Vichy, Capital Soleil, Auto-Bronzant, Lait Hydra-Bronzant (Samoopalające mleczko do twarzy i ciała)

Równomierna opalenizna - twarz, szyja, dekolt. Brązujące mleczko do twarzy i ciała dzięki zawartości DHA zapewnia naturalną, stopniową opaleniznę już godzinę po nałożeniu. Skóra zachowuje efekt świeżej, opalonej skóry dzięki nawilżającym składnikom nadającym blask.

Cena: 64zł / 100ml

/s/

dobry

zastanawiałam się czy kupic ten samoopalacz czy inny z Avene, jednak tamtego nie było a na ten była promocja wiec decyzja zapadla:) nie zaluje, bardzo dobry produkt jak na Vichy. opala na ladny braz bez domieszki pomarańczy czy zolci a mam jasna cere, co ważne tez nie zapycha jej a wręcz dodatkowo pielegnuje jest w formie kremu. naprawdę polecam zaplacilam 42,50 w aptece:)

Używam tego produktu od: tygodnia

100 % zadowolenia

jedyny samoopalacz jaki znam, który pięknie pachnie! jak dla mnie to krew i samoopalacz w jednym.. odżywia skórę i ja opala.. nie mam żadnych zastrzeżeń.... opalenizna jest ładna i naturalna...

Ilość zużytych opakowań: 5, 100 ml

Dobry!

Używam samoopalacze jakieś 8 lat i przez ten czas przetestowałam całkiem sporą ich ilość i były to samoopalacze tanie oraz drogie.
Według mnie ten samoopalacz jest dobry ale nie rewelacyjny ponieważ tańsze można kupić podobnej jakości.
Plusy:
- dość intensywny kolor wpadający w brąz (nie w pomarańcz!!)
-wydajny
-niewielka ilość wystarczy dla uzyskania intensywnej opalenizny
-fajny dość intensywny zapach
-brak zapachu typowego dla samoopalaczy
-efekt opalenizny utrzymuje się do 4 dni ( w tańszych samoopalczach do 2 dni)
-nie zapycha przy mojej mieszanej i wrażliwej cerze

minusy:
-uczucie ściągnięcia na twarzy (po posmarowaniu wieczorem a rano efekt ściągnięcia skóry)
taki efekt występuje we większośći samoopalaczy wiec w sumie trzeba się z tym liczyć pomimo zapewnień producentów)
-średnio równomierna opalanizna

GODNY POLECENIA, ZA TĄ CENE JAK NAJBARDZIEJ, PONIEWAŻ DORÓWNUJE TYM SAMOOPALACZON POWYŻEJ 100ZŁ.

Niezły

Chociaż wole konsystencje żelowe ten samoopalacz przypadł mi do gustu (mimo że na początku byłam rozczarowana ponieważ wydawało mi się że zszedł po 1 dniu).
Plusy:
-ładne opakowanie
-miły zapach
-fajna konsystencja
-ładny kolor opalenizny (nie za jasny nie za ciemny)
-moja buzia podczas używania tego mleczka była w bardzo dobrym stanie gładka opalona zero wyprysków
-wydajny jeśli stosujemy na twarz szyję i dekolt

Minusy:
-cena
-może być pojemność jeśli chcemy stosować na całe ciało
-delikatny smrodek samoopalaczowy (ale mnie osobiście nie przeszkadza)

A DLA MNIE REWELACYJNY

Uzywam go od 2 lat i jestem zachwycona. Stosuje jedynie do twarzy i dekoltu i sprawdza sie swietnie. Jest to bogaty krem ale bardzo dobrze sie rozsmarowuje i ladnie wchlania. Stosuje go bezposrednio po umyciu twarzy i elegancko nawizla mi buzie tak, ze nie potrzebuje juz nakladac zadnego kremu pielegnacyjnego. Nie klei sie, dobrze wchlania i nadaje naturalny kolor ( nie jest zolty jak inne samoopalacze). Zdradzilam go z produktami z tzw. wyzszej polki ale juz tego nie zrobie. Jest najlepszy.

