Milly, Chusteczki nawilżane odświeżające

Milly, Chusteczki nawilżane odświeżające

Chusteczki nawilżane odświeżające. Skutecznie oczyszczają, pozostawiają przyjemny zapach.

odświeżające, nawilżające
zapachowa
wielorazowego użytku
normalna

Są naprawdę w porządku

Chusteczki znajdują się w małym opakowaniu, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do torebki. Szata graficzna jest przyjemna dla oka. Nalepka ma mocny klej - na tyle, że za pierwszym razem musiałam się z nią siłować. Do końca opakowania nie wysycha i dobrze spełnia swoją funkcję. Chusteczki wychodzą pojedynczo, nie ma problemu z ich wyjęciem.

Same chusteczki są białe. Mają tłoczenia we wzór plastra miodu. Są malutkie - mają wielkość mniej więcej połowy zwykłej chusteczki higienicznej. Dobrze nasączone, ale nie mokre. Są wykonane z bardzo miękkiego materiału, używanie ich nie powinno wyrządzić krzywdy nawet wrażliwej skórze. Zrobione z bardzo wytrzymałego materiału. Nie rwą się, nie rozciągają, nie dziurawią, jak również nie wychodzą z nich nitki. Produkt posiada przyjemny zapach. Nie potrafię go określić, ale jest ładny. Czuć jakieś świeże nuty.

Chusteczki skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia i tłustość z dłoni. Odczuwalnie odświeżają, dając poczucie czystości i komfortu. Podczas używania czuć ich zapach, który przez chwilę utrzymuje się na dłoniach. Nie zauważyłam, aby wysuszały skórę. Nie podrażniają i nie uczulają. Ich stopień nasączenia jest wystarczający, aby odświeżyć całe dłonie za pomocą jednej sztuki.

Chusteczki jak najbardziej mogę polecić. Wielkość opakowania i ilość sztuk w środku jest idealna, by nosić je ze sobą w torebce. Spełniają swoje zadanie bardzo dobrze. Jestem z nich zadowolona.

Mogą być ;)

Kupiłam je w Naturze za 2.39 za 15 sztuk. Opakowanie jest małe i wygodnie, idealne do mojej niedużej torebki. Przy dzieciach takie chusteczki są niezastąpione i bardzo szybko się kończą.
Produkt ok choć mogłyby być większe i bardziej nawilżone. Wtedy bylyby wydajniejsze. Zapach jest delikatny, subtelny.