Oriflame, Beauty, Perfect Match Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Oriflame, Beauty, Perfect Match Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Pięknie zharmonizowane kolory, dobrane w idealne pary, podkreślają oczy, zachowując swoją intensywność nawet przez 7 godzin. Innowacyjna formuła z silikonem sprawia, że rozprowadzają się kremowo gładko. Nakładaj je suchym lub zwilżonym aplikatorem. W pudełeczku z lusterkiem.

fajna mini paletka

Posiadalam zestaw w kolorze walnut pearls. Piekna mini paletka do dziennego makijazu. Cienie nawet bez bazy trzymaja sie na moich powiekach caly dzien. Solidne eleganckie opakowanie z lusterkiem. Cena jest ok, mozna je bylo znalesc na promocji. Jedynym minusem jest to ze zostaly wycofane. Braz i roz byl bardzo naturalny, pasowal zarowno mojej mamie blondynce ze srednia karnacja jak i mnie, czyli brunetce z bardzo jasna karnacja.Szkoda ze ich juz nie ma

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Bardzo Dobre Cienie

Więc do rzeczy...

Plusy:
- ładnie komponujące się ze sobą kolory,
- fajny efekt na oku, delikatny ( cienie idealnie nadają się na makijaż dzienny )
- nie osypują się

Minusy:
- płowieją
- niestety po jakimś czasie rolują się w załamaniach

Poprawka w ciągu dnia konieczna, za to minusowa gwiazdka. Ale i tak serdecznie polecam :-)

dosyc dobre

zakupilam je dosyc dawno i uzywam do tej pory- choc nie maluje sie nimi codziennie. ogolnie sa wydajne. mam ten sam kolor co na zdjeciu i jesli chodzi o pigmentacje to jest srednia tzn moze ten braz bardziej intensywny ale nie przesadnie wiec nie zrobimy sobie krzywdy nim, roz mniej daje koloru co akurat mi nie przeszkadza za bardzo bo nie lubie mocnego makijazu. te cienie raczej delikatnie podkresla oko i beda widoczne ale raczej subtelniej to bedzie wygladac. nie uczulaja i bardzo mnie to cieszy bo po niektorych cieniach mam czerwone lzawiace oczy a te sa ok. wczesniejsza osoba napisala ze robi sie na nich skorupa- no fakt tzn tylko na tym rozowym ale przy nakladaniu koloru na pedzelek nabiera sie i daje kolor na powiece. sa trwale nie roluja sie po jakims czasie na powiece. ladne opakowanie z lusterkiem, nie peka.

Używam tego produktu od: dosyc dlugo

Dobre dla początkujących, dobre dla każdego

Kolekcjonuję cienie, jednak w całym tym szaleństwie nie potrafiłam trafić na idealny zestaw na co dzień, niezbyt błyszczący, stonowany i będący podstawą mojego "bezpiecznego" makijażu.

Cieszę się zestawem Walnut pearls - czyli widocznym na miniaturze. Od razu mówię, że mam alergię na perłowe cienie, te jednak wydają się znacznie różnić od innych. Ich połysk jest nie nachalny, delikatny, w pudełku świecą się o wiele mocniej niż na powiece - co dla mnie stanowi ogromną zaletę.

Specom z Oriflame udało się stworzyć kompozycję niemal idealną: piękny, zgaszony róż tworzy świetny duet z delikatnym brązem. W makijażu na dzień lubię, gdy przejścia między kolorami są miękkie i subtelne, pod tym względem mój ukochany Inglot niezbyt daje radę - bez dobrego pędzla do blendingu nie da się stworzyć eterycznej mgiełki na powiece. Natomiast duo z Oriflame jest delikatne, pięknie się łączy i daje mi pewność, że nie nałożę przypadkiem za dużo: trzeba machnąć przynajmniej dwie, trzy warstwy, żeby brąz był mocny.

Inaczej rzecz ma się w połączeniu z wodą lub bazą pod cienie (używam inglotowego Duraline\'a). Wówczas brąz staje się o wiele mocniej napigmentowany; w przypadku różu nie zauważyłam szczególnej różnicy, może tylko mocniej się błyszczał.

Podsumowując, polecam zarówno dla doświadczonych łowczyń, zmęczonych ciągłą gonitwą za nowymi cieniami i poszukujących wytchnienia, jak i dla początkujących pań, dopiero zaczynających swoją przygodę z makijażem i szukających dobrego i "bezpiecznego" zestawu.

Plusy:
- doskonale dobrane kolory
- nienachalny, subtelny efekt, ale można znacznie podbić kolor malując na mokro
- bardzo długo utrzymują się na powiece
- nie "zwijają" się w kącikach
- bardzo wydajne
- uniwersalne
- mocne pudełeczko z lusterkiem

Minusy:
właściwie brak

Plusy/minusy:
Cena? ...Ale są jej warte!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

świetne

Uwielbiam je !

Zalety
-Cena
-Trzymają się długo(bez bazy)
- Spoko Pigmentacja
- Fajne kolory

Wady
- Brak chyba tylko ze są małe .

