Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Wzbogacony w żywą wodę z owoców i witaminę E skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Jego kremowa konsystencja z mikrocząsteczkami delikatnie złuszcza naskórek, aby dogłębnie oczyścić pory, bez wysuszenia i podrażnienia skóry. Cera jest bardziej gładka, świeża i promienna. Peeling jest polecany do skóry normalnej i mieszanej.

super!

używam tego peelingu codziennie do demakijażu twarzy, na zmianę z mydłem Biały Jeleń. Jest świetny, można go kupić w rossmannie za 10 zł, nie wysusza mojej mieszanej cery, naprawdę dobrze oczyszcza i wygładza skórę, jest wydajny (tubka starcza mi na ok. 2-3 miesiące przy codziennym stosowaniu).
Jedyny minus - dość duże drobinki, ja niestety wolę drobne. Ale w sumie nie podrażniają skóry.

Polecam do cer mieszanych, do tłustych się nie nadaje zdecydowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Wprost idealny :)

Kupiłam go jakoś tydzień temu zachęcona obietnicami producenta na opakowaniu. I nie zawiodłam się. Miałam chwilowo przesuszoną cerę a najlepsze w tym wypadku jest wykonać dokładny peeling a potem nałożyć intensywnie nawilżającą maseczkę- tak też zrobiłam. Efekty było świetne ponieważ ten peeling jest genialny.
+ ma przepiękny zapach owocowy, co jest bardzo miłe podczas stosowania
+ cena jest przystępna- za opakowanie 200 ml w Kauflandzie 11,99 zł :)
+ ma kremową konsystencję z dużymi i nieco mniejszymi drobinkami, które bardzo dokładnie ścierają i oczyszczają a jednak nie podrażniają
+ po użyciu buźka jest miękka, gładka i ładnie pachnie :) nie wysusza :)

Dawno nie miałam takiego przyjemnego peelingu. Zostanę przy nim na dłużej :)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Rewelacja! Ale czekam na zmianę opakowania ; p

Peeling mimo iż ma dosyć grube drobinki to cudowną konsystencję, i intensywnośc jego działania zależy od tego jak go użyjemy: ) Ja lubie mieć dość porządnie usunięty martwy naskórek więc się nie szczędze, ale te peeling jest idealny. Uwielbiam jego zapach, działanie i dałabym mu 5 gdyby nie to niewygodnie opakowanie...jak zużyjemy 2/3 opakowania to potem bardzo trudne jest dalsze wydobywanie go...trzeba sie namocować: ) Ale mimo wszystko jak za 10 zł w promocji w rossmanie to rewelacja!!

Peeling w kremie to produkt jak dla mnie o genialnej konsystencji i działaniu. Dobrze ściera, nie podrażnia, usuwa zanieczyszczenia, wygładza cerę, nie wysusza jej. Przyjemnie pachnie. Całkiem wydajny.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

doskonały

Otóż tak :

+ dokładnie oczyszcza skórę, nadaje się do tej tłustej i mieszanej (jak moja),
+ cena, zdarza się często w Rossmannie promocja tegoż peelingu, można zdobyć go nawet za niecałe 10 zł!
+ jest bardzo wydajny
+przyjemnie pachnie

Jak dla mnie nie ma minusów. To jeden z niewielu kosmetyków, których używam od paru lat.

Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia, stawiam na ok. 12-15

przeciętniak

Zakupilam ten produkt przez przypadek byl akurat w promocji w Naturze, zaplacilam za niego niecale 10 zl i mysle, ze na tyle jest wart bo nie zaplacilabym za niego 15 zl.
Zwykle uzywam peelingow w saszetkach- tych polaczonych z maseczkami firmy eva natura i jestem z nich bardzo zadowolona i one mi bardziej podpasowaly- bo nie sa takie geste i tluste.
Jednak wracajac do recenzji produktu musze powiedziec, ze ten peeling:
+ ma przyjemny zapach, taki oliwkowy.
+ ma sporob drobinek dzieki czemu mozna dobrze zluszczyc martwy naskorek.
+ dobrze oczyszcza skore z zanieczyszczen.
+ wygladza cere.
+ nie wysusza skory.
+ buzia po nim sie nie swieci.
+ nie wyskakiwaly mi po nim zadne krostki.
+ jest wydajny.

