Nivea, MicellAir 5w1, Płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej

Nivea, MicellAir 5w1, Płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej

Hebe
Średnia ocena: 4.64/5

Płyn micelarny NIVEA MicellAIR 5w1 - wielozadaniowa formuła z witaminą E efektywnie usuwa makijaż oraz łagodnie oczyszcza normalną i mieszaną skórę, zapewniając jej odświeżenie. Płyn micelarny świetnie sprawdzi się do demakijażu twarzy, oczu oraz ust i jest delikatny dla rzęs.

Wyjątkowo łagodna formuła bez kompozycji zapachowej dokładnie oczyszcza cerę, a jednocześnie zapewnia jej nawilżenie i odświeżenie. Skuteczność płynu micelarnego NIVEA jest widoczna gołym okiem - nie wymaga pocierania, aby w pełni usunąć makijaż - bez pozostałości i tłustego filmu na skórze, dzięki czemu Twoja skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego) działa w zgodzie z mikrobiomem Twojej skóry. Tolerancja dla skóry i oczu potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie. Butelka wykonana w 96% z plastiku z recyklingu (z wyłączeniem etykiety, zatyczki i nakrętki).

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
mieszana, normalna
odświeżające, oczyszczające, nawilżające
płyn
bezzapachowa

Jest okej

Płyn kupilam w rossmanie . Dobrze zmywa makijaż nie szczypie skóry stosuje też do demakijażu oczu i również nie podraznia, dokładnie oczyszcza skore,nie uczulaja,z chęcią kupię go ponownie i polece rodzinie i znajomym.

Skuteczny i bezpieczny

Zakup tego produktu ze względu na efekty jego efekty działania, uważam za jak najbardziej trafny.
Stosuję go do zmywania makijażu, na który składa się podkład, sypki puder matujący, cienie do powiek oraz tusz do rzęs i muszę przyznać, iż nieźle daje radę z wymienionymi, z podkreśleniem, że nie są to kosmetyki wodoodporne.
Pozbawiony zapachu, jest łagodny i neutralny dla wrażliwych oczu oraz skóry twarzy, takiej jak moja w chwili obecnej, z występującymi na niej podrażnieniami.
Niewielka ilość płynu wystarcza, by dobrze oczyścić twarz, co przekłada się na jego wydajność.
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż butelka, w której znajduje się płyn, wykonana jest w 96% z plastiku pochodzącego z recyklingu, więc osobom, którym nie jest obojętny los naszego środowiska, szczególnie polecam jego wypróbowanie.

Kolejny rok z nivea

Nie zliczę ile butelek płynu od Nivea już zużyłam. To kolejny rok kiedy och używam i nie ma się czego doczepić, naprawdę. Nie pachną, nie uczuluja i nie szczypią po nim oczy. Nie zapychaja i dobrze zmywa makijaż. Cena bardzo dobra jak za 400ml.
Uzywam wersji fioletowej i niebieskiej i obie sa dobre. Nie zauważam żeby czyms sie różniły.

Najlepszy

Dla mnie to najlepszy płyn micelarny jaki kiedykolwiek używałam .
Dobrze usuwa makijaż przy czym nawilża i odświeża . Nie powoduje alergii i nie szczypie w oczy .

Średni w działaniu

Płyn micelarny powinien mieć określoną rolę- skutecznie i łagodnie usuwać makijaż i odświeżać cerę. Ten płyn jak najbardziej usuwa makijaż ze skóry i z ust i robi to całkiem dobrze. Problem jest natomiast z usunięciem makijażu oczu. Zauważyłam, że muszę bardzo mocno nasączyć płatek, aby rozpuszczał on maskare i eyeliner (zwłaszcza te wodoodporne). Nawet mimo zamoczenia trzeba nieco potrzeć powiekę, aby oczyścić rzęsy.
Poza tym u mnie nie podrażnia skóry. Odświeża ją i oczyszcza.
Butelka minimalistyczna- przezroczysta zamykana ka korek typu "klik".
Nie wiem czy kupię ponownie.

