Eveline Cosmetics, Hyaluron Moisture Pack (Ultranawilżająca maska na tkaninie z kwasem hialuronowym)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Ultranawilżająca maska na tkaninie, nasączona 20 ml skoncentrowanego serum, działa jak ekspresowy zastrzyk nawilżenia. Zaawansowana formuła chroni przed przesuszeniem, skutecznie łagodzi objawy podrażnienia i przywraca skórze uczucie świeżości i komfortu.

Rewolucyjna Azjatycka Receptura opierająca się na innowacyjnej formule
NOG-SAEG DERMO COMPLEX na bazie ultraskutecznej receptury hialuronowej, inspirowanej koreańskimi rytuałami piękna. Doskonale nawilża, nadaje skórze jedwabistą gładkość i blask. Zabieg pozostawia skórę satynowo miękką, ukojoną i odżywioną.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, aloesu, lukrecji, orchidei, ogórka, allantoiny i rumianku.

materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach
sucha
nawilżające

Dobre nawilżenie

Maseczkę od Eveline dostałam do swojego zamówienie na stronie producenta.

Design produktu - bardzo ładny od razu przyciągną moje oko.

Maseczka jest bezzapachowa.

Maseczka jest w płachcie, czyli to typ mojej ulubionej maseczki, ze względu na łatwość użycia, równomierne rozprowadzenie produktu na twarzy.
Produkt tak jak producent zapewnię powinien nawilżać i rzeczywiście tak jest. Skóra po zastosowaniu maski jest jedwabista, nawilżona, nawodniona, gładka. To fajny sposób, gdy potrzebujemy natychmiastowego nawilżenia skóry twarzy.
Pozostałości z maski można rozsmarować, wklepać w twarz.

Produkt godny uwagi :)

Zasługuje na 4 gwiazdki

Maska ma identyczną szatę graficzną jak inne produkty z tej serii, jedynie różni się kolorem - tutaj mamy do czynienia z intensywnie błękitną barwą. Bardzo łatwo otworzyć saszetkę bez pomocy nożyczek - wystarczy lekko pociągnąć w miejscu nacięcia i gotowe. Nie wyczuwam tutaj niemal żadnego zapachu. Co prawda da się wyczuć jakieś świeże, bliżej niezidentyfikowane nuty, ale ma on tak niską intensywność, że prawie go nie czuć.

Płachta jest w kolorze białym. Ma średnią grubość, ale raczej w stronę cienkiej. Została wykonana z bardzo mięciutkiego materiału. Jej wycięcie jest dla mnie odpowiednie. W dodatku posiada nacięcia na żuchwie oraz wewnętrznych kącikach oczu, dzięki czemu łatwo ją dopasować do kształtu twarzy.

Maseczka jest bardzo solidnie nasączona esencją, ale nie kapie z niej. Płat delikatnie chłodzi przez cały proces aplikacji. Po zabiegu nie zostaje żadna warstwa - zero poczucia tłustości czy lepkości, ale czuć, że była stosowana maska.

Dodam tylko, że mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki, a do tego jest wrażliwa, skłonna do zaczerwienień.

Kosmetyk dobrze nawilża i odżywia. Solidnie podbija nawodnienie cery. Skóra staje się przepięknie napięta. Cera zyskuje wyrównany koloryt i zostaje ukojona, aczkolwiek na tych polach efekty już nie są aż tak wyraziste. Ogółem jestem na tak, jestem z tej maseczki zadowolona. Efekty są fajne i zauważalne od razu po aplikacji. Może nie jest to najlepszy kosmetyk, jaki stosowałam w życiu, ale cały rytuał jest bardzo przyjemny i relaksujący.

Świetne nawilżenie

Maseczkę marki Eveline otrzymałam jako prezent do zamówienia. Lubię nawilżające maseczki, więc z przyjemnością jej użyłam.

Maseczka jest w formie płachty, która jest już odpowiednio nasączona produktem, dzięki czemu nałożenie maseczki i rozłożenie na twarzy nie sprawia żadnych trudności.

Maseczkę trzymamy na twarzy 15-20 minut i po tym czasie nie trzeba zmywać resztek z twarzy a wystarczy wklepać pozostałości produktu. Szybko się wchłania, twarz pozostaje świetnie nawilżona, nie uczula mnie, ma bardzo ładny i świeży zapach.

Jestem zadowolona z produktu, będę sięgać po nią częściej, moja twarz jest miękka, nawilżona i przede wszystkim odżywiona.

cudo

Płachta była miękka, dość gruba i mocno nasączona, również w opakowaniu zostało trochę serum. Nie miałam problemu z rozłożeniem i dopasowaniem do twarzy. Nie rozrywała się. Od razu poczułam miły chłód i ładny zapach. Podczas noszenia maska nie zsuwała się, ale trochę się odklejała. Po 15 min zdjęłam maskę, a na twarzy zostało dość dużo kosmetyku, który wmasowałam. Maska daje uczucie odświeżenia, mocnego nawilżenia i zdrowy blask. Twarz staje się wypoczęta i odżywiona. Maska jest idealna na schłodzenie skóry po upalnym dniu.