Więc polecam ten produkt można nim stworzyć idealny makijaż dzienny i nikt nie pożałuje ;)

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Cienie godne uwagi:)

Używam tych cieni od kilku lat i nadal bardzo je lubię:)

+bardzo wygodne opakowanie:), pozwala zachować porządek, nic się z niego nie wysypuje

+Trwałe, fajne kolorki:)

+nie osypują się

+dają się łatwo rozcierać, można łączyć kolory

+duży plus za lustereczko w opakowaniu:) aplikatora nie używam, bo jestem wierna pędzelkom, ale ten wygląda na całkiem solidny:)

Używam tego produktu od: kilku lat:)
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo i w różnych kolorach

Do delikatnego makijażu

Używam cieni w kolorze Walnut pearls sa to te pokazane na zdjęciu powyżej.
Co mogę o nich napisać?
Cienie są w kolorze brązowym ale jest to kolor delikatny raczej do dziennego makijażu, powiedziałabym nawet, że te cienie są raczej słabo napigmentowane.
Do brązowego nie mam dużych zarzutów ale ten beżowo- różowy jest jakiś taki toporny w używaniu.
Mam na myśli to, że po pierwszym użyciu powstała na nim taka skorupka chociaż mimo tego nadal dobrze się go nabiera na aplikator.
Mam porównanie do poprzedniej wersji, która była w owalnym opakowaniu i miałam te cienie w takim samym kolorze.
Stara wersja była lepsza. Cienie były lepiej napigmentowane. Te są jakieś takie bardziej suche. Z tego co widzę niedawno tę wersję też wycofano z katalogu ale na allegro myślę, że nadal można kupić.
Cienie w ładnym opakowaniu z lusterkiem i aplikatorem.
Cienie są wydajne. Używam codziennie od prawie dwóch miesięcy a zużycie jest znikome.
Napisałam, że już nie kupię bo są wycofane z katalogu i zastąpione innymi.
tylko 3 i pół gwiazdki bo stara wersja była lepsza ( lepiej napigmentowana).

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie używania

Fajne

Używam odcienia Urban Grey.

Plusy:
+ Fajne odcienie
+ Dobra pigmentacja
+ Idealnie nadają się do delikatnego, dziennego makijażu
+ Nie zbierają się w załamaniu powieki
+ Trwałe, długo trzymają się na oku
+ Nie obsypują się, nie brudzą policzków
+ Bardzo wygodne i estetyczne pudełeczko z aplikatorem i lusterkiem
+ Wystarczą na długo

Minusy:
- Cena (choć mają dobrą jakość, to jednak nie należą do najtańszych).
- Raczej nie nadają się do mocnego, imprezowego makijażu

Kupiłam je już jakiś czas temu i jestem z nich bardzo zadowolona. Idealnie nadają się do makijażu dziennego.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Najlepsze

Jestem bardzo zadowolona z tych cieni.
+bardzo fajnie dobrane odcienie
+naprawdę dłuugo się utrzymują i jak dotąd wygrały w tej kategorii ze wszystkimi innymi cieniami, których w używałam
+zgrabne pudełeczko z lusterkiem i fany aplikator
Tak więc polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 na razie ;)

Bardzo dobre.

Trzeba przyznać, że to bardzo dobre cienie. Warto poczekać na promocję w katalogu, wtedy można kupić je za 19,90 zł, a raz nawet widziałam je za 17,90 zł. Krótko podsumuję:
Zalety:
+ bardzo długo utrzymują się na powiece, co jest w moim przypadku cudem, wytrzymują u mnie nawet do 6 godzin bez zbierania się w załamaniu powieki;
+ dobrze napigmentowane;
+ dobre zestawienia kolorów;
+ przyjemnie się nakłada, nie osypują się
Wady:
- czasem kolory nie są identyczne jak te przedstawione w katalogu, ale nie różnią się znacząco.

Na pewno jeszcze sobie kupię, polecam :)

Mój odcień cieni to Walnut Pearls. Są idealne do dziennego makijażu. Intensywność koloru można stopniować. Cienie bardzo ładnie podkreślają oczy. Mają w sobie delikatne, błyszczące drobinki, jednak są one mikroskopijne. Trwałość cieni również nie jest zła. Od jakiegoś czasu używam ich z bazą pod cienie i trzymają się naprawdę długo. Bez bazy cienie po około trzech godzinach blakły i odrobinę zbierały się w załamaniu powieki.
Opakowanie produktu jest wygodne i praktyczne. Plus za dołączone lusterko. Przydaje się do małych poprawek w ciągu dnia. Dołączony do cieni aplikator również sprawuje się dobrze. Zazwyczaj używam pędzli, jednak makijaż wykonany za pomocą tego aplikatora także wygląda dobrze.
Cienie dość często można kupić w promocji. Polecam.

idealne na co dzień!

Posiadam odcień Urban Grey. Przy zamówieniu myślałam, że cienie będą ciemniejsze i na początku nie byłam zadowolona, ale okazało się że wyszło mi to na dobre.
Są to dwie szarości, jedna jasna, druga bardziej popielata, mocniejsza, ale nadal delikatna. Są matowe, ale mają bardzo dużo srebrnych błyszczących drobinek. Stosowałam je jeszcze przed spotkaniem z bazą i bardzo dobrze się trzymały.
Są idealne do szybkiego, dziennego makijażu. Pasują do każdego ubrania. Pomalowane oko wygląda bardzo ładnie, subtelnie, ale nie jest wyblakłe.
Aplikator ma fajny kształt i dobrze się nim nakłada. Lusterko sprawia, że są bardzo wygodne w użyciu.
Bardzo wydajne.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat