Rimmel, Magnif`eyes Extreme Black (Maskara ekstremalnie czarna)

Rimmel, Magnif`eyes Extreme Black (Maskara ekstremalnie czarna)

Plastikowa szczoteczka wydłuża i podnosi rzęsy aż do 70%. Wariant ekstremalnie czarny nadaje rzęsom głęboki czarny kolor.

naprawdę niezła!

Maskara wpadła mi w ręce przez przypadek i została na dlużej. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy. Kolor jest intensywnie czarny. Idealna na wieczór. Nie osypuje się, jest dość wydajna, nie wyschła szybko. Jest tania, łatwo dostępna. Wydaje mi się, że przebija tusze z wyższych półek.
Miałam problem początkowo z opanowaniem posługiwania się grzebyko-szczoteczką (bardzo długo mi to zajęło), ale jak już się nauczyłam, efekt przerósł moje oczekiwanie. Miałam naprawdę ładnie rozdzielone i wydłużone rzęsy. Bardzo mi się podoba. Pozwala na uzyskanie mocnego makijażu. Efekt teatralny jak nic :) Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Wracam do tego tuszu co jakiś czas, a zawsze wtedy kiedy rozczaruję się innym, z reguły droższym tuszem. Lepiej wydłuża i pogrubia niż niejeden z tzw. górnej półki. Łatwo się nakłada, tylko wymaga małej wprawy. Ma głęboki kolor połyskującej czerni. I jest w przyzwoitej cenie. Wydajność raczej przeciętna.

Używam tego produktu od: 24 m-cy

taki sobie

Kupilam ten tusz, bo potrzebowalam czegos "na szybko". Na poczatku sprawowal sie naprawde dobrze - wydluzal i podnosil rzesy - czyli to co obiecuje producent; aczkolwiek tej ekstremalnej czerni jakos nie zauwazylam...

Jednak po ok miesiacu uzytkowania zrobil sie jakis gestawy i nieprzyjemnie nakladalo sie go na rzesy - zaczal je sklejac, pojawily sie owadzie nozki, zaczal sie obsypywac. Powedrowal do kosza.

Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: poczatek stycznia 2010 - koniec stycznia 2010

po prostu rozczarowanie

Używam go niedługo, ale od razu zauważyłam wady .Ta maskara po prostu nie przypadła mi do gustu. Tusz jest mokry, skleja rzęsy, pozostawia odpryski podczas malowania. Wydłużenie też niezbyt( a może ja po prostu nie miałam cierpliwości do nakładania go na rzęsy). Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowane NIE.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Szczoteczka to bubel

Produkt niestety uczulil mnie, kiedy bylam w ciąży. Mialam opuchnięte i zaczerwienione powieki, swędzenie, luszczyla mi sie skóra powiek. Pisze to w ramach informacji dla konsumentek, ale nie odejmuje za to gwiazdki. Natomiast muszę odjąć i to póltorej gwiazdki za szczoteczke, która wspaniale aplikuje tusz na rzęsy i je rozczesuje, ale po ok 2 tygodniach stosowania nadaje sie do niczego, wypadają te sztywne ząbki. Staralam sie z nia obchodzić jak najdelikatniej przy odkręcaniu i zakręcaniu tuszu, ale z dnia na dzień ze szczoteczki nic nie zostalo, oprócz patyka. Sam tusz jest świetny, po prostu rewelacyjny, Latwo sie naklada, ciężko go przedawkować, pięknie podkreśla rzęsy, wydluża, zagęszcza i podkręca, nie skleja, nie kruszy sie i nie rozmazuje. No ale co mi z tego, skoro nie mogę go używac dluzej niż 2 tygodnie, a inne szczoteczki już tak ladnie go nie rozprowadzają. Szkoda, bo tusz byl fajny...

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu przez 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

średni

Minusy:
-skleja rzęsy
-za rzadki
-nie podoba mi się opakowanie
-jest czarny, ale nie jak obiecuje producent extraczarny

Jedynym plusem jest fakt, że tusz posiada silikonową szczoteczkę

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas, potem przestałam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny!

Kiedyś myślałam, że nie przeżyję TYLKO bez błyszczyka. Niedawno do dołączył do tego tusz do rzęs, ale błyszczyk nadal pozostaje na I miejscu ;)

Ten tusz kupiła mi Mama :)
Byłam wniebowzięta! Fajny, naprawdę! Dobrze pogrubia, świetnie wydłuża... Rzęsy są też rozdzielone. Nie pozostawia grudek. Czerń fantastyczna, taka głęboka... Nie kruszy się.
MIODZIO :D!

Jedyny minus: wysechł w zastraszająco szybkim tempie, ale może trafiłam na jakiś trefny okaz?? ;)

POLECAM GORĄCO, napewno jeszcze kiedyś do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: kiedyś, przez 1,5 miecha bo wysechł, a szkoda ;)

miłe zaskoczenie

Jestem mile zaskoczona, bo rzeczywiście tusz pięknie podkreśla rzęsy,rozczesuje je,wydłuża.Czy unosi aż do 70% to trudno stwierdzić, powiem szczerze, ale kolor jest wyrazisty i na dodatek tusz nie osypuje się. Dotąd też nie wysechł:). To już bardzo duzo, bo markowe tusze z wysokiej półki potrafią być o wiele gorsze. Jestem bardzo z niego zadowolona. Polecam.Używam tego produktu od: kwietnia

Ten tusz jest naprawdę dobry.
Przynajmniej na moje długie i gęste rzęsy.
Wyglądają jakbym miała doklejone :)
W ogóle mi się nie rozmazał (po całym dniu)

Uważam, że jest godny polecenia.

A czy zakupię ten produkt ponownie?

Nie wiem, ponieważ jak zaoszczędzę na tusz z Loreala (Maskara Double Extension) to kupię go, ale jak pieniędzy nie będzie to ten naprawdę polecam. :)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

niezbyt godny polecenia

Na poczatku uzytkowania tusz sprawdza sie swietnie. Dobrze rozdziela i wydluza rzesy nadajac im glebie spojrzenia, rzeczywiscie kolor czerni jest intensywniejszy niz ten w standardowych maskarach. Minus tego tuszu jest taki, ze nie utrzymuje sie dlugo na rzesach, kruszy sie i rozmazuje, niestety szybko tez wysycha w opakowaniu i to razem ze szczoteczka, ktora traci zabki a to zniecheca do zakupu nastepnego produktu za przystepna cene. Zdecyduje sie na zakup jak nie bedzie nmnie stac na drozszy tusz.

Używam tego produktu od:2 lat

teatralny efekt mozliwy

Bardzo dobrze wydluza i pogrubia rzesy. Mozna nim bardzo latwo uzyskac teatralny efekt co lubie. A teraz wady: usztywnia troche rzesy, troche sie kruszy pod koniec dnia no i za szybko wysycha w opakowaniu. Ale widac, ze owe wady nie przerazaly mnie tak bardzo, bo mialam go jakies 5 razy:DUżywam tego produktu od:dosc dlugo
Ilość zużytych opakowań:ok 5

rewelacja

Do tej pory używałam meginfeyes z czerwoną nakrętką i byłam bardzo zadowolona. Ten tusz przez przypadek kupiła mi mama i jestem wniebowzięta! Jest idealny dla moich krótkich, cienkich i mało wyrazistych rzęs. Cena jest stosunkowo niska. Do szczoteczki nie mam żadnych zastrzeżeń-sprawdza się doskonale...nie zauważyłam żadnych ubytków. Tak więc zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam!
W tym przedziale cenowym jest dla mnie KWC!