Maybelline New York, Lash Expansion Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Pojemność 7,5 ml

Tusz do rzęs o właściwościach pogrubiających i wydłużających. Unikalna formuła Geliflex z zawartością latexu zapewnia równomierne pokrycie tuszem każdej rzęsy, dając potrójny efekt: pogrubienia, wydłużenia i powiększenia rzęs.

Opatentowana szczoteczka Enrobcils z włoskami maxi - contact błyskawicznie oplata tuszem rzęsy z każdej strony, od góry i od spodu, o całe 360 stopni nie pozostawiając grudek.

Kochałam

Uwielbiałam ten tusz i po dziś dzień nie mogę odżałować, że zniknął ze sklepowych półek. Utrzymywał się długo: nakładając pojedynczą warstwę po całym dniu wacik był czarny a rzęsy do ostatniej chwili wyglądały nieskazitelnie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Jak ktoś lubi efekt pandy...

+ szczoteczka

- sklejał rzęsy i to był efekt pogrubienia...
- po paru godzinach tusz mogłam znaleźć naokoło oczu
- kruszył się niemiłosiernie
- efekt niezbyt naturalny

Tusz swietnie sie sprawdza kazdego dnia jak i na imprezie

Tusz świetnie rozdziela rzęsy, w moim przypadku wydłuża aczkolwiek nie pogrubia...
Mimo to jestem zadowolona poniewaz mam krotkie - bardzo krotkie rzesy i malo ktoryy tusz radzi sobie z ich podkreceniem, a ten radzi sobie świetnie i rzęsy są naprawdę długie, efekt jest spekrakularny jak za tą cenę. Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: jak narazie połowa

Naprawdę dobra.

Maskara jak za taka cenę naprawdę dobra. Ładnie rozczesuje i delikatnie podkręca rzęsy. Nie osypuje się i daje naturalny codzienny look. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Nigdy więcej

-Nie wydłuża
-nie pogrubia...
-jak se zasmieje i leeko połzawią mi oczy to odrazu zaczynaja piec po nim i odraz musze leciec go zmazywac...
-co prawda lezy u mnie juz z pol roku w szafie jako "zapas" w najgorszym momencie ale mam nadzieje ze wykorzystac go nie bede musiała...
-odbija sie na gornej powiece

no i dalej nie jest wyschniety to moze byc jedynym plusem ;)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Bardzo dobry :)

Chcialam wyprobowac jakis inny tusz Maybelline i wybor padl akurat na ten.

Spodobalo mi sie opakowanie no i opis dzialania rowniez :D

Plusy:
-pieknie wydluza rzesy
-dobrze pogrubia
-ladnie rozdziela
-cena dosc przystepna

Minusy:
-minimalnie sie kruszy po miesiacu uzytkowania
-po ok 2 wysycha :(

Ten tusz nie zasycha... nigdy

Skusiłam się przy okazji jakiejś promocji (12 czy 13 zł).

Parafrazując Bonda - ten tusz nie zasycha nigdy. Sam efekt malowania, czyli wydłużenie i pogrubienie, jest ok, to ryzykujemy odbicia na górnej i dolnej powiece zanim z lekka się osuszy, potem w ciągu dnia, jeśli zdarzy nam się dotknąć rzęs, to tusz może się rozsmarowywać (niezamierzone smoky). Zmycie go to jakiś koszmar, panda, która nie chce zejść. [Zmywam wodą z żelem do twarzy, nie wiem jak jest w przypadku mleczka, bo mleczek nie mogę stosować]

Odradzam, są inne tusze - nawet Maybelline, które są lepsze od tego.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (niechętnie)

Koszmar

Dostałam ten tusz za grosz przy okazji jakiejś promocji. Ucieszyłam się bo zawsze chciałam go spróbowac. Niestety już po pierwszy użyciu, wcale nie żałowałam, że się na niego nie skusiłam, zwłaszcza w regularnej cenie. Kiedy był świeży, strasznie sklejał rzęsy. Dodatkowo okropnie się osypywał. Nie dało rady pomalowac nim rzęs, a makijaż oka trwał chyba z pół godziny, ponieważ musiałam wycierac czarne slady dookoła oczu. Koszmar! Ponadto szczoteczka duża, niewygodna. Efekt również zupełnie przeciętny. Rzęsy raczej pogrubione aniżeli wydłużone. Wyglądają jednak cięzko i nienaturalnie. Kiedy nieco wysechł, malowało się nim lepiej, jednak problem osypywanie się nie zniknął. Na szczęście tusz już się skończył. Bez żalu wyrzucę opakowanie. O ile lubię produkty Maybelline o tyle przed tym tuszem przestrzegam!
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i nigdy więcej

Dobry

hmmm..Patrze na różne wypowiedzi i wiekszosc jest na nie. Ja mam ten tusz już jakiś czas i nie narzekam. Mam gęste ale krótkie rzęsy i mi pasuje. Fakt: jednak dla osób o rzadkich rzęsach ten tusz jest do bani.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nie wydłuża, Nie pogrubia, Nie podkręca

Tusz, który po kilku użyciach daje bardzo naturalny efekt, a po kilku tygodniach stosowania obkleja rzęsy grudkami. W zasadzie to tyle można o nim powiedzieć. W żaden sposób nie mogę sprawić, żeby choć trochę podkreślił rzęsy, a coraz dłuższe próby z tym tuszem coraz bardziej szpecą moje rzęsy, nie na odwrót :/

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

Nie zasługuje na więcej niż 2,5 gwiazdki. Dobry dla mało wymagających

Kupiłam go, bo był w promocji za ok 18 zł w Rossmannie. Czarny, głęboki kolor, niestety skleja rzęsy. Na szczoteczce zostaje wiele tuszu, szczególnie na końcówce. Włoskowata szczoteczka niezbyt dobrze rozdziela rzęsy (mam ich dużo i są grube). Efektu pogrubienia, wydłużenia i podkręcenia nie widziałam. Rzęsy wyglądają po prostu na bardzo ciemne.

Po kilku godzinach zaczyna się "odbijać" pod okiem, a po kilkunastu osypuje.

Zmycie tego tuszu to prawdziwa masakra! Zarówno Nivea, jak i Ziaja dwufazowa i płyn micelarny z AVENE. Nic nie jest w stanie zmyć dokładnie i szybko tego tuszu, a niestety pocieranie oka sprawia, że strasznie szczypie.

Wady:
- ciężko się zmywa,
- nie widzę spektakularnego efektu, o którym pisze producent,
- osypuje się i odbija na dolnej powiece,
- na szczoteczce zostaje dużo tuszu

Zalety:
- wygodne opakowanie,
- niska cena

Da się osiągnąć ładny efekt, ale trzeba nauczyć się pracować z tym tuszem. Bez dodatkowego grzebyka nie da się uzyskać ładnego efektu. Niestety codziennie rano nie mam czasu na 15minutowe zajmowanie się samymi rzęsami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwsze opakowania

super!!!

Jest świetny, mój ulubiony, mam rzęsy gęste ale krótkie, cienkie i proste. jak dla mnie jest idealny. wydłuża, nie skleja, rozdziela, podkręca. Na pewno kupię ponownie. Szczerze polecam!