Bielenda, Kuracja Parafinowa, Krem na dzień do szorstkich dłoni, słabych paznokci i twardych skórek

Profesjonalny krem pielęgnuje przesuszoną, szorstką i podrażnioną skórę dłoni w ciągu dnia. Formuła odmładzająca likwiduje oznaki wiotczenia, napina skórę, rozjaśnia plamy i przebarwienia. Preparat zabezpiecza i chroni dłonie, wzmacnia elastyczność skóry, koi i przeciwdziała podrażnieniom. Poprawia kondycję paznokci, zapobiega ich kruchości. Regularne stosowanie potęguje i utrwala działanie Kuracji Parafinowej na noc.
Składniki aktywne:
- Parafina - zawiera naturalne substancje natłuszczające. Powoli rozgrzewa, utrzymuje ciepło i dzięki temu wspomaga wchłanianie substancji aktywnych w skórę.
- Olej ze słodkich migdałów - skutecznie zmiękcza, wygładza i odżywia skórę.
- Witaminy młodości - redukują przebarwienia i zapobiegają nierównej pigmentacji naskórka, poprawiają jego ukrwienie, nawilżenie i uelastycznienie.
- Panthenol - nawilża i zmiękcza naskórek, pobudza jego regenerację.
Preparat polecany jest dla osób, których skóra jest narażona na częsty kontakt z detergentami, a paznokcie łamliwe i kruche

innowacyjny krem do rak i paznokci.

Krem jest rewelacyjny. Nigdy wcześniej nie używałam lepszego. Skora dłoni jest gładka natychmiast po użyciu. Świetnie się wchłania nie pozostawia uczucia lepkości. Skorki przy paznokciach są bardziej miękkie. Przyjemny zapach. Konsystencja bez zastrzeżeń.

Dla mnie bomba

Jestem zakochana w tym kremie. Nie lubię kremów do rąk, zazwyczaj mam uczucie oblepienia, tłustej warstwy i tego ze nie mogę dotknąć niczego np związać swoich włosów bo krem mi obtłuści wszystko czego dotknę. Nie lubię uczucia kremu na rekach, i tyle. Krem kupiłam dla mamy i już po zakupie przeczytałam dobre opinie na wizażu. Otworzyłam, nałożyłam i cud. Nie miałam tak dobrego kremu. Miękkie, gładkie ukojone dłonie. Nie ma tłustej warstwy nic się nie klei zostaje otoczka czegoś gladziutkiego nie wiem jak to nazwać ale dłonie zregenerowane i tak miękkie jak nigdy. Ręce dosłownie jak po spa dla dłoni. Efekt dla mnie niesamowity. Zapach mi się nie podoba jakoś specjalnie ale ten krem mistrz. Kupiłam mamie dwa i sobie kolejna tubkę.

Idealna gładkość!

Jeden z lepszych kremów do rąk .Szybko się wchłania ,nie pozostawia
tłustej warstwy, rewelacyjnie nawilża.
Po zastosowaniu tworzy coś na kształt ochronnej powłoki na dłoniach.
Przy rozsmarowaniu mam bardzo miłe wrażenie delikatności,
poślizgu ,a dłonie natychmiast stają się gładziutkie.
Ma bardzo fajną konsystencję delikatnie lejącą ,żelową,
dzięki której su[per się rozprowadza na dłoniach.
Uwielbiam gładkość skóry jaką pozostawia.

Niestety bez rewelacji

Liczyłam na super nawilżenie a mam po prostu kolejny zwykły krem do rąk. Plusem jest zapach, ładny i delikatny. Krem po zastosowaniu sprawia, że dłonie są niemiłosiernie lepkie. Po jakiejś chwili wsiąka w skórę i tyle go widzieli. Żadnego długotrwałego efektu nie ma. Z tej racji wydajność jest jest tragiczna, bo trzeba się ciągle dosmarowywać i krem szybko znika. Nie wrócę do niego.