żadna rewelacja

:\\po przeczytanych recenzjach spodziewałam się czegoś lepszego,ale się pomyliłam,tworzy plamy i pomimo że dbam o pielęgnacje twarzy (oczyszczam,nawilżam)nie udało mi się uzyskać efektu" nie poplamienia"efektu nawilżenia też jakoś specjalnie nie zauważyłam,zapach też mi nie odpowiadał,a więc ja jestem na nie,te dwie gwiazdki które dałam to za wydajność,bo nakładam go na nogi razem z balsamem nawilżającym i daje w sumie nawet ciekawy efekt leciutenko opalonej skóry

i tak i nie..

Kupując to mleczko oczekiwałam głębszej opalenizny,ale niestety na mojej twarzy była ona minimalna..
3,5* daję za nawilżenie,nie uczulanie ,zapachi wydajność.
Niestety nie kupię ponownie bo opalenizna jest naprawdę mała.
Może dla jasnych cer sie sprawdzi,ale dla średnich nie bardzo..

Naturalna opalenizna.

Krem samoopalający ma fajna konsystencję.
Tubka o poj.100 ml (dostępne są także chusteczki samoopalające, cena 1 szt. ok.5 zł).

Do 2 h efekt opalenizny jest już widoczny.
Sporadycznie opalam się na solarium, lecz twarzy nie opalam. Zatem ten krem stosuje bardzo często.

Faktycznie mogą powstać plamki, czy ciemne pory-zanieczyszczone, ale tutaj ważne jest codzienne oczyszczanie twarzy, najlepiej tonik i woda termalna z serii VICHY, jak i kremy.

Efekt naturalnej opalenizny utrzymuje się do 2-3 dni, w zależności od częstotliwości czynności tj. np.: oczyszczenie twarzy, peeling, nawilżenie, itd.

WAŻNE :
-przed nałożeniem kremu bronzant, należy dokładnie oczyścić twarz i szyję, peeling, i skóra powinna być dobrze osuszona i nienakremowana .

Ilość zużytych opakowań: ok.4/100 ml

polecam

mleczko dostalam w prezencie, nie wiem czy bym wydała tyle pieniedzy na taki kosmetyk, rzeczywiscie jest dobry, efekt widoczny w godzine, nawet trwały.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: caly czas pierwsze

Nic specjalnego

Samoopalacz jak samoopalacz - nic nadzwyczajnego.
* mleczko ładnie się rozprowadza ale można zrobić smugi
* zapachu typowego dla tego typu produktów prawie nie czuć
* kolor dość typowy, bez rewelacji
* samoopalacz jednodniowy, na drugi dzień prawie nic z koloru nie zostało
* bardzo podkreśla pory na twarzy - tworzą się brązowe malutkie kropeczki - mam dobrze nawilżoną, zadbaną i wrażliwą cerę

Produkt nieciekawy, nie polecam.Używam tego produktu od: krótko

średni

Samoopalacz łatwo rozprowadza się na skórze, w miarę ładnie pachnie. I to tyle z plusów. To, że łatwo się rozporwadza, nie oznacza, że równomiernie. Bardzo trudno uzyskać jednolita opaleniznę. Mnie się to nie udało, pomimo peelingu i naprawdę starannego rozsmarowywania.

Schodzi - łatami! Po 3 dniach wyglądałam jak krowa. Tak więc uwaga dla wielbicielek mocniejszego odcienia opalenizny. Mam doświadczenia w użytkowaniu innych samoopalaczy i coś takiego widziałam po raz pierwszy.

polecam

używam od ok.miesiąca, na noc.rano cera jest opalona, nie pomaranczowa.stosuję co 2gi dzień, albo kilka nocy z rzędu.kilka razy stos. na ramiona, plecy-z dobrym efektem. schodzi równo, choć trzeba nakładać dokładnie, bo moze tworzyć smugi, np. na przedramionach:/zapach mi nie przeszkadza, nie smierdzi za mocno. DHA to składnik odp. za efekt opalonej skóry, więc całkowicie się tego charakt. zapachu nie da wykluczyc. Nie mam porownania z innymi samoopalaczami, ale z tego jestem zadowolona,polecam.Używam tego produktu od:miesiaca
24.06 nie zmieniam zdania o tym prod., ale efekt opalonej skory trwa krotko-po 2 myciach twarzy, opalenizny nie ma, szkoda:(ale i tak go lubie