Clairol, Nice 'n' Easy, Root Touch Up (Farba na odrosty)

Clairol, Nice 'n' Easy, Root Touch Up (Farba na odrosty)

Farba przeznaczona tylko do zafarbowania odrostów. W ciągu 10 min zabarwia włosy.
Powinno się ją stosować miedzy kolejnymi farbowaniami, 3 - 4 tygodnie po farbowaniu.
Farba w 16 odcieniach, od blondu do czerni.

odświeżenie koloru
farby

dziala

dziala owszem, ale tylko wtedy jesli uzywa sie dokladnie takiego samego koloru z serii niceeasy
inaczej kolor odrostow rozni sie od reszty wlosow

faktycznie, nie ma odzywki, ale to jest az taki minus
zestaw do farbowania nie jest glupi, poreczny,

generalnie jesli ktos uzywa stale tej samej farnby to ma duze ulatwienie. oczywiscie jesli reszta wlosow nie blaknie (jak np mnie sie zdarza)

Używam tego produktu od:roku

szkoda, że taki drogi

Obecnie przechodze z czerni na ciemny brąz i podczas mojej ostatniej wizyty dowiedziałam sie, że powinnam tylko farbowac odrosty, a reszte włosów zostawic, żeby bardziej nie ciemniały. No więc, ok. Czemu nie :D No i nawet dobra metoda :)

Właśnie dlatego zakupiłam ten produkt, nie widziałam, żeby inne firmy miały cos takiego w swojej ofercie.

W opakowaniu mamy:
- pedzel do nakładania farby, pierwszy raz nie miałam dzieki niemu problemu z nakładaniem farby, tak to zawsze sie poddawałam i wołałam kogos o pomoc :D
- korytko na farbe :) w sam raz by sie farba zmieściła, szkoda, że to korytko jest takie miękkie, bo moze sie łatwo przewrócic (choc mi sie to nei zdarzyło :) )
- farby , jest tyle, ze starcza na 4 tygodniowe odrosty,
- niestety nie ma odżywki, wiec duzy minus.

Farba nie spływa podczas nakładania, nie śmierdzi., farbuje włosy a nie skóre głowy. Kolor jest trwały i szybko sie przyjmuje.

Ogolnie jestem zadowolona, tylko farba mogłaby by tańsza, bo kosztuje nawet wiecej niz co poniektóre farby do włosów, no i nie ma odzywki.

Używam tego produktu od: raz uzyłam