bebeauty, Sól do kąpieli (nowa wersja)

bebeauty, Sól do kąpieli (nowa wersja)

Dzięki relaksującym solom Be Beauty Care Twoja kąpiel będzie przyjemniejsza. Są one źródłem cennych składników mineralnych niezbędnych do odpowiedniej pielęgnacji skóry. Dostępne w trzech aromatycznych kompozycjach zapachowych.

sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
w słoiku
normalna
zapachowa
gruboziarnista

Produkt, który znalazł się w każdym domu

Jest to jeden z kultowych produktów, które znalazły się chyba w każdym domu. Zapach jest świetny, natomiast sama sól rozpuszcza się długo.
Cena jest niska.

Odprężenie gwarantowane

Uwielbiam długie, relaksujące kąpiele, a sól do kąpieli to dla mnie niezbędny element tego rytuału. Ostatnio wypróbowałam sól Be Beauty Care i muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona.

Sól Be Beauty Care jest zdecydowanie jednym z najtańszych produktów tego typu na rynku. Za kilka złotych otrzymujemy 600 g soli, co wystarcza na kilkanaście kąpieli. Produkt znajdziemy bez problemu w hipermarkecie Biedronka, co jest dla mnie dużym plusem bo przy okazji zakupów zawsze skorzystam z okazji aby zakupić

Wystarczy dodać kilka łyżek do wanny, aby uzyskać pięknie pachnącą i relaksującą kąpiel. Sól jest dostępna w kilku wariantach zapachowych oraz barwi wodę na różne kolory, co dodatkowo umila kąpiel. Myślę, że nawilża skórę, co jest dla mnie bardzo ważne.

Bardzo lubię

Jest to świetna sól i często do niej wracam . Na maksa odpręża i relaksuje , na piękny lawendowy zapach który unosi się w całej łazience . Myślę ze jest to bardzo dobry produkt który zakupimy w super cenie . Opakowanie jest bardZo wydajne

Świetna tania sól i idealny relaks

Uwielbiam sole do kąpieli najbardziej zapachowe i dobrze rozpuszczające się. Tą wersja z Biedronki urzeka wielką różnością zapachową oraz kolorystyczna. Są to najlepsze sole i najtańsze jakie do tej pory znalazłam. Często łączę je ze sobą dodając różnorodności podczas kąpieli.
Kryształki bardzo ładnie pachną i mimo długiego czasu otwarcia zapach wcale się nie utlenia.
Idealne nie tylko do kąpieli ale i moczenia stóp.
Opakowanie starcza mi na 2 miesiące ( nie codziennie biorę kąpiel).
Kryształki odmierzam nakrętka, do kąpieli dodaje całą a czasem nawet dwie. Nie wpływa to na skórę ani nie powoduje podrażnień.

Dobry relax

Uwielbiam kąpiele w solach dziki mi mój wewnętrzny chaos opada w ciszę i uspokojenie. Sól jest gruboziarnsta co sprawia dość wyczuwalne podczas kąpieli.
Zapach jest przyjemny ja preferuję lawendę .
Jak na tak niską cenę relax jest zapewniony całkowicie.
Sole nie uczulają ani nie wydzielają nie potRebnycj aromatów

Sól do kąpieli

Zachęciła mnie w dużej mierze cena i fakt że uwielbiam długie,gorące kąpiele.
Cena to około 3-4 zł więc bardzo niska, a produktu jest dość dużo.
Sól delikatnie barwi wodę na niebiesko i bardzo ładnie i przyjemnie pachnie kokosem.
Zapach nie jest duszący.
Sól jest dosyć gruboziarnista, ale rozpuszcza się dosyć szybko.
Produkt godny polecenia,ogólnodostępny.
Opakowanie w plastikowej butelce z metalową nakretką, prezentuje się ładnie i prawidło, za taką cenę nie ma co oczekiwać opakowania niewiadomo jak dobrej jakości:) jest ok, ładne i poprawne.

