Kryolan, Invisible Matt (Krem matujący)

Kryolan, Invisible Matt (Krem matujący)

Krem o właściwościach matujących, idealny pod podkład i jako baza dla skór tłustych i mieszanych ze świecącą strefą T. Doskonale się wchłania pozostawiając skórę aksamitną i matową.

teatralny, a nie codzienny

Bardzo silny (ale nie brzydki) zapach - niektórym może przeszkadzać.
Nakładam zgodnie z zaleceniami, jednak nie zmniejsza błyszczenia na dłużej.
Przez pierwszą godzinę czy dwie jest matowo - potem nie ma różnicy, błyszczę się jak zwykle. Krem jest ciężki, nieco tępy, wyraźnie czuję go na twarzy. Nie lubię tego uczucia, wolę już chodzić bez niego.
Jako kosmetyk teatralny, na 2 godziny - pewnie jest niezły. Jako kosmetyk codzienny/wieczorowy - nieprzyjemny i niezbyt skuteczny.

Używam jako bazy pod cienie - i w tej roli sprawdza się świetnie!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Dobry :)

Ten krem trzeba dobrze używać, wtedy jest skuteczny.
Rzeczywiście po nałożeniu kremu cera jest "tępa" ale trzeba odczekać parę minut aż krem się wchłonie! Wtedy nie ma śladu po kremie i fluid rozprowadza się bardzo dobrze. :)
Mam cerę tłustą i krem sobie bardzo dobrze z tym radzi. :)

nie polecam

Krem matuje na jakis czas( mam bardzo tłusta cere) ALE
nie da sie na nim rozprowadzic podkladu -skora jest po nim bardzo "tepa". Dla mnie zakup tego kremu to klapa. Przyjemnosc stosowania tez watpliwa- brzydkie tandetne opakowanie, bury kolor.... nie polecam , nie kupie go wiecej

Używam tego produktu od:mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pirwszego

Mógłby być tańszy

Rzeczywiście po nałożeniu cera się troche świeci ALE po nałożeniu bazy, podkładu i pudru NIE zauważyłam przetłuszczenia skóry.
Co więcej położyłam się spać w makijażu (nad ranem zawsze mam cere śliską i tłustą) i po przebudzeniu strefa T sucha!!
Produkt nałożyłam tylko w miejsca "strategiczne", czyli czoło, poliki, broda. Krem jest "tępy" więc aby łatwiej było rozsmarować na nim podkład, proponuję użyć baze silikonową.
Podsumowując:
- hamuje wydzielanie sebum
- trudno rozprowadza się na nim podkład bez bazy
- WYSOKA CENA dlatego nie wiem czy kupie kolejny

Nie i jeszcze raz nie!

Niestety pieniądze wydane na ten krem były wyrzucone w błoto. Po jego zastosowaniu moja mieszana cera wyglądała po prostu na tłustą i to po czasie 30 minut. Krem zostawia na skórze powłoczkę, która sprawia, że trudno jest na niej rozprowadzić jakikolwiek podkład (próbowałam wielu). Nawet współpraca z sypkim matującym pudrem tej samej firmy, nie wychodzi najlepiej – puder matuje na krócej. Rzadko trafia mi się taki krem, o którym mogę powiedzieć, że po jego zastosowaniu ewidentnie gorzej wyglądam, niestety ten zalicza się do tej grupy. Zdecydowanie odradzam jego zakup, a wiem, że skłonić do tego może dobry matujący puder tej samej firmy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

nie matuje

Niestety rozczarowałam się tym kremem. Wiele obiecywałam sobie po tym kremie. Puder matujący tej firmy jest rewelacyjny a krem okazał się niewypałem. Zapach ma ładny, wydajność też jest duża. Ciężko się rozprowadza i zostawia przez dłuższy czas taką jakby tłustą powłoczkę. Podkład dobrze mi się na nim rozprowadzał więc zniosłabym drobne niedogodności, gdyby spełniał swoją podstawową funkcję. Niestety czy z kremem, czy bez, moja tłusta w strefie T cera zachowywała się tak samo. Ten krem nie matuje :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąca