Średnia ocena: 4.63/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe

36% jesień/zima 64% wiosna/lato

Moje ukochane perfumy.

Cud! Nigdy w życiu nie miałam takich cudownych perfum, jak te. Przetestowałam już oj.. mnóstwo zapachów i w końcu trafiły do mnie one. Dostałam w prezencie je od chrzestnej, która ma nosa do perfum. I dziękuję jej za nie bardzo.
Teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia. Przyznam, że i cena jak za takie cudeńko, to jest niska. Są łatwo również dostępne. Ich zapach jest mocny, lecz nie duszący. Uważam, że idealnie pasują na okres wiosny \ lata. Okres letnich imprez, wesel.. ale i na co dzień. Ich zapach jest z kategorii orientalno kwiatowych. Nutami zapachowymi są drewno, frezją, jaśmin oraz kwiat pomarańczy.

Zapach bardzo długo utrzymuje się zarówno na skórze jak i ubraniach, pięknie się rozwija. Intensywny, ale zarazem świeży - nie dusi. Raczej zapach na co dzień aniżeli na wielkie wyjścia
Piękne pudrowe opakowanie oddaje ich urok . Zapach zamknięty jest w przepięknym, klasycznym flakonie, który będzie rewelacyjnie wyglądał na każdej toaletce.

Kupiłam ich juz kilka opakowań, mimo to, iż są wydajne. Kolejne tyle podarowałam wszystkim w prezencie. I były to udany prezent. Zaraziłam nimi już wszystkich. Nawet mój chłopak uwielbia, jak jestem nimi spryskana.
Są doskonałe na dłuższe wyjścia, bo są super trwałe. Na ciuchach po kilku dniach nadal je czuć.
Z perfumami mam tak często, ze już po dłuższym czasie mam ich dość. Z tymi tak nie jest i nie będzie. Będą zemną do końca życia.
Moje #1 , a mam ulubieńców wielu. :)
Przetestujcie , a pokochacie. <3

• Flakon: 4

Cerruti

Bardzo kobiecy i intensywny zapach, długo się utrzymuje na ubraniach np. na szaliku zimą. Zawsze go rozpoznaje "na kimś", często do nich wracam, bo mam chwile kiedy ten zapach mi przeszkadza, np. w upalne dni ten zapach jest dla mnie duszący.

Odkrycie roku ;)

Mój mąż tak się zachwycił tymi perfumami ,że postanowił mi je kupić. Nie zawsze podoba nam się to samo i szczerze byłam trochę przerażona.
Pierwsze wrażenie zapach jakby znajomy , jakbym już kiedyś wąchała takie perfumy u kogoś. Zapach nie mój, ale też nie odpychający.
Z czaem go polubiłam, a obecnie go uwielbiam.
Czasami warto wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego.
Co do ceny to kupiłam je na promocji za 100ml zapłaciłam 89zł.

Kobiecy

Samo opakowanie zapachu i jego nuty kojarzą mi się z kobietą koło 30-tki, a ja o dziwo najczęściej używałam tego zapachu jako nastolatka :D
Myślę że będę jeszcze do niego wracać - jest inny niż modne aktualnie Si, La vie est belle. Jest rozpoznawalny, ale moim zdaniem trochę zapomniany - nie potrzebnie. Wg mnie to wyrazisty i bardzo bogaty zapach. Wystarczy spojrzeć na opis na fragrantice - jakież on bogactwo składników w sobie kryje. Polecam testować na sobie, cały dzień, moim zdaniem takie bogate składy potrafią się różnie zachowywać na skórze.

przepiękny 1881

Piękny zapach, który przede wszystkim nadaje się najlepiej na okres wiosny i lata. Jest on dość pudrowy co oddaje mu irys w bukiecie kwiatów zawartych w perfumach. Poza tym przebija się zapach rumianku i mimozy. Po czasie wychodzi fiołek razem z drzewem i jest bosko. Polecam, bo jest on dość uniwersalny. Na pewno dodaje uroku wiosennemu wietrzykowi :)

Moje ulubione!!

Moje ulubione perfumy, kupiłam je na swój ślub i od teraz ta nuta zapachowa kojarzy mi się z tym cudownym dniem, kupiłam parę opakowań i zawsze będę je kupywac! Cudowne na nadzwyczajny dzień

• Flakon: 1

Cerruti, 1881 EDT

Mój mąż wie że zamiast kwiatów uwielbiam perfumy, i tak do mojej kolekcji trafiło Cerruti , wiem jedno sama sobie tego zapachu bym nie kupiła, drażni mnie w nich frezja oraz pelargonia, zapach na początku jest kwaśny wiosenny a potem przechodzi na skórze w taki puder...mimo ze uwielbiam nie które pudrowe zapachy , mi niespecjalnie przypadł do gustu. Wiadomo każda z nas ma inne ph , inną skórę. itd.dlatego najlepiej sprawdzić na sobie.

• Flakon: 5

Zapach delikatny ale bardzo intensywny, nieco mydlany. Momentami przypomina mi C-thru Pure Illusion. Bardzo mi się spodobał, pachnie tak słonecznie, kojarzy mi się z ciepłym, jesiennym, słonecznym dniem. Poprawia nastrój. Szczerzę polecam choć doradzałabym najpierw sprawdzić zapach na sobie,a potem zdecydować się na zakup.

Lubię

Bardzo luubie ten zapach od kiedy poczułam go od kolezanki. POmyslalam o rany co to za zapach co to za firma, pewnie kosztowala fortune. A tu mile zaskoczenie, cena naprawde niewysoka i przysteona. Dodatkowo perfuma dosteona ogolnie, nie ma problemu z szukaniem. Zapach jest dosc slodki, intensywny ale w ciagu zmia delikatnie zmienia się. Utrzymuje sie naprawde długo, wyczuwalny nawet nastepnego dnia na bluzce. Poniewaz mam kilka swoich hitow co do perfum, tych uzywam sporadycznie, ale zawsze poprawiaja mi humor. Uwazam ze opakowanie jest bardzo ladne, poreczne i zapadające w pamiec.

Cudowny zapach

Perfumy są zamknięte w ładnym flakonie. Mają świeży, kwiatowy zapach, kobiecy. Jest on bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny. Zapach długo się utrzymuje.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Miłość

Perfumy może nie maja jakiegoś powalającego fakonu jest on dobrze wykonany ciężki ale bez fajerwerk. Ale urzekł mnie w nich zapach ciężki ostry a zarazem mydlany. Obłędny. Bardzo niska cena a perfumy są bardzo trwałe coś nie zwykłego. Uwielbiam te perfumy.!

• Flakon: 3

Bardzo uniwersalny

Nie znam kobiety, ktorej by ten zapach nie przypadl do gustu. Mama, babcia, ciotka, a na końcu ja. Wszystkie wpadlysmy jak sliwka w kompot. Zapach uniwersalny, kobiecy, wspanialy.
Bardzo polecam!