Sensai, Cellular Performance, Throat and Bust Lifting Effect Formula (Krem do biustu i szyi)

Krem sformułowany z myślą o kobietach dojrzałych, wychodzący naprzeciw szczególnym potrzebom skóry ich szyi, biustu i dekoltu. Promuje syntezę kolagenu i przyspiesza lipolizę w tych partiach ciała, przywracając im jędrność i harmonijność. Minimalizuje zmarszczki we wszystkich trzech wymiarach oraz reguluje produkcję melaniny, efektywnie redukując ciemne przebarwienia. Ujednolica koloryt i strukturę skóry. Regularnie stosowany przywraca jej młody, gładki i elastyczny wygląd.
Stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę szyi, dekoltu i biustu.

dobry ale nie rewelacyjny

Od jakiegoś czasu poszukiwałam kosmetyku który poprawiłby kondycję moich piersi. Ponieważ mam bardzo duże zaufanie do marki Kanebo zdecydowałam się na ten produkt.
Ma on konsystencję wodnistego balsamu o bliżej nie określonym zapachu. Łatwo się go aplikuje dzięki pompce choć samo opakowanie jest mało poręczne: szklane i ciężkie.
Niestety bardzo kiepsko się wchłania. Nawet po pół godzinie od nałożenia biust był wilgotny dlatego nie mogłam go stosować rano.
Aplikowany raz dziennie rzeczywiście poprawił kondycję moich piersi: wyraźnie je ujędrnił i napiął skórę. Niestety nie "podniósł" ich ani o drobinę na co liczyłam. Poza tym aplikacja na cały dekolt następnego dnia skutkowała wysypem krostek.
Teraz, gdy znalazłam idealny produkt do biustu który już recenzowałam, kosmetyku tego używam pielęgnując moją szyję. Na pewno warto wypróbować choć dla mnie nie jest to KWC.

Ilość zużytych opakowań: kończę 2