Vichy, Capital Soleil, Lait - Gel Fraicheur Corps SPF 20+ PPD 8 (Odświeżające żelowe mleczko ochronne do ciała SPF 20+)

Konsystencja żelowego mleczka: łączy nawilżające właściwości mleczka i łatwość nakładania oraz świeżość żelu. Dla osób o ciemniejszej karnacji lub już opalonych.
Żelowe mleczko daje efekt odświeżający i nawilżający, ma nietłustą konsystencję. Zawiera fotostabilne filtry Mexoryl XL oraz wodę termalną z Vichy.

Skład: Aqua, Octocrylene, Glycerin, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Cyclohexasiloxane, C12 - 15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Drometrizole Trisiloxane, Talc, Ethylhexyl Triazone, Silica, Acrylates/C10 - 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, Glycine Soja, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosphonate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Parfum

Cena: 50zł / 150ml
/e/

nie polecam

Najgorszy produkt do opalania z filtrem jaki miałam, jedyną zaletą był filtr.Miał mieć lekką konsystencje, miał się nie kleić i dobrze wchłaniać. Bardzo mało wydajny, większość preparatu zostawała na reczniku, gdyż za nic nie chciała się wchłonąć, lepki, kleisty, zaraz po posmarowaniu miałam ochotę na prysznic by zmyć ten preparat, uczucie niestety potęgowało sie po kolejny posmarowaniu - zresztą wg standardów używania kosmetyków zabezpieczajacych przed słońcem.

Używam tego produktu od: tydzień

Świetny

Używam tego mleczka już od 3 lat zawsze do niego wracam. Począwszy od zapachu po konsystencje, wszytsko w nim mi odpowiada, i mam po nim przepiękna opaleniznę, gdy mam go na sobie, czuje odpowiednią ochronę i komfort psychiczny. Są dwa minusy - farbuje białe ciuchy na żółto, a to poważny problem, i troszkę sie klei, ale ogólnie polecam gorąco.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:4 - 5

bananek

Bardzo wygodny w używaniu kosmetyk. Konsystencja lekkiego mleczka sprawia, że nakładanie to przyjemność. Nie bieli, nie zostawia megatłustej warstwy, nawilża skórę. Do tego pięknie pachnie, jak dla mnie bananem :) kupię ponownie tylko z wyższym faktorem, spf20 to dla mnie za mało latem.

Używam tego produktu od: 2 tyg