Bioxidea Paris, Miracle 24 Face Mask (Maska na twarz nawilżająco - liftingująca)

Miracle 24 Face Mask to maska w płacie najnowszej generacji wykorzystująca opatentowaną bio-celulozę nasączoną kompleksem wysoce skutecznych składników aktywnych, takich jak kompleks aminokwasów, kwas hialuronowy,koenzym Q10, peptydy,kolagen morski czy tarczyca bajkalska. W esencji maski znajdziemy bogactwo minerałów,witamin i antyoksydantów.Maska wykazuje działanie nawilżająco-liftingującei sprawdzi się doskonale w przypadku skóry suchej, skłonnej do przebarwień, podrażnionej,pozbawionej jędrności czy nawet wrażliwej. Pokochają ją szczególnie osoby z cerą wyglądającą na szarą, zmęczoną i pozbawioną blasku.Maska może być stosowana zarówno jako zabieg bankietowy,jak również element domowego SPA. Przed użyciem maseczki warto opakowanie delikatnie rozgrzać w dłoniach,następnie zdjąć wewnętrzną gazę ochronną, zaaplikować maskę na skórę, zdjąć zewnętrzną gazę ochronną i relaksować się przez 20-30minut. Cera po zastosowaniu staje się niezwykle rozświetlona, rozjaśniona, nawilżona i aksamitna w dotyku, a maksimum efektów obserwujemy po upływie około 5 godzin.Powtarzając zabieg 3-4 razy możemy spodziewać się wygładzenia linii i zmarszczek, a także wyrównania kolorytu skóry. Po 5-7 użyciach zauważyć można widoczną redukcję zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i poprawę gęstości skóry.

wygładzające, na przebarwienia / wybielające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, ujędrniające
bez silikonów, bez alkoholu, hipoalergiczna, bez parabenów
w saszetce
bogate
materiałowe/w płatach
żel
tłusta, dojrzała, normalna, naczynkowa, sucha

Jedna z najlepszych

Jedna z lepszych maseczek w płachcie, z jakimi miałam do czynienia :) Po ostatniej chorobie moja cera mocno się przesuszyla, poszarzała i potrzebowała mocnej regeneracji. Maseczka baaardzo mi w tym pomogła! Cera jest nawodniona, odżywiona i promienna - na pewno sięgnę po kolejne opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Perfekcyjna maska przynosząca prawdziwe rezultaty

Maskę dostałam w ramach urodzinowego testowania od Wizaz.pl
Niesamowicie się ucieszyłam, że tak dobry kosmetyk trafi w moje ręce i będę miała możliwość przetestowania i doświadczenia na własnej cerze czy u mnie sprawdzi się dana perełka.

Maska ma niesamowicie dobry i porządny płat bio-celulozowy. Zabezpieczony jest on dwiema foliami. Do tej pory wszystkie maski w płacie „pływały” wewnątrz opakowania nasączone produktem. Tutaj wszystko ma luksusową formę. Sama szata graficzna jest prosta ale i elegancka. Jest to białe opakowanie z logiem na różowym tle, które bez problemu otworzymy.

Maskę trzymałam ok 25/30 minut i po jej ściągnięciu uśmiech sam pojawił się na mojej twarzy. Po ciężkich dniach moja cera była szara, ziemista i pozbawiona blasku. Ku mojej uciesze cera jest wyraźnie napięta, wszelkie zmarszczki (u mnie są minimalne) zostały wygładzone, skóra jest bardzo ujednolicona i odświeżona. Jest wyraźna różnica przed użyciem, a po. Doza nawilżenia, która została dostarczona mojej cerze jest idealna. Moja sucha cera została w tej strefie bardzo ukojona. Dla mnie jest to niesamowita ulga, ponieważ jest to moja częsta pielęgnacyjna bolączka, a czasem mam nawet suchą skorupę na twarzy. Dodatkowo podczas zimy moje policzki są często zaczerwienione i naczynka są bardziej widoczne niż na codzień. Wszelkie zaognione strefy na twarzy zostały złagodzone. Bardzo rzadko jest trafić na maskę w płacie, która rzeczywiście dobrze działa. W tym przypadku cena jest wyższa niż w przypadku drogeryjnych masek, ale za ceną przemawia jakość produktu, która jest nie do podważenia. Jej użycie zachęciło mnie do zainwestowania w produkty danej marki, ponieważ naprawdę wygląd cery ma znaczną poprawę i to już po pierwszym użyciu. Skład maski również jest przyjazny dla naszej cery, ponieważ zawiera wiele bioaktywnym składników. Dla mnie zakup tego produktu to jest korzystna inwestycja, która ukaże znaczną poprawę cery. Mnie niesamowicie zachęciła. Bardzo polecam.

