Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Multi Soft - nowe szampony koloryzujące, które nadają włosom głęboki i świetlisty kolor. Zawarty w nich kompleks multi color+ zapewni optymalną pielęgnację już w trakcie zabiegu koloryzacji. Multi Soft to nowoczesne i łagodne szampony koloryzujące, które nie zawierają amoniaku. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 24 myć.

Mój ulubiony!

Używałam i oceniam kolor "zmysłowy rudy", położony na ciemny blond

+ daje piękny, intensywny (zwłaszcza na początku, potem trochę blednie ale nic dziwnego, w końcu to szampon) kolor, który wygląda bardzo naturalnie (!)

+ nie niszczy włosów, nie zauważyłam żadnej różnicy na niekorzyść po zastosowaniu go

+ CENA - jest bardzo dobry, a o wiele tańszy niż inne podobne produkty (mogę kupić 2 opakowania w cenie 1 z innej firmy, mam długie włosy, więc jedno standardowe opakowanie mi nie wystarcza)

+ kolor trzyma się trochę dłużej niż obiecywane 24 mycia (wyszedł mi śliczny kolor, więc oceniam to na duży plus, gdyby komuś się nie udało pewnie nie byłoby to zaletą) a rude refleksy pozostają przez kilka miesięcy

+ dwa składniki mieszanki szybko i ładnie się mieszają

- jedyny za brak odżywki po farbowaniu, którą posiadają inne szampony, no ale w końcu w tym przypadku za opakowanie płacimy 7-8 zł więc nie wymagajmy aż tyle ;)

Podsumowując, produkt idealny dla kogoś , kto chce na chwilę zmienić kolor włosów, a nie chce stosować farby, tylko coś lżejszego

Ilość zużytych opakowań: cztery (dwa na jeden raz)

bardzo fajny

Nie stosowałam go nigdy na włosy już wcześniej farbowane lub rozjaśniane. Kolor po skończeniu aplikacji wychodzi naprawdę ładny. Polecam dla pań które nie są pewne co do wyboru koloru:-) . Kolor szybciej zejdzie niż zwykła farba,ponieważ "oblepia"włos tylko z zewnątrz. Kolor wypłukuje się po około 6-8 myciach. Może szybciej się spłukać gdy myje się włosy codziennie.

Ilość zużytych opakowań: osiem

nie...

Zacznę od tego, że nigdy nie farbowałam włosów. Mój kolor to ciemny, mysi blond. Chciałam je trochę rozjaśnić, ale zależało mi na chłodnym odcieniu. Wybrałam Księżycowy Blond... Niestety zawiodłam się. Uzyskałam kolor totalnie złoty/żółty... Co więcej myję teraz włosy niemal codziennie: szamponami przeciwłupieżowymi, sodą, szamponem zbijającym żółte refleksy... i nic! kolor ani drgnął a minęły już prawie 3tygodnie. U mnie się nie sprawdził... Jeśli chodzi o kondycję włosów to są w bardzo dobrym stanie, za to daję 2gwiazdki.

nienajgorszy.

kolor - czekoladowy brąz

szukałam czegoś trwalszego niż szamponetka, ale nie niszczącego włosów jak typowa farba :)

zacznijmy od tego, że moje włosy są bardzo podatne na koloryzację, naturalny kolor- mysi blond. nie mam zniszconych włosów. moje włosy były wcześniej poddawane koloryzacji, chwilę przed zaaplikowaniem szamponu były rudawe, jako że wszystkie szamponetki i farby zmywały mi się na rudo. miałam nadzieję, że szampon pokryje mi przede wszystkim odrosty i rude refleksy, a kolor będzie jednolity.
aplikacja nie należała do trudnych, ale niestety nie do najprzyjemniejszych. ze względu na długość moich włosów musiałam zużyć dwa opakowania. mieszając nie zauważyłam przykrego zapachu, jednak powstawały grudki i bez względu na to, jak się z tym męczyłam - nijak nie dało się tego do końca rozmieszać tak, aby papka miała idealnie gładką konsystencję.
sama aplikacja na włosy nie była trudna. jednak zauważyłam, że po nałozeniu skóra głowy mnie trochę piecze i swędzi, co nigdy nie występowało. ale dało się znieść.
trzymałam 30 min, spłukałam, wysuszyłam i... kolor wyszedł przepiękny, lecz nierównomierny. przy skórze głowy był niestety jaśniejszy, niż na pozostałej długości. jednak nie była to rażąca różnica. rudawych refleksów nie udało się pokryć, były widoczne szczególnie w slońcu, w porównaniu do szamponetek Mariona tutaj szampon wyszedł słabo. mimo to efekt końcowy w miarę mi się podoba, nie jest to sztuczny hełm, włosy są na pewno o wiele ciekawsze właśnie przez refleksy :)
nie zauważyłam spadku kondycji włosów, były w miarę błyszczące, lecz troszkę wysuszone. jednak wystarczyło serum na końcówki i włoski były jak zawsze :)
kolor zmywał się jak typowa szamponetka, czyli szybko :D u mnie było to ok. 12 myć a nie 24 jak zapewniał producent.