Jezeli chodzi o minusy:
- jest tlusty przez co bardzo ciezko sie go zmywa
- ja musze sie z nim obchodzic bardzo delikatnie bo wywoluje lekkie zaczerwienienie skory.
Mysle, ze dla osob, ktore maja wrazliwa cere nie bedzie odpowiedni.
Czegos mi brakuje w tym peelingu aby sprawilo, ze nastepnym razem siegne po ten produkt.
Jezeli chodzi o kolejny zakup to ciezko mi powiedziec pewnie bede chciala wyprobowac cos nowego , co bedzie mi bardziej odpowiadalo konsystencja.
Zakupilam go poprostu dlatego aby miec jakis awaryjny peeling w przypadku kiedy zabraknie mi tych ktore zwykle kupuje w saszetkach a musze pilnie oczyscic skore.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzywania 1 opakowania

Rewelacja!

Kupiłam go w sumie przez przypadek, ale jak najbardziej się z tego cieszę. Peeling nie jest dla mnie za mocny, choć na początku taki się wydawał, ale po użyciu nie było śladu zaczerwienienia ani nic podobnego. Mi to wręcz pasuje, gdyż dobrze ściera, matuje cerę. i ją wygładza. Konsystencja jest ok, cena także przystępna. Minusów chyba nie widzę.Jak najbardziej jest to mój KWC jeśli chodzi o peelingi do twarzy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Najlepszy jakiego uzywalam

Ulubiony pealing same plusy
+ fajna kremowa konsystencja
+ poprzez dosc ostre drobinki dobrze sciera naskorek
+ ladnie pachie
+nie wysusza skory
+bardzo wydajny
+ nie drogi

Jestem z nim od dawna ale zachecona opiniami na wizazu sprobowalam st.ives i nie dorasta garnierowi do piet.

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Rewelacja do cery mieszanej

zakupiłam ten produkt bo akurat był w promocji, jako kosmetyk "zastępczy" ... jestem zachwycona swietnie oczyszcza cere, nie zostawia tłustej poświaty, jest delikatny dla skóry choć drobingi peelingujace sa dosc ostre, nie wysusza nie powoduje podraznien a moja cera od pewnego czasu jest i wrazliwa- uwazam ze jest godny polecenia.

Ładnie pachnie

Używam go do ciała, bo do twarzy mam inny. Łagodnie złuszcza i jak już wspomniałam ładnie pachnie,jest wydajny,niedrogi. Podsumowując- miły i przyjemny.

Używam tego produktu od: lipiec-∞
Ilość zużytych opakowań: 1 całe(5 miesięcy!), 2gie napoczęte

Takie nie wiadomo co

Jakiś czas temu potrzebowałam peelingu, który nadmiernie nie wysuszy mi skóry, ale zrobi co do niego należy. Wybrałam Garnier, bo liczyłam, że dzięki kremowej konsystencji spełni moje oczekiwania. Mocno się rozczarowałam. Ten produkt nie robi właściwie niczego. Skóra jest jeszcze gorsza niż przed użyciem peelingu, skóra w ogóle nie jest oczyszczona, a wręcz produkt zostawia na skórze jakąś nieprzyjemną tłustawą warstwę. Szkoda na niego pieniędzy.

Używam tego produktu od:3 mies.
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

bez rewelacji

Zbyt kremowa, ciężka konsystencja. Ziarna grube i ostre niedokładnie ścierały naskórek. Wrażenie takie jakby do kremu nivea nasypać piachu i rozsmarowac na buzi.Blllle! No moze jako peeling do ciała by sie lepiej sprawdził. Z reszta tak go zuzyłam do końca, bo nie lubie wyrzucać niezuzytych kosmetyków.
Nie polecam, nie kupię.