Kąpiel relaksującą a przy tym pachnącą

Po całym ciężki dniu uwielbiam wziąść długą, ciepłą kąpiel. Aby ją sobie umilić mam kilka produktów czy to płyny, żele, sole do kąpieli. Przeważnie wybieram o zapachu owocowym, ale zdarzają się wyjątki.
Robiąc zakupy w Biedronce kupiłam ten produkt, przyciągnął mnie pięknym niebieskim kolorem:) jestem chyba wzrokowcem, najpierw przyciąga mnie opakowanie a dopiero później wszelkie nazwy i informacje o produkcie.
Opakowanie....plastikowe typu słoik, przezroczyste ze srebrną nakrętką. Na opakowaniu wszystkie białe litery podające nazwę firmy I produktu wraz z informacjami o nim. I oczywiście można zobaczyć grafikę kokosa.
Sól jest gruboziarnista, niebieska, z lekkim kokosowym zapachem. Kocham ten zapach.
Po wsypaniu do wanny z wodą, woda robi się lekko niebieska, szybko się rozpuszcza. W soli można znaleźć sód, potas, wapń, brom, żelazo, miedź i cynk.
Bardzo przyjemna to kąpiel, zapach relaksuje, skóra się odżywia. Tak, tak po wykąpaniu się w tej soli moja skóra jest zawsze gładka, aż miła w dotyku.
Produkt niby tani, ale naprawdę spełnia moje oczekiwania kąpielowe. Uatrakcyjnia kąpiel, relaksuje, skóra go lubi. Doskonała pielęgnacja ciała i zmysłów w domowym zaciszu.

Sól do kąpieli

+ nie uczula
+ niska cena
+ nie wysusza skóry
+ wydajność
+ występuje w kilku zapachach

Genialna i mega tania!

Bardzo fajna sól do kąpieli dostępna w wielu różniących się od siebie zapachach i kolorach. Miałam już je chyba wszystkie. Wystarczy dodać niewielką jej ilość, gdyż jest dobrze naperfumowana i nasączona substancjami zapachowymi, żeby nie przesadzić :)

Sól szybko rozpuszcza się w wodzie, barwi wodę na różne kolory, zapewnia pełen relaks po ciężkim dniu pracy lub zimowych sportach :) otula skórę delikatną warstewką, sprawia, że kąpiel jest przyjemnością. Nawet z mojej malutkiej łazieneczki potrafi wyczarować mini spa :) rewelacja. Do kupienia w biedronce w bardzo niskiej cenie, a gdy jest na promocji to dosłownie kosztuje grosze.

Nie podpasował mi

Albo trafił mi się felerny egzemplarz albo produkt jest kiepskiej jakości. Pierwsze kilka użyć sprawiło, że kąpiel była cudowna. Zapach lawendy dość intensywny, ciut chemiczny, ale domowe SPA wjechało na grubo. Im dłużej produkt stał w łazience tym szybciej, pomimo zamknięcia, wywietrzał i zaczął wręcz śmierdzieć. Musiałam wyrzucić ponad połowę opakowania, bo nie dało się go używać. Ubolewam, bo pierwsze użycia zapowiadały świetny produkt. Może to kwestia plastikowego opakowania. Może szklane dłużej trzymało by zapach produktu. Raczej nie powrócę do tej linii.

Budżetowe cudo!

Miałam już kilka zapachów, aktualnie niebieski kokos. W niskiej cenie mamy świetny produkt. Radzę nie przesadzić z ilością, ponieważ sól jest mocno perfumowana i nadmiar może skutkować zaczadzeniem :) Szybciutko się rozpuszcza, delikatnie barwi wodę, przyjemnie otula skórę. Gwarantowany kąpielowy relaks. Do dorwania w każdej Biedronce, cena regularna bardzo niska, a promocyjna to już w ogóle. Polecam, sięgnę jeszcze nie raz!

Aromatyczna kumpel pełna relaksu

Dzięki Be Beauty Care, Sól do kąpieli Twoja wieczorna kąpiel zamieni się w coś magicznego :) po ciężkim dniu otuli cierpieniu aromatyczny zapach której pozwoli się się wyciszyć i się zrelaksować