Dobrze się zapowiadał , niestety nie każdy makijaz jest w stanie usunąć

Płyn micelarny 5w1 kupiłam w Rossmannie na promocji. Duża butelka i niska cena były zachęta do tego by ja nabyć.
Płyn zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 400 ml wiec sporo mamy tutaj płynu micelarnego. Butelka przezroczysta - wiemy przynajmniej ile płynu nam pozostało. Szata graficzna minimalistyczna ale ładna.
Płyn bezzapachowy, dobrze się dozuje. W składzie zawiera witaminę E.
Od płynu oczekuje skutecznego usuwania makijażu i łagodności dla oczu gdyż mam bardzo wrażliwe. Plyn radzi sobie dobrze z makijazem ale zależy jakiego np tuszu użyliśmy. W moim przypadku nie do końca dobrze radzi sobie z tuszem wodoodpornym. Nie usuwa go do końca i musze poprawić żelem mineralnym. Jest delikatny dla twarzy , nie podrażnia ani cery ani oczu. Ładnie odświeża, nie wysusza. Jest bardzo wystarczalny gdyż stosuje go juz trzeci miesiąc i jeszcze się nie kończy. Jednak fakt ze nie potrafi dobrze usunąć makijażu , sprawia ze więcej go nie kupię. Głównym celem płynu jest skuteczne usuwanie makijażu a tu nie do końca sobie poradził.

Kupiłam go bo skończył mi się mój faworyt z Garnier . Żałuję!

Tak jak na wstępie , kupiłam go ot tak na szybko Bo akurat skończył mi się płyn micelarny .
Nie napiszę zbyt wielu pozytywnych słów na temat tego produktu . Dziwię się, że został on dopuszczony do sprzedaży w kategorii "płyn micelarny " . Bo nijak ma się to do jego działania.
Obietnice producenta :
●" Płyn micelarny świetnie sprawdzi się do demakijażu twarzy, oczu oraz ust i jest delikatny dla rzęs. Wyjątkowo łagodna formuła bez kompozycji zapachowej dokładnie oczyszcza cerę, a jednocześnie zapewnia jej nawilżenie i odświeżenie." No nie .... jestem posiadaczką skóry mieszanej- ten kosmetyk w ogóle sobie nie radzi z usunięciem makijażu z naszej buzi ! Ma problem z usunięciem nawet zwykłego tuszu do rzęs. Co do demakijażu oczu tym płynem- nie nadaje się do tego ? Podczas kontaktu z naszą powieką lub rzęsami ( w sumie z czym kolwiek w okolicach naszego oka ) - okolice te niemalże od razu szczypią niemiłosiernie. Pojawia się uczucie pieczenia. Jak kosmetyk - który rzekomo przez producenta ma być dobry do demakijażu oczu-może tak zadziałać na tak wrażliwą skórę tejże partii naszej twarzy? No jestem zdecydowanie na nie . Ps. Dodam ,że za każdym razem jest u mnie ta sama reakcja gdy tylko dotknę moich "oczu" tym płynem. Dlatego też zużywam go w inny sposób- mycie pędzli, gumowych nakładek itd. Na pewno nie kupię go ponownie. ;)
Dziwi mnie fakt ,żena stronie producenta znajdziemy też taką informację : " Tolerancja dla skóry i oczu potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie." - jak ? Nie mam pojęcia... ja mam zupełnie odwrotne wnioski po stosowaniu tego płynu micelarnego .

Mocny średniak

Jak dla mnie płyn jest na prawdę średni. Skusiła mnie niska cena i niestety żałuję tego zakupu. Makijaż dość ciężko zmyć, zwłaszcza tusz do rzęs. Trzeba też dość mocno trzeć. Największą wadą dla mnie jest ogromne pieczenie twarzy. Pierwsze kilkanaście użyć było w porządku ale później już nie dałam rady go używać. Mimo dość niskiej ceny nie polecam.