Najukochańszy! :)

Zawsze miałam problem z suchą skórą dłoni nawet czasem była tak podrażniona że miałam egzeme. Stosowałam masę kremów i z apteki i z drogerii, ale ten tylko mi pomógł jest najlepszy :)

Plusy:
*świetnie nawilża
* dłonie są super gładkie
*efekt pozostaje długi czas
* cena

Minusy:
Ta nakrętka mnie wkurza, że trzeba ją odkręcac :p

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Parafinowa rewelacja

Kosmetyk jest bardzo tłusty, ale to jest akurat jego plus. Opakowanie również przemawia na korzyść, pozwala wycisnąć kosmetyk do końca. Maska ma delikatny zapach i sprawia, że skóra rak jest wyjątkowo gładka i miękka. Wmasowuję go w dłonie, zakładam rekawiczki bawełniane i idę spać. Rano ściągam rekawiczki i podziwiam gładkie i jędrne dłonie. Uwielbiam to uczucie. Stosuję go 1-2 razy w tygodniu

Używam tego produktu od: 10.2014
Ilość zużytych opakowań: 3/75ml

Nie gryzie

Ostatnio szukam ciągle kremów, które uratowałyby moje pękające paluszki. Skóra dosłownie peka mi na palcach, wywołując przy tym dotkliwe rany. Priorytetem jest więc aby krem nie podrażniał ran i "nie gryzł" dłoni.

Krem co prawda nie podrażnia, ale czy pomaga na szorstkie dłonie i przesuszona skórę? Nie na długą metę.
Po posmarowaniu dłonie były nawilżone i otoczone dosyć lepkim filtrem, jednak efekt szybko znikał z dłoni i trzeba było nakładać kolejną porcję kremu.

+nie podrażnia, nie gryzie ran
+nawilża
+pozostawia ochronny filtr

jednak

-filtr jest bardzo lepki (zbiera się wszystkie "farfocle")
-nawilżenie nie trwa długo
-leista konsystencja
-a w związku z dwoma powyzszymi również mała wydajność produktu

Czysty przeciętniak, który nie odgryzie alergikowi dłoni :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

jest dobrze

Z tym kremem to jest tak, że trzeba znalesc na niego złoty środek..tzn..mogła bym go zaminusowac, aaaaale..zaczelam używać go na noc, więc jego minusy przestały być jakby istotne..
Krem bardzo długo się wchłania, jest dosyć gęsty przez co sprawia wrażenie jak by "zapychał skórę" dłoni..jeżeli mialabym uzywac go na dzien to dostała bym świra.
Stosuje go na noc i jestem zadowolona. Krem bardzo ładnie pachnie, po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że dłonie są mniej przesuszone i skóra jest miększa.
Polecam go na noc.
Na dzień odradzam. Dlatego odejmuje gwiazdkę.

Używam tego produktu od: jakis czas

Można spróbować

Dla mojej dojrzałej skóry ten krem jest trochę za słaby żeby go stosować jako nocny ratunek. Na dzień może być, ale trochę mnie denerwuje jego zapach i tępa powłoczka jaką zostawia na skórze. Smaruję się nim przed wyjściem z domu - w tramwaju czytam książki, a dzięki niemu mam tak tępe ręce, że przewracanie kartek to pestka ;)

Niespecjalny

Krem nie spełnił moich wymagań.

<b>Zalety:</b>
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustego filmu,
- po zaaplikowaniu dłonie są aksamitne w dotyku,
- cena.

<b>Wady:</b>
- drażniący zapach, suchy dla nosa,
- nawilża krótkotrwale,
- nie odżywia,
- mało wydajny,
- tandetne opakowanie - dziubek się urwał i kremu już nie można było zakręcić.

Krem nadaje się jedynie dla niewymagającej skóry, natomiast moje dłonie są wiecznie przesuszone, w związku z czym dla mnie zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: jesień/zima 2011

Super.

Jeden z najlepszych kremów, jaki stosowałam. Idealny do torebki, do używania w terenie (praca, szkoła itp), gdyż bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki a przy tym bardzo dobrze nawilża. Przydatny również przy usuwaniu skórek w okół paznokci. Ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Minus? Hm, jest troszkę nie wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawilżenie i ochrona? BIELENDA!

TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!

Plusy:
+NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH!!!!!
+cena
+opakowanie
+zapach (boski)
+konsystencja
+szybko się wchłania
+chroni (na zimę - ideał)
+nawilża
+regeneruje
+ma w składzie parafinę
+zostawia na dłoniach fajny, ochronny film
+nie klei się
+wydajny

Minusów brak!

Obok Eveline Extra Soft mój drugi ukochany krem!