jest zieeloooonyy xD Fajnieee ...:)
I naprawde dobrze nawilza:)

Badziewie Wszech Czasów

Po dobrych opiniach moich kumpelek zdecydowałam się na kupno jednego żelu.Oj!To był błąd.Dostałam wysypki na ciele.Żel miał jakąś dziwną zgalaretowaciałą konsystencje.Miał odcień zielony i przypominało to "coś" zmieloną żabę.Zapach był mdły.Woda w wannie też była zielona.W ogóle dobrze nie oczyszczał.Nie pienił się.Nie polecam.

Używam tego produktu od:Używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań:z trudem jedno

Fajny żel

Żel jest naprawdę bardzo dobry.Ma piękny zapach (miałam wersję różową).Bardzo dobrze nawilża.Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo.Żele są bardzo wydajne.Teraz zamierzam kupić wersję zieloną.Polecam!
Używam tego produktu od:Używałam dość dawno

Doskonały!

Za pierwszym razem zakupiłam żel nawilżający Funny Teenage.
Jak prawie do zakupu każdego mojego kosmetyku skłonił mnie cudowny zapach. Kolor jest zielony. Co można się domyśleć. Żadnych minusów wymienić nie mogę bo dla mnie i dla mojej skóry one nie istnieją.
Plusy :
+ niska cena,
+ po kąpieli moja skóra była nawilżona,
+ zapach było czuć przez ok. godzinę po jego użyciu.
No w końcu nie wymagam cudów. Teraz kupiłam sobie żel pod prysznic pobudzający (niebieski). Mam zamiar kupić różowy po ukończeniu wszystkich innych żeli jakie mam :).

Serdecznie polecam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.