Brawo Eveline!

Eveline znów pokazuje, że nie tylko potrafi robić kosmetyki do makijażu.
Ta maseczka to sztos. Ośmielę się powiedzieć, że to najlepsza maseczka nawilżająca w formie płachty w tej cenie. Na pewno najlepsza, którą ja miałam okazję użytkować, a trochę ich zaliczyłam.
Tkanina jest bardzo dobrze nasączona, dobrze leży na twarzy. Sam kosmetyk ma dosyć neutralny, świeży zapach. Użytkowanie to sama przyjemność. Jest to ok. 20 min. szczęścia, którego nie trzeba potem domywać przez 5 min nad umywalką. Pozostałość maseczki wystarczy jedynie wklepać.
Jednak najlepsze w tej maseczce nie jest nawet jest używanie tylko efekt.
Skóra jest mięciutka jak u niemowlęcia, cudownie odprężona, wygładzona i bijąca naturalnym blaskiem (nie drobinkami brokatu). Efekt u mnie utrzymywał się 1,5 dnia co jest naprawdę długo jak na mnie.
Na pewno kupię ponownie.

maseczka w płachcie ultranawilżająca

Bardzo dobrze nawilża i odświeża skórę, zmiękcza i wygładza. Nie powoduje szczypania ani nic takiego.
Łatwo się ją wyjmuje z opakowania i rozkłada. Moim zdaniem jest warta uwagi.

I chyba tyle, nie ma co więcej dodawać ????

Niezła maska

Maska o średnim zapachu. Tkanina delikatna i dobrze przylega do skóry. Jest duża. Serum w saszetce jest w miarę dużo i jest lejące. Skóra po jest nawilżona i miękka. Resztę serum z saszetki można rozsmarować na twarzy. Po wchłonięciu trzeba jednak resztki zmyć, bo skóra się klei.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajna, rzeczywiście nawilża

Zakupiona z myślą do wtłaczania za pomocą urządzenia do kawitacji z Xiaomi, zaskakująco się sprawdziła i leży w zapasach. Ja do większości masek w płachcie mam dystans, bardzo często mają składniki mnie zapychające lub drażniące, tu pomimo tego,że w składzie znajdziemy kilka dyskusyjnych jest całkiem dobrze. Maska nie zapycha mnie,nie podrażnia,mimo że zdarza się jej w początkowej fazie lekko zapiec na skórze. Jest dobrze nasączona, wycięcia ok,tylko wydaje mi się,że mogłyby być większe na oczy. Na dwa razy na upartego się da, chociaż przyznam,że bezpośrednio po kawitacji moja skóra chłonie ją jak gąbka,w pozostałe dni nie wchłania się do końca,zostawia lekko lepką warstwę,więc to raczej kosmetyk pod krem. Nawilżenie jest odczuwalne, tu akurat producent nie przesadza,moje potrzeby pod tym względem są spore,także jest moim zdaniem to dobre nawilżenie,ale podejrzewam,że dla cer młodszych,bardziej tłustych może być rzeczywiście to ultranawilżenie. Ładnie też wygładza skórę,ujednolica,wydaje się bardziej świeża i wypoczęta. Zazwyczaj po niej używam swojego serum i kremu plus olejek,po kawitacji na noc,dzięki czemu rano skóra jest przyjemnie gładka,przed jakimś wyjściem pod warunkiem,że osuszę strefę T bibułkami, nie zauważyłam żebym wzmagała sebum,ale robię to dla pewności,zastępuje mi wtedy serum,lub jest serum pod moje peptydy i rzeczywiście twarz wygląda po niej spoko,jest bardziej nawodniona,gładka i ujednolicona. Utrzymanie jej efektu jest zależne od tego co nałożymy po, warto dać coś co będzie miało w sobie jakiś emolient, szczególnie zimą. Skład częściowo fajny,częściowo kilka składników z takim meh,ale na szczęście krzywdy mi do tej pory nie zrobiła. Daje jej spokojnie 5,ale z minusem za wycięcie i "brzydkie" składniki.

Wow, zaskoczyło mnie to nawilżenie

Maseczkę tę kupiłam po raz pierwszy, podczas ostatnich zakupów. Stosuje maseczki 1-2 razy w tygodniu, więc lubię gdy są zróżnicowane. Maseczka Eveline na tkaninie z kwasem hialuronowym po pierwsze zawiera całkiem precyzyjnie przyciętą płachtę, jako jednej z pierwszych nie musiałam jej przycinać by dopasować ją do kształtu mojej twarzy. Po nałożeniu przyjemne uczucie chłodzenia. Trzymałam ją tyle, ile zalecał producent, po zdjęciu zostało na mojej twarzy trochę esencji, którą wklepałam.
Skóra po tej maseczce została bardzo dobrze nawilżona, wygładzona i ukojona, czyli to czego oczekiwałam.

