Yves Rocher, Manucure, Duo Ongles Croissance et Beauté (Podwójny lakier stymulujący wzrost paznokci)

2 uzupełniające się etapy pielęgnacji:
- Baza rewitalizująca wzbogacona o olejek z imbiru o właściwościach energizujących, wzmacnia paznokieć i przyspiesza jego wzrost.
- Baza ochronna i nadająca blask Wzbogacona o ekstrakt z ginkgo biloba o właściwościach przeciwutleniających, nadaje paznokciom siłę i blask.

Wzrost paznokci, ale czy na długo?

Używałam tej odżywki na spółkę z mamą. 2 lata temu gdy moje paznokcie były raczej słabe i chciałam je nieco zapuścić była wręcz idealna! Zauważyłam przede wszystkim, że paznokcie szybciej rosły, nie rozdwajały się. Bardzo podoba mi się również mleczny kolor po zaaplikowaniu oby dwóch warstw odżywki. Później jeszcze parę razy jej oczywiście używałam. Miesiąc temu zauważyłam, że mama ponownie zakupiła odżywkę, więc pamiętając o swoim zadowoleniu z wcześniejszego użytkowania postanowiłam pomalować nią paznokcie. I nigdy więcej. To co stało się z moimi paznokciami w ciągu następnych 3-4 dni było niewybaczalne. Oczekiwałam wzrostu paznokci i go otrzymałam. Jednak tutaj zalety się kończą. Paznokcie potwornie się rozdwoiły, zrobiły słabe i kruche. Był to dla mnie szok, szczególnie że po wakacjach moje paznokcie były w wręcz rewelacyjnej kondycji. Jeśli jej ponownie użyję to tylko po to, aby nieco pomóc we poroście paznokci.

Działa

Odżywka jest rewelacyjna i naprawdę działa. Paznokcie są mocne, nie rozdwajają się (a rozdwojone szybko się wzmacniają i naprawiają). Główną zaletą na pewno jest to, że po kilku użyciach ewidentnie widać znaczny wzrost paznokci - to się chwali :) Cena też przystępna! Preparat bardzo wydajny. Polecam!

Używam tego produktu od: Roku

przyzwoita odżywka

Lakier mile mnie zaskoczył, bo po kosmetykach firmy Yves Rocher nie spodziewam się nigdy zachwycających efektów, jednak ten lakier spełnia moje oczekiwania. Nie zauważyłam szczególnego wzmocnienia płytki paznokcia, ale za to po nałożeniu lakieru, paznokcie wyglądają na zdrowsze, lekko wybielone. Stosuje tę odżywkę głównie pod kolorowe lakiery i przyznaję, że chroni doskonale przez przebarwieniami. Nie przychylę się do wcześniejszej opinii, że lakier szybko gęstnieje w butelce. Mój mam ponad rok i zachował swoją świeżą płynną konsystencję. Dodatkowo szybko schnie.
Posiada jednak wadę - jest nią mała pojemność. Nie wiem, czy kupię kolejne opakowanie, bo lubię nowości i rzadko wracam do kosmetyków, które już kiedyś używałam.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 1/2

Gdyby nie zasychał

Pomysł ciekawy.
Preparaty ładnie się rozprowadzają. tak mniej więcej do trzech tygodni.
Później niestety gęstnieją w buteleczkach.
Przez co na paznokieć nakłada się nierówna warstwa.
Co do działania, to rzeczywiście pomaga.
Paznokcie maja ładny koloryt, są mocniejsze. Chyba nawet rosną szybciej.
Ale przez to, że musze go wyrzucic w połowie tylko trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od:przez około 1,5 miesiąca