Kallos, Herbal Balm (Maska regenerująca do włosów)

Kallos, Herbal Balm (Maska regenerująca do włosów)

Ziołowa maseczka do włosów o właściwości balsamu. Maseczka zawiera specjalną formułę która idealnie regeneruje włosy suche matowe i łamliwe. Maska ta przeznaczona jest do włosów które zostały zniszczone spalone wszelkiego typu zabiegami chemicznymi, regeneruje wszystkie włosy i nawet te najbardziej zniszczone i spalone. Maseczka ta pielęgnuje, zmiękcza, odżywia suche i łamliwe włosy. Po zastosowaniu maseczki włosy stają się jedwabiście gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Włosy są dogłębnie nawilżone i zregenerowane po same końce.

Skład: Aqua, propylen glikol, myristil alcohol, cetrimonium clorid, mica, titanium dioxide, tetrasodium EDTA, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, C.I.42051, C.I. 19140, citric acid, parfum, hexil cinnamal.

Cena: ok. 15-20zł / 500ml
/bw/

super

Podobnie jak maseczka mleczna kallosa ta też jest baaardzo dobra. Super nawilża włosy, stają sie błyszczące, wygładza je, ładnie pachnie i jest bardzo wydajna i tania.

Używam tego produktu od: rok

super!!

jak dla mnie świetna, kupiłam ją przy okazji razem z innymi odżywkami i musze powiedzieć ze byłam bardzo pozytywnie zaskoczona:) włoski były mieciutkie, piękne, błyszczące, nie puszyły sie a do tego nabrały ślicznego blasku:D polecam:o)

Używam tego produktu od:niedawna