Jedna z lepszych maseczek w półce cenowej

Podobnie jak w przypadku płatków pod oczy maseczki w płachcie są dla mnie nieodłącznym elementem rytuału selfcare i często sięgam po nie bez wygórowanych oczekiwań odnośnie skuteczności. Propozycja od Eveline wpadła do mojego koszyka w Hebe za niecałe 7 zł. Zakupiłam od razu kilka saszetek i po wykorzystaniu mogę powiedzieć, że na pewno sięgnę po nią ponownie.
Maseczki są naprawdę porządnie wykonane, z chłonnego, grubego materiału. Wycięcie odpowiada standardowemu kształtowi buzi. Łatwo się rozkładają, a po wyjęciu z saszetki pozostaje sporo esencji do aplikacji na pozostałe partie skóry. Pachnie delikatnie, nie jest to gryzący w nos zapach. Jeśli chodzi o samą skuteczność działania... nie zauważyłam większych popraw w kondycji skóry. Od razu po aplikacji była lepka i miększa w dotyku, ale efekt nie utrzymywał się długo. Tak czy tak - jedna z lepszych maseczek w tej półce cenowej, na pewno jeszcze kiedyś wpadnie do mojego koszyka.

Ultranawilżająca zgadzam się!

Potrzebowałam czegoś mocno nawilżającego dla przesuszonej upałami skóry, wybór padł na maskę w płachcie od Eveline. Szata graficzna przyciąga uwagę, kolory biały i niebieski nieco opalizujące. Dobra cena, no cóż biorę i testuje ;)
Za jedyną wadę uważam dodatkowe zbędne opakowanie w formie kartonika, sama płachta znajduje się jak zawsze w saszetce i to wystarczy. Napisy w języku polskim znajdują się na kartoniku, a na saszetce dominuje język koreański, a wystarczyło dodać naklejkę w naszym języku. Płachta jest wykonana z grubego białego materiału, dobrze przylega do twarzy. Otwory są dobrze wycięte, nic się nie odkleja, nie roluje. Esencja ma delikatny subtelny zapach świeżości. Czas trwania aplikacji to 15 - 20 minut w tym czasie maseczka wchłania się praktycznie do zera, wyraźnie czuć ukojenie, chłodzenie, głębokie nawilżenie. Skóra wrażliwa i sucha jak moja nie odczuła żadnego dyskomfortu podczas aplikacji. Zdecydowanie polecam, sama kupię kolejne opakowania, a kilka już zużyłam. Uważa że cena jest adekwatna do jakości i wydajności produktu.

Mocno nasączona serum maseczka

Moje wrażenia na temat maseczki wyprodukowanej przez markę Eveline są bardzo pozytywne. Saszetkę otwiera się w bardzo intuicyjny sposób za pomocą jednego pociągnięcia, a po wydobyciu materiału zauważyłam, że jest on mocno nasączony serum. To sprawiło, że zauważyłam potencjał w tej pielęgnacji, ponieważ zwykle mocno wilgotne płachty są najskuteczniejsze dla mnie, gdyż moja skóra pochłania wszystkie dobroczynne właściwości. Krój maski jest bardzo dobrze dopasowany do kształtu mojej twarzy, wycięcia na oczy, nos i usta są przemyślane oraz znajdują się w odpowiednim miejscu. Tkanina dobrze przylega do skóry oraz jest komfortowa w noszeniu przez rekomendowany czas przez producenta, który wynosi około 15-20 minut. Po zdjęciu produktu z twarzy wklepuję sobie pozostałości w skórę, aby skorzystać maksymalnie z mocy płynnego preparatu. Nasączona płachta za pomocą takich składników jak: kwas hialuronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, aloes, lukrecja, orchidea, ogórek, rumianek i alantoina sprawia, że moja skóra jest mocno nawilżona. Producent właściwie poleca ten kosmetyk w szczególności dla cery suchej i wrażliwej, ponieważ przynosi on uczucie ukojenia i złagodzenia podrażnień na twarzy. Zabieg pozostawia skórę aksamitną, przyjemną w dotyku, mięciutką i z odpowiednim poziomem nawodnienia. Cera jest delikatnie lepka, co sprawia, że następnie nakładane produkty będą dobrze współgrały z tą formą pielęgnacji. Konsystencja serum jest bardzo płynna, rzadka, ale dobrze wtopiona w materiał, dzięki czemu nic się nie rozlewa. W kwestii aplikacji nie mam żadnych zarzutów, jest to bardzo proste i intuicyjne działanie. Zapach teoretycznie pielęgnacyjny, ale nie trafia w mój gust, ponieważ jak dla mnie jest zbyt sztuczny i mocno perfumowany. Zapoznając się uprzednio z opisem producenta potwierdzam, że obietnice marki został spełnione. Koreańska pielęgnacja zawiera w sobie 20ml substancji, co wystarcza na obfitą aplikację, wydajność maseczki wynosi oczywiście jednorazowy użytek. Szata graficzna formy podania jest estetyczna i zawiera wszystkie niezbędne instrukcje dla użytkownika przekazane w czytelny sposób. Ja zakupiłam mój egzemplarz na oficjalnej stronie Eveline w promocji, dlatego koszt jaki poniosłam był bardzo okazyjny. Dostępność asortymentu firmy jest bardzo szeroka zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Jest to maseczka dobrej jakości i wysokiej skuteczności, dlatego chętnie zdecyduję się na jej ponowny zakup.