Bielenda, Kuracja Parafinowa (Krem na dzień do szorstkich dłoni, słabych paznokci i twardych skórek)

Cena już od 8,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Profesjonalny krem o delikatnej konsystencji pielęgnuje przesuszoną, szorstką i podrażnioną skórę dłoni w ciągu dnia. Innowacyjna formuła odmładzająca likwiduje oznaki wiotczenia, napina skórę, rozjaśnia plamy i przebarwienia.
Preparat zabezpiecza i chroni dłonie, wzmacnia elastyczność skóry, koi i przeciwdziała podrażnieniom. W widoczny sposób poprawia kondycję paznokci, zapobiega ich kruchości.
Zawiera:
- parafinę
- olej ze słodkich migdałów
- witaminy młodości
- panthenol.

50 - 100ml
kremy do rąk
w tubce
krem

Znasz skład tego produktu?

Niestety bez rewelacji

Liczyłam na super nawilżenie a mam po prostu kolejny zwykły krem do rąk. Plusem jest zapach, ładny i delikatny. Krem po zastosowaniu sprawia, że dłonie są niemiłosiernie lepkie. Po jakiejś chwili wsiąka w skórę i tyle go widzieli. Żadnego długotrwałego efektu nie ma. Z tej racji wydajność jest jest tragiczna, bo trzeba się ciągle dosmarowywać i krem szybko znika. Nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188598].usefull || 0 }}% pomocna.

Najukochańszy! :)

Zawsze miałam problem z suchą skórą dłoni nawet czasem była tak podrażniona że miałam egzeme. Stosowałam masę kremów i z apteki i z drogerii, ale ten tylko mi pomógł jest najlepszy :)

Plusy:
*świetnie nawilża
* dłonie są super gładkie
*efekt pozostaje długi czas
* cena

Minusy:
Ta nakrętka mnie wkurza, że trzeba ją odkręcac :p

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984192].usefull || 0 }}% pomocna.

Parafinowa rewelacja

Kosmetyk jest bardzo tłusty, ale to jest akurat jego plus. Opakowanie również przemawia na korzyść, pozwala wycisnąć kosmetyk do końca. Maska ma delikatny zapach i sprawia, że skóra rak jest wyjątkowo gładka i miękka. Wmasowuję go w dłonie, zakładam rekawiczki bawełniane i idę spać. Rano ściągam rekawiczki i podziwiam gładkie i jędrne dłonie. Uwielbiam to uczucie. Stosuję go 1-2 razy w tygodniu

Używam tego produktu od: 10.2014
Ilość zużytych opakowań: 3/75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974647].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Nie gryzie

Ostatnio szukam ciągle kremów, które uratowałyby moje pękające paluszki. Skóra dosłownie peka mi na palcach, wywołując przy tym dotkliwe rany. Priorytetem jest więc aby krem nie podrażniał ran i "nie gryzł" dłoni.

Krem co prawda nie podrażnia, ale czy pomaga na szorstkie dłonie i przesuszona skórę? Nie na długą metę.
Po posmarowaniu dłonie były nawilżone i otoczone dosyć lepkim filtrem, jednak efekt szybko znikał z dłoni i trzeba było nakładać kolejną porcję kremu.

+nie podrażnia, nie gryzie ran
+nawilża
+pozostawia ochronny filtr

jednak

-filtr jest bardzo lepki (zbiera się wszystkie "farfocle")
-nawilżenie nie trwa długo
-leista konsystencja
-a w związku z dwoma powyzszymi również mała wydajność produktu

Czysty przeciętniak, który nie odgryzie alergikowi dłoni :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973033].usefull || 0 }}% pomocna.

jest dobrze

Z tym kremem to jest tak, że trzeba znalesc na niego złoty środek..tzn..mogła bym go zaminusowac, aaaaale..zaczelam używać go na noc, więc jego minusy przestały być jakby istotne..
Krem bardzo długo się wchłania, jest dosyć gęsty przez co sprawia wrażenie jak by "zapychał skórę" dłoni..jeżeli mialabym uzywac go na dzien to dostała bym świra.
Stosuje go na noc i jestem zadowolona. Krem bardzo ładnie pachnie, po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że dłonie są mniej przesuszone i skóra jest miększa.
Polecam go na noc.
Na dzień odradzam. Dlatego odejmuje gwiazdkę.

Używam tego produktu od: jakis czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816906].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować

Dla mojej dojrzałej skóry ten krem jest trochę za słaby żeby go stosować jako nocny ratunek. Na dzień może być, ale trochę mnie denerwuje jego zapach i tępa powłoczka jaką zostawia na skórze. Smaruję się nim przed wyjściem z domu - w tramwaju czytam książki, a dzięki niemu mam tak tępe ręce, że przewracanie kartek to pestka ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779841].usefull || 0 }}% pomocna.

Niespecjalny

Krem nie spełnił moich wymagań.

Zalety:
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustego filmu,
- po zaaplikowaniu dłonie są aksamitne w dotyku,
- cena.

Wady:
- drażniący zapach, suchy dla nosa,
- nawilża krótkotrwale,
- nie odżywia,
- mało wydajny,
- tandetne opakowanie - dziubek się urwał i kremu już nie można było zakręcić.

Krem nadaje się jedynie dla niewymagającej skóry, natomiast moje dłonie są wiecznie przesuszone, w związku z czym dla mnie zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: jesień/zima 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775496].usefull || 0 }}% pomocna.

Super.

Jeden z najlepszych kremów, jaki stosowałam. Idealny do torebki, do używania w terenie (praca, szkoła itp), gdyż bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki a przy tym bardzo dobrze nawilża. Przydatny również przy usuwaniu skórek w okół paznokci. Ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Minus? Hm, jest troszkę nie wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[753515].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawilżenie i ochrona? BIELENDA!

TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!

Plusy:
+NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH!!!!!
+cena
+opakowanie
+zapach (boski)
+konsystencja
+szybko się wchłania
+chroni (na zimę - ideał)
+nawilża
+regeneruje
+ma w składzie parafinę
+zostawia na dłoniach fajny, ochronny film
+nie klei się
+wydajny

Minusów brak!

Obok Eveline Extra Soft mój drugi ukochany krem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743534].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniały

Jest to jeden z niewielu kremów w tej kategorii cenowej, który tak doskonale działa. Regeneruje idealnie skórę zniszczoną warunkami atmosferycznymi, działaniem detergentów itp. Użyłam już 7 tubek. Zawsze mam go w zapasie. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[704473].usefull || 0 }}% pomocna.