+cena
+roznorodność kolorów
+nie niszczy włosów
+nie ma przykrego zapachu jak typowe farby
+włosy nie wypadały bardziej niż przed koloryzacją
+/- efekt końcowy

-dostępność (jedynie w niektórych sklepach osiedlowych)
-nie pokrył rudawych refleksów
-przy mieszaniu powstały"niezniszczalne" grudki
-nierównomierny kolor (być może przez grudki)
-dość szybko się zmywa
-podrażnił skórę głowy

mimo to daję 3,5 gwiazdki :))

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Produkt wart swojej ceny ;)

Zacznę od tego, że mam w średniej kondycji włosy, bo kiedyś, gdy byłam głupią małolatą malowałam włosy farbą z Palette.. Farby zdjąć się nie da i zniszczyła mi włosy, ale nie o niej tutaj. Postanowiłam wrócić do mojego naturalnego koloru i właśnie ten szampon koloryzujący z Joanny mi w tym pomaga! nie przesusza włosów, kolor jest śliczny (czekoladowy brąz), utrzymuje się około 2-3 tygodni. Polecam wszystkim osobom, które nie chcą malować włosów przez długi czas na jeden kolor, ale chcą sprawdzić, czy będzie im pasować :D

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

czekoladowy brąz, korzenny brąz

Każdy rodzaj włosów inaczej reaguje na farby i szampony koloryzujące ale Multi Soft Color na moich włosach spisał się świetnie. Mam dość cienkie ale raczej mocne blond włosy.

Plusy:
-nie niszczy włosów,
-przyjemnie pachnie,
-pokrywa równomiernie farbowane włosy i odrosty,
-jest tani,
-jest go dużo w opakowaniu (jedno opakowanie zupełnie wystarcza mi na pokrycie średniej długości włosów),
-włosy po farbowaniu są miękkie, błyszczące i nie wypadają,
-ma dość dużą paletę kolorów,
-kolor nie zmywa się szybko (choć to może być minusem jeśli ktoś chciał tylko poeksperymentować z nowym odcieniem).

Niestety ciężko jest dostać ten szampon, nie ma go w większości drogerii.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo fajna

Od słońca i morskiej wody, kolor na włosach mi wyblakł i nie wyglądał ładnie. Bardzo chciałam go odświeżyć. Jako, że nie minął pełny miesiąc, nie chciałam męczyć włosów typową farbą, więc wzięłam coś trochę łagodniejszego. Kolor, jaki kupiłam to kasztanowy brąz.

Nakładałam go na włosy wcześniej farbowane na kasztan, proste, szybko łapiące kolor.

Generalnie ten szampon to taka łagodniejsza wersja farby Naturia. Rozrabia się identycznie. Bezproblemowo aplikuje się na włosy. Farba ma dużo ładniejszy zapach niż inne, nie czuć amoniaku. Odczekałam 40 minut i zmyłam farbę. Musiałam dłużej szorować skórę po tej farbie - po Naturii farba na skórze schodziła lepiej. Z drugiej strony ta farba nie przesuszyła mi włosów tak jak Naturia. Kolor wyszedł ładny, intensywny, trochę ciemniejszy niż na opakowaniu.

Generalnie, jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewam się jakieś wyjątkowej trwałości, ale zobaczymy. Polecam.

