Nature Box, Masło do ciała z olejem z awokado

Nature Box, Masło do ciała z olejem z awokado

Masło do ciała ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado intensywnie pielęgnuje skórę.

Bez silikonów i sztucznych barwników.
95%* składników pochodzenia naturalnego.
Testowany dermatologicznie.

*w tym woda

balsamy
bez parabenów
w słoiku
bogate
masło

DOSKONAŁE NAWILŻENIE I WYGŁADZENIE SKÓRY

Skusiłam się na nie jakiś czas temu korzystając z akcji cash back organizowanej przez jakąś agencję. I jedynie dorwałam je w Kauflandzie ostatnie sztuki. A znałam je, ponieważ kilka lat temu testowałam serię morelową, w której też było takie masło do ciała (rewelacyjnie się sprawdziło).

Produkt mieści się w zakręcanym opakowaniu o pojemności 200 ml. Plusem jego jest to, iż bez problemu można je zużyć do końca. Ma ono gęstą, aksamitną i lekką konsystencję. A zapach niesamowity, słodki, jak też świeży oraz orzeźwiający. Co ważne naturalny. Jest ono bardzo wydajne. Łatwo się rozprowadza jak również błyskawicznie wchłania co stanowi jego atutem. Nie pozostawia tłustej warstwy, wchłonięcie jest całkowite. Skóra jest w ekspresowym tempie nawilżona i to na długo. Poza tym fajnie odżywia, a także regeneruje skórę. Pomaga zlikwidować szorstkość oraz przesuszone miejsca. Sprawia, że w dotyku jest przyjemnie miękka jak też gładka. Ja zużyłam już 4 opakowania i bardzo żałuję ze nie kupię już go więcej z uwagi na brak dostępności. ;(

Naturalna przyjemność

Masło kupiłam skuszona atrakcyjną promocją i jestem nim mile zaskoczona.
Ma bardzo gęsta konsystencję, świetnie się rozprowadza na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie podrażnia, a skóra jest miękka i gładka.
Masło ma bardzo przyjemny zapach awokado, naturalny skład i jest wydajne.
Bardzo polecam!