Garnier, Intensywna Pielęgnacja Skóry Wrażliwej, Łagodzący Balsam Ochronny

Garnier, Intensywna Pielęgnacja Skóry Wrażliwej, Łagodzący Balsam Ochronny

Jego hipoalergiczna i bezzapachowa formuła została specjalnie dostosowana do potrzeb skóry wrażliwej. Balsam ochronny efektywnie łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia spowodowane wysuszeniem skóry dzięki zawartości allantoiny. Koi, odżywia, a jednocześnie odbudowuje naskórek. Olejek z palmy zapewnia skórze odżywienie i jedwabistość.
Jego bezzapachowa, hipoalergiczna formuła zawiera alantoinę, aby łagodzić podrażnienia (podrażnienia związane z wysuszeniem skóry), i olejek z palmy, aby odżywić skórę i nadać jej jedwabistość. Błyskawicznie się wchłania i działa intensywnie, wzmacniając naskórek. Jego kremowa, nietłusta i nieklejąca się konsystencja umożliwia szybką i łatwą aplikację.

porządny

Bardzo dobry balsam - dobrze nawilża i lekko natłuszcza, sprawdza się po opalaniu i goleniu (łagodzi), likwiduje "łuskę" na skórze wysuszonej i podrażnionej zimą.
Używam go także jako kremu do rąk - chyba nie ma lepszego, tak wszechstronnego balsamu.
Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4-5

KWC

Gesty, tresciwy balsam do przesuszonej skory z problemami. Wygladzi, ukoi, pozostawi skore dobrze nawilzona przez caly dzien (no, moze przez pol). Zapach nie zwala z nog, ale bezzapachowe produkty niestety tak pachna. Gdyby zapach i kolor zostal dodany, balsam bylby kolejnym uczulaczem. Polecam tym, ktorzy sprobowali juz niemalze wszystkiego i nadal rozpaczliwie poszukuja. Efekt stalego stosowania, az do permanentnej poprawy jest taki, ze mozna zaczac nosic bawelniane ciuszki bez strachu, ze otra:) Potem mozna sie przerzucic na Garnier Hydralock.
Przy pytaniu o ponowny zakup zaznaczylam opcje nie wiem poniewaz nie mam juz obecnie takich problemow ze skora jak kiedys i mam nadzieje, ze to sie nie zmieni.
Używam tego produktu od:nie uzywam obecnie

przeciętny balsam

Balsam jest gęsty, wchłania się raczej wolno, ale nie pozostawia lepkiej warstwy, nawilza w porządku. To Plusy.........ALE....zapach...opisowo jest "bezzapachowy"- nie prawda! Ma kwaskowaty brzydki zapach, który przypomina mi zapach śmietany, wiec nie wiem czy nie lepiej zeby juz jakoś normalnie pachniał, ale dla wrazliwych osób pewnie to lepiej.
Ten balsam dostałam w prezencie napewno sama go nie kupię.

Używam tego produktu od:

super

powiem tylko - mój kwc! i dodam że mam skórę atopową. bardzo dobrze nawilża. opakowanie 400 ml starcza mi na ok 2 tygodnie codziennego stosowania, szkoda że nie na dłużej

Używam tego produktu od:użyłam 1 raz i muszę do niego wrócić

kiepski

balsam wygladza skóre po nalozeniu na krótki czas. nie nawilża. nie pachnie. być moze nie tego szukałam dla innych moze btc calkiem dobry ale nie dla mnie

Ilość zużytych opakowań:męcze sie z pierwszym
€żywam tego kosmetyku od 2 miesiecy

bardzo dobry

Balsam bez zapachu, bardzo delikatny dla wrażliwej skóry musi być genialny, ja na szczęście nie mam aż takich problemów i wolę balsamy, które pozostawiają zapach. Jednak zawsze będę mieć go w domu, na wypadek wszelkich podrażnień. Duży plus za jego gęsta konsystencję :)