Używam tego produktu od: parę dni

Świetny efekt, ale na bardzo krótko...

Kupiłam ten produkt w odcieniu "wiśniowa czerwień".

Moje włosy są cienkie, ale za to bardzo gęste. Już kilka razy poddałam je koloryzacji, więc są lekko zniszczone. Postanowiłam więc wypróbować tę farbę od Joanny. Uzyskany kolor był naprawdę świetny - czerwień była intensywna, ale szkoda, że po pierwszym myciu kolor strasznie wyblakł. Oprócz tego nie widzę jakichś większych wad.

ZALETY
+ Niska cena
+ Uzyskany kolor jest intensywny.
+ Nie niszczy zbyt bardzo włosów.
+ Nie podrażnia.
+ Ma dość przyjemny zapach jak na farbę do włosów.

WADY
- Efekt jest krótkotrwały; kolor bardzo szybko blaknie.
- Jest bardzo słabo dostępny.
- Brak odżywki w zestawie.

Rewelacja

Używałam tej farby około 5 lat, kiedy to farbowałam włosy na czarno. Moim kolorem była "aksamitna czerń".
kolor za każdym razem wychodził jednolity a włosy były błyszczące.
Nie próbowałam innych kolorów, natomiast tą czerń polecam. Nie liczcie oczywiście na zdrowe włosy po farbowaniu tą, czy inną farbą. Jednak w porównaniu do farb Palette , to ta za 5zł była najlepsza!

Ilość zużytych opakowań: Dużo

Mocno wysusza

Użyłam 3,5 miesiąca temu odcienia orzechowy brąz,
kolor wyszedł ładny, choć spodziewałam się, że będzie ciemniejszy.

Plusy:
+ ładny kolor
+ przystępna cena

Minusy:
- po 2-3 tygodniach po kolorze nie było śladu
- mocno wysuszył włosy - efekt przesuszenia utrzymywał się od zafarbowania przez prawie 3 miesiące, w tym czasie musiałam używać dużej ilości odżywek ;/ dopiero niedawno moje włosy powróciły do dawnej kondycji...

Daje 2 gwiazdki za kolor, ale nie polecam

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

karmelowy blond na naturalnym blondzie

użyłam żeby nadać włosom ten fajny karmelowy odcień i przez pierwszy tydzień byłam zadowolona a później było już tylko gorzej:
- miałam centymetrowy odrost który z początku został ładnie pokryty ale po tygodniu na nim już nic nie zostało
- po 2 tygodniach na włosach w ogóle nie było już śladu żadnego karmelu
- na dodatek włosy są teraz porównywalne do siana w ciepły lipcowy dzień

daje 2 gwiazdki za ładny tygodniowy efekt oraz za to że nie śmierdzi, nie powoduje podrażnień i łatwo się nakłada
reszta niestety sprawia że więcej tego produktu nie mam zamiaru nabywać

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Mieszane uczucia

Naturalnie mam ciemnobrązowe włosy ale któregoś dnia postanowiłam zafarbowawać je henną ELD w kolorze chna. Efekt bardzo mi się spodobał, miałam naturalnie wyglądające kasztanowe włosy, ale po miesiącu kolor nieładnie wyblakł i widoczne były odrosty. Chcąc wyrównać kolor użyłam tego szamponu. Nie ukrywam, że za farbowanie wzięłam się mając duszę na ramieniu, bo podobno po hennie różnie włosy reagują na farby chemiczne. Mimo obaw kolor wyszedł równy i wcale nie zielony :P Użyłam koloru kasztanowy brąz, który jest zbliżony do mojego naturalnego odcienia i tak też wyszedł na włosach. Jedno opakowanie wystarczyło na maje gęste włosy za łopatki, co jest kolejnym plusem. Szampon troszkę zniszczył mi włosy, ale udało mi się je dość szybko doprowadzić do stanu sprzed koloryzacji. Po miesiącu się wypłukał i nie wiem, czy ponownie użyję tej farby, bo spowodowała, że włosy zaczęły mi strasznie wypadać. Nie są to jakieś ogromne ilości, ale przed farbowaniem na szczotce zostawało zaledwie kilka włosów, a teraz gubię ich kilka razy więcej i nie mogę nad tym zapanować.