NeoNail, Think Blink! Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

NeoNail, Think Blink! Collection, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Iskrzący, biżuteryjny, lśniący – każdy z 5 lakierów z kolekcji „Think Blink!” to bogactwo mieniących się drobinek, które stworzą szlachetną biżuterię dla Twoich dłoni! Poznaj odcienie, w których odnajdziesz piękno ukrytego detalu. Letni blask zamknięty w buteleczce, idealnie podkreśli Twój wakacyjny look. Świetliste refleksy to ozdoba, której potrzebuje skóra muśnięta słońcem. Każdy z odcieni ozdobi Twoje paznokcie spektakularnym błyskiem.

Efekt
metaliczne
lakiery hybrydowe, lakiery do paznokci
nabłyszczające

Cudowny błysk

Oceniam kolor Sandy Glow. Lakier, a może bardziej zatopione w nim drobinki brokatu, posiadają kolor takiego piaskowego złota. Bo taki jest finalny efekt na paznokciach. Oczywiście ten piasek serio się błyszczy. Manicure wykonany tym lakierem wygląda obłędnie. Bez problemu rozprowadza się do na płytce paznokcia, jest bowiem dość gęsty i można nim ładnie manewrować, nawet jeśli jesteśmy laikami. Jedna cienka warstwa wystarcza, aby lakier wyglądał dobrze. Można też położyć drugą, ale warto pamiętać, aby warstwy były cieniutkie. Efekt będzie powalający.

Jestem niesamowicie zadowolona z tego zakupu, szczególnie że kupiłam go w jakiejś promocji za mniej niż 20 złotych, a wiadomo, że lakiery NeoNail są znacznie droższe. Jeśli będę miała okazję to na pewno kupię inny kolor z tej serii.

Dobra kolekcja

Na razie posiadam jeden kolor (na przykładzie którego się wypowiem) i jest to Shiny Rose. To jeden z moich ulubionych lakierów w całej posiadanej przeze mnie kolekcji hybryd. Przede wszystkim świetnie kryje; już jedna warstwa jest naprawdę ok, bo lakier posiada na tyle dużo drobinek brokatu, że jedna, czy dwie warstwy to dla mnie minimalna różnica. Manicure wykonany tym kolorem pięknie błyszczy i nie wygląda tanio, ani tandetnie, a elegancko. Sam lakier w swojej konsystencji jest dość gęsty, co może ułatwić pracę początkującym stylistkom. Świetnie nadaje się tez do zdobień. Trzeba uważać jedynie na to, by warstwy nakładać w miarę cienko i odpowiednio długo utwardzać, jeśli oba warunki są spełnione to trwałość manicure jest bez zarzutu. Serdecznie polecam.

świetny lakier hybrydowy z brokatem

Lakier hybrydowy NeoNail Think Blink to gratka dla dziewczyn lubiących błysk na paznokciu. Delikatne, pastelowe kolorki w połączeniu z błyskiem maleńkich drobinek tworzy bardzo efektowną stylizację na paznokcia . Jest dobrze napigmentowany. Dwie warstwy super kryją. Konsystencja nie jest ani za rzadka, ani za gęsta - idealna. Nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej.

Miłość od pierwszego wejrzenia

O tej kolekcji można powiedzieć tylko jedno - najpiękniejsze lakiery jakie można było wyprodukować! To idealne kolory dla kobiet kochających błyszczeć i wyróżniać się z tłumu. Lakiery są mocno napigmentowane i dają pełne krycie już po pierwszej zaaplikowanej warstwie. Posiadają drobne drobinki które mienią się na różne kolory w zależności od kąta padania światła. Pięknie wyglądają solo ale są też uniwersalne i łatwo dopasować je do innych kolorów. Mają gęstą konsystencję oraz precyzyjny pędzelek dzięki czemu można zaaplikować je pod same skórki. Są bardzo trwałe i pasują na każdą okazje!

Neonail hybrydy

Neonail to nie jest jakaś bardzo tania firma, więc co jak co, ale za produkt trzeba jednak zapłacić i tak wygląda też w tym przypadku. lakiery są piekne i mają na prawde fajne kolory. Nie schodzą, nie pękają szybko, ale jedyny mój zarzut wobec nich to to, że są one stosunkowo dość gęste i potrafią się po paluchu rozlać. Ogólnie dostępność, trwałość, kolorystykę i wszystko inne oceniam jak najbardziej na SUPER.

Coś dla sroczek

Te lakiery to jedna z najbardziej udanych kolekcji NN moim zdaniem. Są mega trwałe, idealnie gęste i przepięknie błyszczą.

Lakiery zamknięte są w czarnych, szklanych buteleczkach, które mają białe napisy, a u góry buteleczki znajduje się mini etykieta, która pokazuje dany odcień. Buteleczki są z grubego szkła, więc nie ma obaw, że mogłyby się stłuc. Ich pojemnosć to 7,2ml.