Super maseczka

Maska na twarz nawilżająco - liftingująca Miracle 24 Face Mask to maska w płacie najnowszej generacji wykorzystująca opatentowaną bio-celulozę nasączoną kompleksem wysoce skutecznych składników aktywnych, takich jak kompleks aminokwasów, kwas hialuronowy,koenzym Q10, peptydy,kolagen morski czy tarczyca bajkalska. W esencji maski znajdziemy bogactwo minerałów,witamin i antyoksydantów.Maska wykazuje działanie nawilżająco-liftingującei sprawdzi się doskonale w przypadku skóry suchej, skłonnej do przebarwień, podrażnionej, pozbawionej jędrności czy nawet wrażliwej. Maska daje rewelacyjne efekty. Po zdjeciu maski skóra jest napięta, nawilżona widać efekty które zapewnia producent.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Już jedno użycie zmienia wszystko!

Maska od Bioxidea trafiła do mnie w ramach urodzinowego testowania Wizażu - było to moje pierwsze spotkanie z tą marką, dlatego moja ciekawość sięgała zenitu. Recenzowana maska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoim składem, jak i działaniem.

Zacznę od aspektów czysto technicznych :). Maska zamknięta jest w prostej, minimalistycznej saszetce - typowej dla tego typu produktów. Płachta jest miękka i doskonale wykrojona, nigdzie nie odstaje i nie odkleja się od skóry podczas zabiegu. Esencji, którą nasączona jest maska, jest sporo, ale płachta nie ocieka nią i nie zsuwa się z twarzy. Esencja nie zostawia lepkiej warstwy na skórze - za co ma u mnie ogromnego plusa.
W składzie znajdziemy sporo dobroci, m.in kwas hialuronowy, kolagen ekstrakt z tarczycy bajkalskiej czy peptydy.

Zaaplikowałam maskę na około 30 minut, a ona w tym czasie naprawdę fajnie zadziałała na moją skórę - skutecznie nawilżyła, poprawiła napięcie, rozjaśniła i ujednoliciła koloryt cery. Efekt był widoczny gołym okiem, ewidentnie moja sucha skóra potrzebowała takiego zastrzyku energii i odżywienia.
Moim zdaniem maska doskonale sprawdzi się jako maseczka bankietowa, bo momentalnie upiększa i poprawia kondycję skóry.

Maska nie uczuliła mnie i nie wywołała podrażnień.

Jedynym minusem, jaki dostrzegam, jest cena regularna, niemniej jednak uważam, że w tym przypadku jakość jak najbardziej uzasadnia tę kwotę - ta maska naprawdę działa i to od pierwszego użycia!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Maska idealna dla każdej kobiety n

Masaka na plachcie która się nie rwie, nie przesuwa. Czysta przyjemnosc dla skóry, daje efekt nawilżenia, liftingu. Bogactwo składników aktywnych wpływa na to że skora po 30 minutach jest pełna blasku.

Luksusowa maska w płachcie

Maska była przyjemna, czuć było prestiż, szczególnie w materiale w jakim została zrobiona maska, ale w sumie za taką cenę mogłaby mieć więcej esencji, a efekt mógłby być bardziej wow. Mogę uzyskać podobny efekt maskami za około 20 złotych.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Daje uczucie nawilżenia na dłużej

Maska ta to coś co mogłabym stosować regularnie. Jest mocno nasączona i nie wysycha przez cały czas trzymania jej na twarzy. Na początku myślałam, że nawilżenie i odżywienie skóry to tylko efekt na jeden dzień, ale jakie było moje zdziwienie, gdy utrzymało się przez dłuższy czas. Myślę, że taka maska raz na tydzień to jest świetna propozycja, szczególnie teraz, gdy wszędzie mamy przesuszone powietrze przez kaloryfery.
Zatem śmiało mogę Wam polecić do suchej, wrażliwej, ale i tej odwodnionej cery oraz po wszelkich zabiegach kosmetycznych.

„Maseczka bankietowa”

Maska w płacie marki Bioxidea Paris bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Spodziewałam się po niej dobrej dawki nawilżenia, a okazało się że oferuje o wiele więcej.
Zacznę od samego płatu, który wykonany jest ze świetnej jakościowo celulozy, miękki materiał świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Nie odkleja się, nie zsuwa, jest bardzo komfortowa. Dodatkowo jest bardzo dobrze nasączona, nadmiar esencji można wykorzystać na szyję i dekolt.
W składzie wiele ciekawych substancji, peptydy, Q10, kwas hialuronowy, aloes.
Maseczkę zaleca się trzymać na twarzy przez około 20-30 minut. Po jej zdjęciu czuć, że skora jest bardzo dobrze nawilżona i bardziej gładka. Dodatkowo maska łagodzi i nadaje skórze zdrowy wygląd. Idealna przed większym wyjściem, czy imprezą lub na domowe spa :) Stosowana regularnie ma zadatki na produkt liftingujący i przeciwzmarszczkowy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super maska do zadań specjalnych

Stosowałam już różna maski płachtowe, ale ta to jest naprawdę mistrzostwo świata.
Świetnie skrojona, dobrze przylega do twarzy. Emulsja/serum jest tak bogate w składniki odżywcze, że już po pierwszej aplikacji widać efekt.
W esencji, serum maski znajduje się bogactwo minerałów, witamin i antyoksydantów. Dzięki, którym maska ma tak wspaniałe efekty w postaci nawilżenia i działania liftingującego skórę.
Maska świetnie sprawdzi się również w przypadku skóry suchej, skłonnej do przebarwień, podrażnionej, pozbawionej jędrności czy nawet wrażliwej. A moja umęczona zimą, dojrzała cera wręcz ją pokochała.

