Ziaja, LipoCell Bloker, Peeling myjący w żelu z kompleksem antycellulit

Ziaja, LipoCell Bloker, Peeling myjący w żelu z kompleksem antycellulit

Aktywny peeling myjący do ciała o doskonałych właściwościach stymulujących proces odnowy naskórka. Zawiera kompleks antycellulit - starannie dobrany zestaw naturalnych substancji aktywnych - wyciąg z rozmarynu lekarskiego, gorzkiej pomarańczy, bluszczu pospolitego i alg morskich oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-panthenol). Delikatnie, ale skutecznie myje i masuje skórę oraz łagodnie złuszcza martwe komórki naskórka. Poprawia krążenie krwi i pobudza procesy metaboliczne w głębszych warstwach skóry. Wyraźnie zmniejsza objawy cellulitu. Wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę. Działa intensywnie nawilżająco i nie powoduje podrażnień. Przywraca skórze naturalne pH. Tworzy delikatną aksamitną pianę, która uprzyjemnia stosowanie preparatu. Orzeźwiający olejek pomarańczowy zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Wskazania: polecany do każdego rodzaju skóry z objawami cellulitu.

Substancje aktywne: wyciąg z rozmarynu lekarskiego, gorzkiej pomarańczy, bluszczu pospolitego i alg morskich, prowitamina B5 (D-panthenol).

do codziennego użytku - tak

Nie kupię ponownie - bo już go wycofują...
Kupiłam jakiś czas temu na wyprzedaży w Rossmanie za kilka pln. Po wypróbowaniu dokupiłam dwa następne;)

To dobry produkt, ale dla mnie raczej do codziennego użytku niż do solidnego peelingu raz czy dwa razy w tygodniu. Ściera całkiem nieżle, ale nie jest to mega zdzierak. Stosowany regularnie przyjemnie wygładza skórę. Nie podrażnia i nie wysusza. Miły zapach ( choć ta pomarańczka ciut syntetyczna;)) uprzyjemnia stosowanie. Co do wlaściwości antycellulit;) - heh, chyba nikt w to nie wierzy, ale każdy peeling połączony z masażem jest dobrą profilaktyką.

Mam nadzieję, że Ziaja wprowadzi coś równie miłego na miejsce tego peelingu:)

Używam tego produktu od:kilka tyg.

Pokochałam od 1-szego tarcia

Cuuudny :love: Szkoda, że już wycofują, kiedy wreszcie go odkryłam, nie zdążę się nim nacieszyć... :cry:

Plusy:
+ bardzo dużo ścierających drobinek - w większości peelingów nie dość, że mało, to są takie... anemiczne :rolleyes:
+ mimo, że są małe to dość dobrze ścierają - ja lubię ostre tarcie ( :D ), więc muszę dość mocno masować, że by coś poczuć (mogłyby być albo większe albo bardziej ostre)
+ piękny zapach - słodka pomarańcza z wyczuwalną lekką, kwaśną nutą :slina:
+ ładnie wygładza skórę
+ cena - kupiłam w za grosze - 5,29 zł

Minusy:
- mało wydajny :(
- wycofują go już :cry:

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Bardzo dobry!

Super super wydajny. Delikatny zapach, jak i drobinki peelingujące. Tworzy delikatną pianę. Wygodny w użyciu. Dobrze wygładza skórę:) Jest jednym z tańszych peelingów antycellulitisowych. Polecam.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Może być,bez rewelacji!

Nic specjalnego.Przyjemny cytrusowy zapach,mocno granulista struktura,można powiedzieć,że wręcz piaszczysta.Dobrze złuszcza,ale trzeba się trochę namęczyć,żeby dobrze rozmasować produkt na ciele.Jeżeli się go szybko nie spłucze to z tym też jest problem.

Używam tego produktu od:W zeszłym roku

Nawt, nawet :)

Miałam ten peeling jak tylko weszła seria lipocell z ziajii to było hoho dawno :) W połączeniu z żelem lub oliwką z tej serii jest super. Urzekł mnie jego zapach no i nazwa lipocell bloker ;P fajnie ściera, miło się nim myje, pozostawia miły zapach gorzkiej pomarańczy, jednak wolę bardziej zróżnicowane ziarenka lub grube dlatego ten nie do końca mi odpowiadał. Duża zaletą jest niska cena :) ale jak dla mnie produkt bez szału :)