Posiadam dwa odcienie:
*Twinkle White - piękne, czyste srebro
*Shiny Rose - coś na wzór rose gold (różowe podbicie i mnóstwo srebrnych drobinek)
Warto zaznaczyć, że nie są to typowe, brokatowe lakiery. W standardowych brokatowych lakierach drobinki są okrągłe. Tutaj natomiast te drobinki (których jest naprawdę dużo) przypominają drobno zmielone płatki alu flakes. Wygląda to spektakularnie.

Krycie lakierów jest wybitnie dobre. Przy jednej warstwie jesteśmy w stanie uzyskać zadowalający efekt. Są gęstsze od standardowych lakierów - dla mnie to duży plus.

Trwałość bez zarzutu - trzymają się ok. 3 tygodni, nawet i dłużej.

Podsumowując - jestem w nich zakochana. Na pewno kupię pozostałe kolory z kolekcji i czekam na jeszcze nowsze odcienie z niecierpliwością.

Jeszcze lepiej wyglądają na żywo

Lakier błyszczy jeszcze bardziej niż na zdjęciu, wygląda przepięknie. Mam Sparkling Flower, jest super, to lekko fioletowy odcień, który bardzo dobrze kryje. Daje piękny, intensywny błysk, drobinki się mienią i są na tyle małe, że nie są wyczuwalne po nałożeniu. Bardzo dobrze się rozprowadza po paznokciu, ze zdjęciem też nie mam żadnych trudności.

Co za blask!

Uwielbiam lakiery NeoNail, odkąd przerzuciłam się na nie z dotychczas kupowanego Semilaca, który był zbyt agresywny dla moich paznokci. NeoNail skradł moje serce ogromnym wyborem odcieni i o wiele łagodniejszą dla moich paznokci formułą. Chętnie sięgam po limitowane i sezonowe edycje, więc Think Blink od razu wpadł mi w oko. Wybrałam odcień Shiny Rose - chyba najpopularniejszy ;)

Cudna seria, odważna!

Ta kolekcja to wg mnie jeden z flagowych produktów marki NeoNail. Często widywałam ją w stylizacjach na Instagramie, bo faktycznie sprawdza się świetnie, zarówno jako delikatny akcent, jak i pełny manicure. Niby brokat, niby świecidełko, a efekt nie jest tandetny, a pełen klasy i szyku, drobinek jest mnóstwo i równomiernie się rozkładają pięknie odbijając światło. Każda kobieta ma czasem ochotę zabłysnąć, wiadomo ;) A Think Blink nam to umożliwia w bardzo subtelny sposób. Dla mnie Ocean Drops i Twinkle White to coś po prostu cudownego, darzę je bezgraniczną miłością. Mam nadzieję, że nigdy tej kolekcji nie wycofają!

Najpiękniejsze lakiery z drobinkami

Jestem sroką i uwielbiam lakiery z drobinkami, dlatego od razu mi się ta kolekcja spodobała. W każdej buteleczce są setki brokatowych okruszków, nawet najbardziej klasyczny manicure można przemienić w coś z efektem wow. Mam kilka kolorów, wszystkie pięknie wyglądają i mają dobre krycie, drobinki równo się rozkładają podczas malowania, a dwie cieniutkie warstwy zupełnie wystarczą. Super się mieni, nigdy mi się żadne odpryski nie robiły jak tych lakierów używałam, przy nakładaniu też nie ma problemu.

Wpadają w oko

Od razu mi ta kolekcja przypadła do gustu, z czasem skompletowałam całą bo wszystkie kolory są świetne. Ilość drobinek jest porażająca, zawsze jak sobie zrobię mani z którymś z tych lakierów to nie mogę oderwać wzroku. Po nałożeniu dają mnóstwo refleksów, każdą najzwyklejszą stylizację można tak łatwo odmienić. Do trwałości nie mam zastrzeżeń, można się cieszyć manicure bez odprysków nawet kilka tygodni.

Kupiony w: U konsultantki

Kolor idealny na karnawał i nie tylko

Ta linia ma fantastyczną gamę kolorystyczną
Lakier jest gesty przez co dobrze się nakłada i nie spływa z paznokcia
Po nałożeniu nie ma efektu sztucznego paznokcia
Świetnie kryje wystarczy nawet jedna warstwa ale z pewnością lepiej nałożyć dwie
Po nałożeniu pięknie się nieni i z jego pomocą można tworzyć również różne wzory

W mojej ocenie ma tylko jeden minus , w przypadku poprawki gdy chcemy zmyć kawałek to pozostaje na płytce kilka Brokatöw które po przetarciu Cleanerem odbarwiają się na srebrno