Cera jest nawilżona, odświeżona, a drobniejsze zmarszczki jakby wypełnione od wewnątrz.
Nie ma żadnych podrażnień. A skóra wygląda jak po SPA.
Maska świetnie sprawdzi się jako zabieg bankietowy przed jakąś większą imprezą czy spotkaniem towarzyskim.

Ekskluzywna pielęgnacja

Maska w płacie bio-celulozowej jest produktem bardzo nasączonym i dobrze zabezpieczonym przed niechcianym pogięciem się maski. Maska jest zamknięta w dużej saszetce i tak jak wspominałam nasączona dużą ilością płyny w jakiego skład wchodzą
kwas hialuronowy,kolagen morski,koenzym Q10, peptydy,tarczyca bajkalska,aminokwasów. Zapach jest dla mnie mało wyczuwalny dlatego jest idealnym dla mnie produktem.
Bardzo zaskoczyła innowacja maseczki, gdyż jest to idealna forma i materiał do zabiegu relaksacyjnego.
Jedynie jestem niezbyt zadowolona z wycięć maseczki na usta, gdyż maska wycięcie miała bardzo nisko względem mojej twarzy.
Cały zabieg nakładania jak i przebiegu pielęgnacji przebiegł bardzo płynnie i satysfakcjonującą , gdyż maska znajduje się w ochronnych warstwach, nie jest pogięta, nie jest za mała.
Posiadając skórę suchą i wrażliwą po użyciu tej maski doznałam silnego nawilżenia, skóra stała się ukojona, dzięki czemu kolor skóry twarzy stał się jednolity.
Reasumując biorąc pod uwagę efekt kilka dni po użyciu i tuż po mogę stwierdzić, że maseczka jest warta wypróbowania.

Duże zaskoczenie

Maska znajduje się w dużym opakowaniu, z bardzo delikatną szatą graficzną. Opakowanie łatwo się otwiera, wystarczy naderwać w odpowiednim miejscu.

W środku jest mocno nasączona esencją maseczka - wykonana jest z biocelulozy zabezpieczonej folią, dzięki czemu bardzo łatwo i szybko można rozłożyć maseczkę. Jest to maseczka bezzapachowa. Jeśli chodzi o wycięcie - jest idealnie wycięta dla mojej twarzy i co zauważyłam jedna z maseczek, które mogłam używać zakrywały cała moją twarz (zazwyczaj brakuje trochę w szerokości).

Po nałożeniu maseczka bardzo szybko przylega do cery, nie przesuwa się i od razu przynosi ulgę i przyjemne uczucie chłodzenia. Dla mnie osobiście jest to bardzo ważna chwila kiedy stosuje maseczkę, ponieważ jest to mój czas - czas/chwila dla siebie.

Po ściągnięciu maseczki po raz kolejny się zaskoczyłam - na cerze zostało dużo esencji, która szybko wchłonęła w skórę, nie pozostawiając lepkiego czy tłustego filmu - zazwyczaj używając tego typu produkty muszę zmywać twarz.

Cera po zastosowaniu w moim przypadku przed wszystkimi była rozjaśniona, dostała zastrzyk blasku, zdecydowanie wyglądała na bardziej wypoczętą oraz oczywiście nawilżona.

Produkt nie podrażnia.

Myślę, że jeszcze użyje tej maseczki bo jest rewelacyjna i w tym przypadku zdecydowanie cena idzie w parze z jakością ... Jakość na medal.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szok! Niedowierzam że maska w płachcie może dać taki efekt !

Jestem zaskoczona, wręcz niedowierzam, że maska w płachcie po jednym zastosowaniu może dać takie efekty! Najbardziej widoczne jest to po paru godzinach od aplikacji. Idealnie sprawdzi się na wielkie wyjście, sylwestra, ślub czy inną ważną okazję. Po zastosowaniu skóra jest odpowiednio nawilżona, rozjaśniona, promienna i aksamitna w dotyku. Świetnie sprawdzi się u osób z cerą szarą, ziemistą, pozbawioną blasku. Ma bogaty skład: kompleks aminokwasów, kwas hialuronowy, koenzym Q10, peptydy, kolagen morski, tarczyca bajkalska. Brzmi imponująco.
Płachta jest dobrze skrojona. Otwory na oczy, usta i nos odpowiednie. Nie zsuwa się z twarzy.
Materiał jest dosyć gruby i sztywny. Dla mnie ta maska to absolutny hit !