Płyn micelarny

Stan cery:
Mieszana
Skłonna do podrażnień
Lekkie przebarwienia
Cera trądzikowa
Skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach stacjonarnych i online
OPAKOWANIE – plastikowa buteleczka, dość szeroka zwężająca się ku górze, zamknięcie na „klik”
SZATA GRAFICZNA – niemalże brak, prosty napis na buteleczce
SKŁAD – bardzo dobry
WYDAJNOŚĆ – około 3 tygodnie regularnego stosowania
ZAPACH – niewyczuwalny jak dla mnie
EFEKT – domywał z łatwością lekki makijaż, z bardziej wymagającym był jednak problem; nie wysuszył mojej skóry, nie podrażnił jej, a skóra była początko lekko lepiąca się, co szybko mijało
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – buteleczka jest dość dużych rozmiarów przez co trudno z nią podróżować
CENA – ok. 15 zł

Średniaczek.

Liczyłam na o wiele, wiele więcej po tym, ile nasłuchała się o tej lini płynów. Płyn jak wiele innych. Wcale nie usuwa z taką łatwością makijażu, trzeba jednak trochę potrzeć dobrze nasączonym wacikiem a tarcie mi nie sprzyja. Fajna, duża butla. Zapach bardzo delikatny. Raczej nie podrażnia skóry. Nawilżenia nie odczułam.

Średni

Płyn micelarny o dużej objętości i powolnym zużyciu ze względu na małą zatyczkę. Powolne jest też zmywanie makijażu, co powoduje to, że pomimo ceny napewno nie kupię go ponownie. Ogólnie efekt średni, przy normalnej cerze ujdzie, przy trądzikowej raczej bym sobie odpuściła.

Płyn micelarny to zdecydowanie jeden z kosmetyków, którego nie może zabraknąć w mojej kosmetyczce. Rzadko używam innych produktów do demakijażu, ponieważ forma płynu najbardziej mi odpowiada - nie obciąża skóry, nie zapycha, jest łatwa i szybka w użyciu. Płyny NIVEA wcześniej były mi znane, więc postawiłam na kolejny wariant, tym razem do cery normalnej i mieszanej. Płyn w pełni spełnia swoje zadanie - bardzo dobrze oczyszcza skórę z makijażu, odświeża i nie powoduje dyskomfortu stosowany w okolicach oczu, to wielofunkcyjny kosmetyk, który idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji.

Płyn znajduje się w praktycznej butelce z zamknięciem na klik. Wykonana jest ona z przezroczystego plastiku, więc na bieżąco widać ile kosmetyku zostało zużyte i w porę można zaopatrzyć się w kolejną butelkę. Zamknięcie na klik pozwala na szybkie otwarcie i zapobiega przypadkowemu rozlaniu. Utwór dozujący jest odpowiedniej wielkości, pozwala na precyzyjny dobór ilości kosmetyku. Szata graficzna jest prosta, charakterystyczna dla całej serii, z tyłu opakowania znajduje się dokładny opis produktu.

Płyn micelarny

Płyn micelarny nie posiada barwy i ma bardzo neutralny zapach, dla mnie praktycznie niewyczuwalny. Jest przyjemny w stosowaniu, dlatego odkąd co używam, robię to z przyjemnością. Stosuję go z klasycznymi płatkami kosmetycznymi oraz wielorazowymi, w obu przypadkach z nimi współgra. Płyn nakładam na wacik j delikatnie oczyszczam skórę z makijażu. Produkt nie ma z tym żadnych problemów - świetnie usuwa podkład, szminkę, eyeliner i tusz do rzęs, cały makijaż znika w mgnieniu oka. Można stosować go do demakijażu oczu, gdyż nie wywołuje pieczenia, łzawienia czy dyskomfortu, co dla mnie jako wrażliwca jest niezwykle istotne. Dzięki niemu nie muszę stosować osobnego produktu do demakijażu oczu. Płyn pozostawia skórę odświeżoną, gładką i miękką w dotyku, nie ściąga jej i nie wysusza. Może nie zastąpi nam nawilżającego kosmetyku, ale przynajmniej nie szkodzi skórze. Rzeczywiście tak jak deklaruje producent nie pozostawia żadnej warstwy po sobie tym samym nie obciąża skóry. Butelka o pojemności aż 400 ml jest bardzo wydajna. To obecnie mój niezbędnik do demakijażu.

Plusy
Dokładnie usuwa makijaż
Demakijaż bez pozostałości
Neutralny zapach
Doskonale radzi sobie z demakijażem
Można stosować go w okolicach oczu
Wydajny
Korzystna cena