Adamed Pharma S.A, Agropharm, Aronia Naturali, Balsam do ciała

Adamed Pharma S.A, Agropharm, Aronia Naturali, Balsam do ciała

Balsam nawilża, regeneruje, chroni i odżywia skórę całego ciała zapobiegając jej przesuszeniu. Stosowany regularnie, zwłaszcza po kąpieli lub ekspozycji słonecznej łagodzi podrażnienia i przynosi uczucie ulgi a gęsta sieć rozszerzonych naczynek krwionośnych szczególnie występujących na udach i biodrach - ulega znacznemu zwężeniu.

Cena: ok. 11zł / 200ml
/e/

polyacrylamide

Balsam dostalam pod koniec roku 2007, ale z ebyl lekki to zostawilam go sobie na wiosne. Gdy zrobilo sie cieplo i moja skora juz nie potrzebowala tlusciochow, siegnelam po ten balsam. nawilzal calkiem dobrze, chodz nie czulam natluszczenia, ale ze zawieral polyacrylamide to mu tego darowac nie moglam. Kosmetyki z serii Oeparol maja takie dobre sklady. myslalam, ze seria Aronia tez taka bedzie i sie ciutke rozczarowalam. Balsamu nie zuzylam do konca.
Ogolem w uzytku nie jest zly, ale wiecej nawilza niz natluszcza, a ja na wiosne mimo, ze juz nie potrzebuje tyle tluszcu, to jednak odrobinke natluszczania tez by sie przydalo.

Używam tego produktu od:jakos na wiosne
Ilość zużytych opakowań:napoczete opakowanie wywadowalo w koszu

bardzo bardzo dobry

Kupię jak znajde, szczerze mówiąc bardzo ciężko dostać gdziekolwiek ten balsam, a szkoda...
Przede wszystkim jest bardzo skuteczny, używałam go około miesiaca, w tym czasie moje popękane naczynkach uległy znacznej poprawie, stały sie dużo dużo bledsze.
Balsam dosyć dobrze nawilża i pielęgnuje.
Jedyna wada to konsystencja, bardzo rzadka , przeciekająca przez palce, bo tak byłby KWC.
Polecam zdecydowanie dla osób z problemami naczynkowymi.

Używam tego produktu od:uzywalam okolo m-ca