AA, Eye Perfect, Delikatny płyn do demakijażu oczu

AA, Eye Perfect, Delikatny płyn do demakijażu oczu

Krystaliczny płyn niezwykle skutecznie i błyskawicznie usuwa makijaż oczu. Zawarty w nim ekstrakt z Centella asiatica przywraca skórze świeżość, likwiduje cienie i obrzęki oraz zapobiega ich powstawaniu, a ekstrakt z kwiatów Róży stulistnej tonizuje, łagodzi i zmniejsza podrażnienia skóry.

mała skuteczność

No cóż... niestety nie mogę wyrazić równie pochlebnej opinii- noszę soczewki, mam niezmiernie wrażliwe oczy a ten płyn, jak zauważyła olencja, szczypie! Nie "bardzo", ale jednak szczypie! Poza tym, mimo iż nie używam wooodpornego tuszu, muszę zmienić 2 waciki, zanim zmyję makijaż jednego oka. I nie chodzi o oszczędność, a jesli już - to tylko czasu - nie mam ochoty spędzać kilku minut więcej na demakijażu.Zapach całkiem sympatyczny, ale zbyt intensywny jak dla mnie... raczej wątpię, czy zakupię następny. Skuteczność naprawdę średnia, moje mleczko do demakijażu zmywa tusz dokładniej.

jak świeża róża

jest doskonały. rozpuszcza nawet trwały i ciezki makijaz w mgnieniu oka. nie podraznia. jest bardzo wydajny. no i jeszcze ten zapach!!!!!!! swieza róża!!! jest doskonaly. urzekl mnie wszytskim! poza tym piekne opakowanie i wielka wydajnosc. ten plyn trzeba by pokazac producentom niektorych bubli z gornej półki zeby sie nauczyli robic doskonaly plyn do demakijazu! no i jeszcze w dodatku to cudo kosztuje tylko 20 zlotych!

zachwycił mnie:)

Jeden z najlepszych płynów do demakijażu oczu, jakiego kiedykolwiek używałam, a przetestowałam ich już naprawdę sporo.Bardzo szybko i skutecznie "rozpuszcza" makijaż, wystarczy dosłownie na moment, przylożyć do oka zwilżony wacik. Jest niezwykle delikatny - nie powoduje podrażnień, wysuszenia skóry i co ważne, nie szczypie.Poza tym pięknie pachnie :) No i ta objętość :)

Delikatny i dobry

Bardzo delikatnie pachnie(podobno wyczuwalny zapach pochodzi ze składników naturalnych :) )i jest łagodny dla oczu. Nie wysuszył mi skóry wokół nich i nie podrażnił, co zdarza mi się niestety często :( ?Co do zmywania tuszu, to mógłby być lepszy-testowałam go na dwóch tuszach niewodoodpornych i za każdym razem zużywałam kilka wacików, ale ponieważ zwykle i tak tylko "domywam" oczy płynem do demakijażu, po uprzednim umyciu twarzy żelem, więc nie zużywa mi się szybko. Na uwagę zasługuje duuuża pojemność(aż 200 ml), co jak na płyny do demakijażu oczu jest miłym zaskoczeniem-ogólnie polecam, zwłaszcza, że zawiera dobroczynny ekstrakt z kwiatów róży stulistnej, o działaniu łagodzącym i kojącym. Myślę też, że cena ok.28 zł za 200 ml. nie jest zbyt wygórowana :) Przyjemnie odświeża :)Właściwie po namyśle, to powinnam dać mu chyba trzy i pół gwiazdki, bo mógłby jednak lepiej zmywać oczęta z tuszu ;) Mimo to jestem z niego zadowolona. Ilość zużytych opakowań:1 i drugie czeka na swoją kolej :)

fajny :-)

Bardzo go sobie chwale. Dosc mocno maluje oczy i rowniez nie mam problemu ze zmyciem makujazu przy pomocy tego plynu. Starcza jeden wacik i makijaz schodzi bez zadnego pocierania itp. Nie podraznia oczu, milo odswieza nawet. Duza, wydajna butla. Naprawde wart swojej ceny. Starcza na dlugo, bo duzo nie zuzywamy a komfort naprawde duzy.

Bardzo przyjemny

Delikatny, nietlusty plyn o bardzo ladnym zapachu. Nie zgodze sie z przedmowczynia : wg mnie pl dobrze usuwa makijaz oczu, wystarczy 1 wacik (a maluje sie dosc intensywnie).Nie podraznia nawet gdy dostanie sie do oka, nie wysusza, daje przyjemne uczucie swiezosci.Jest wydajny, dosc tani (duza pojemnosc). Napewno kupie nastepna butelke.Cala seria Eye Perfect jest godna polecenia.

szcypie

Płyn jest dość delikatny, skóry wokół oczu nie podrażnia (powoduje natomiast wrażenie przesuszenia skóry - muszę od razu nałożyć krem), natomiast trzeba bardzo uważać aby nie dostał się do oka - bardzo szypie :cry: Aby dokładnie usunąć tusz należy kilka razy zmienić wacik.