Używam tego produktu od:pare lat temu

ostra pomarańcza

bardzo dobry i skuteczny peeling. Ma przepiękny zapach - intensywnie pomarańczowy z odrobina goryczy, zapach jest cierpki, bardzo wyrazisty.
działanie - bez zarzutu, swego czasu był to mój ulubiony peeling do ciała. Dość gęsta konsystencja i duża ilość drobinek zapewnia dokładne ścieranie i wygładzanie. Peeling nie należy do delikatnych, raczej dla fanek intensywnego drapania. W efekcie skóra była bardzo gładka ale nie podrażniona, miękka i przyjemna w dotyku.
Cena przystępna ale peeling nie jest wydajny.
Opakowanie w porządku, wygodne, ładne.
Nie wiem czy jeszcze go kupie, ponieważ od dłuższego już czasu nie używam "sklepowych" peelingów do ciała - robię je sama :)

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo, nie pamiętam nawet ile;

Lubiłam

Używałam go kilka lat temu i zużyłam kilka opakowan - 3 lub 4, może wiecej??

Zapach ma obłędny - pomarańczowy ale z nutka lekkiej gorczki. Drobinek ma dużo ale sa dosyć małe przez co przyjemnie masuje. Czuć tez dokładne ścieranie - nie jest delikatny. Skóra byla gładka i nie wysuszona. Uzywaąłm razem z żelem z tej serii + olejek antycellulitowy (nie pamiętam jakiej firmy... Bielenda??) i cellulit byl mało widoczny.

Co jakiś czas nosze się z zamiarem ponownego kupna

Używam tego produktu od: miałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3?? 4??

taki sobie peeling

miałam ten produkt dobry czas temu
opakowanie nie zachywca - takie zwykłe, nie podoba mi sie, ale cena niska, więc trzeba wybaczyc
co do swoich własciwości - produkt niezły, cos tam sciera, pachnie nawet niezle - pomranczowo, możebyć , w razie braku wiekszej gotówki da się tego uzywac
oceniam jako dobry, biorąc pod uwage jego cene i działanie

Używam tego produktu od:pare lat temu

smaczny skrobaczek :)

A więc tak:
- skrobie dobrze, maleńkie drobinki fajnie drapią, faktycznie złuszcza naskórek - czyli nazwa peeling jest tu faktycznie uzasadniona - ja się nie zawiodłam na tej opcji:) I nie jest AŻ tak mocny co też jest plusem dla mnie

- co do zwalczania cellulitu to tam nie ma nigdzie napisane, że ten peeling go zwalcza zupełnie i zero grudek w dwa tygodnie, tylko że ma w sobie po prostu kompleks anty - co ja rozumiem przez zapobieganie powstawaniu cellulitu - no i to w sumie też się sprawdza

- skóra po użyciu gładziutka, napięta, bardzo fajne uczucie :)

- zapach - mmmmm.. baardzo mi przypadł do gustu - właściwie tylko ze względu na zapach kupiłam ten peeling, ale okazało się, że ma w sobie coś więcej :)

- opakowanie chyba nie aż tak wydajne, jak mogłoby się wydawać, ale za tą cenę to przeboleje jakoś.

- no i oczywiście jak wszystkie produkty Ziaji - nie uczula mnie :)

Używam tego produktu od: troszkę ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

tylko zapach

Skusiłam się na ten peeling, bo przepięknie pachnie pomarańczą. Niestety sam zapach nie wystarczy. Peeling ma bardzo małe granulki i dlatego jest za słaby do porządnego ścierania skóry (na szczęście jest ich dużo, więc jako takie efekty są - ale nie są niestety zadowalające). Zużyję opakowanie do końca i już go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Średnio na jeża

Jestem zwolenniczką mocnych wrażeń jeśli chodzi o peelingi do ciała, także dla mnie ten kosmetyk jest za słaby, zbyt drobnoziarnisty. Na szczęście drobinek jest naprawdę dużo, także jeśli nałożymy go hojną ręką, skóra będzie wygładzona. Dobrze się rozprowadza, lekko pieni, zapach nie przypadł mi do gustu, taka oranżadka w proszku. Dla mnie mało wydajny, ale jeśli ktoś nie lubi mocnego tarcia, to starczy mu oczywiście na dłużej. Trochę trudno dostępny, ja go znalazłam w Bomi. Mało atrakcyjne opakowanie.

świetny

Ten peeling w odróżnieniu od innych jest dość ostry i czuć ścierające drobinki, poza tym, widoczny efekt !!!! SKÓRA JEST WYRAźNIE GłADSZA I MIęKSZA W DOTYKU. Inne peelingi nie dają takiego wrażenia po pierwszym użyciu.
co do działania antycellulitowego - jeszcze za wcześnie na efekty, ale po użyciu ziaji zaczynam w niego wierzyć :)
Orzeźwiający pomarańczowy zapach - istna aromaterapia :)
GORĄCO POLECAM!

Używam tego produktu od:ok 1.miesiąc