Oriflame, HairX, Repair Therapy Split - End Serum (Regenerujące serum na rozdwajające się końcówki włosów)

Starannie opracowany kompleks silikonowy osłania zniszczone końcówki włosów ochronną warstwą, która zapobiega ich rozdwajaniu się. Stosuj serum tak często, jak to potrzebne.

Cena: 19,90zł / 30ml
/m/

Świetne!

Serum kupiłam jakoś w październiku/listopadzie, a wciąż go nie zużyłam, chociaż używam go codziennie po każdym myciu! Została mi jeszcze 1/3 słoiczka.
Śmiać mi się chce z negatywów, bo "nie zregenerował mi włosów"... Kobiety, silikonowe serum otula włos przed uszkodzeniami mechanicznymi, a nie regeneruje :P. No ale, ja nie o tym.
Serum używam jak widać długo i wciąż końca nie widać. Sprawuje się bardzo dobrze - silikon otula końcówki, a jednocześnie nie wyglądają na obciążone. Po wyschnięciu są mięciutkie i lejące. Ja używam go w duecie z kropelką oleju z pestek śliwki i końcówki rozdwajają mi się o wiele wolniej - co i tak jest wyczynem patrząc na stan zniszczenia moich włosów. Do ceny można by się przyczepić, ale patrząc na wydajność i działanie - opłaca się. Plus czatujcie na promocje. :)
Polecam, bo jak na sylikonowe serum na końcówki sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od: Ośmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

fatalny bubel, nie wart zadnej kasy

nie robi doslownie nic
bubel
w konsystencji zadkiego jedwabiu do wlosow ie nablyszcza nie chroni
wlosy przed sa takie same jak po

ladna butelusia z papeczka i tyle
nie wart pieniedzy !!!!!
zapach lekki swiezy malowyczuwalny
nie moge zmeczyc :(
namowila mnie konsultantka
dobrze ze byl na promocji

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: mecze jedno

Nie działa

Plusy:
- nabłyszcza
- na suchych włosach "skleja" końcówki tak że nie widać tak bardzo tego że są rozdwojone

Minusy:
- cena nieproporcjonalna do efektów
- średnia wydajność
- bardzo krótkotrwały efekt
- w żaden sposób nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek
- pląta i skleja włosy

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

nic z tego.

Z tej znajomości nic nie będzie. Nie polubiliśmy się.

- kompletnie nie pomógł mi w walce z moimi rozdwojonymi końcówkami,
- trzeba naprawdę uważać na ilość, jaką nakłada się na włosy, żeby nie zostawić na nich tłustej mazi.

PODSUMOWUJĄC: nicniedziałającemazidełko!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Jest ok.

Bardzo fajne serum.
- wygładza
- nabłyszcza
- zabezpiecz
- jest wydajne

Nakładam na umyte, wilgotne włosy. Polecam!

!

Pomyłka

Moje doświadczenia z tym produktem są bogate, ale niestety negatywne. Zużyłam 3 lub 4 butelki i efekt zawsze był taki sami:
- brak odżywienia koncówek
- końcówki i tak się rozdwajały
- włosy były matowe i przyklapnięte (końcówki ciągnęły wszystko w dół)
- lepił i plątał końce włosów
- używałam naprawdę minimalną ilość (przy większej dawce wlosy wyglądały jak tłuste)
- próbowałam nanosić na całe włosy - brak rezultatu, brak wsparcia przy rozczesywaniu.

Daję gwiazdki za: solidne wykonanie opakowania oraz wydajność.

Używam tego produktu od: Chyba na przestrzeni 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Nie lubię

Serum spełnia swoje zadanie, rzeczywiście chroni końcówki, ale poza tym ma same wady. Producent zaleca nakładanie go na suche włosy i tak właśnie robię. Serum jest bardzo widoczne na końcówkach, włosy wyglądają kiepsko. W dodatku bardzo utrudnia ich rozczesywanie. Ma gęstą konsystencję, wydaje się być bardzo tłuste i trudno zmyć je z rąk. Od długiego czasu używam regularnie podobnego produktu z Avonu, który u mnie świetnie się sprawdza, a ten jest od niego gorszy pod każdym względem.

nie.

+ scala końce
+ przystępna cena - 13zł
+ wydajne

- mało dostępne w katalogach
- bardzo tłusta, dlaego stosowałam je po przyjściu ze szkoły, gdy wiedziałam, że wieczorem już nigdzie nie wyjde.
- okropny skład

przez skład, nie polecam osobą które chcą DOBRZE zadbać o włosy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy

Jest dobry.

Dobry kosmetyk, kupiłam go za znacznie mniej niż jest podane tutaj.
Po pierwsze! żeby móc dobrze korzystać z kosmetyku, trzeba najpierw wiedzieć jak go użyć i czego możemy się po nim spodziewać.
Producent zapewnia nam OCHRONE ZNISZCZONYCH KOŃCÓWEK, POPRZEZ CO ZMNIEJSZY SIĘ RYZYKO ROZDWAJANIA, więc nie rozumiem dlaczego są tutaj wyrzuty, że kosmetyk nie działa cudów i nie skleja końcówek. Teraz mała lekcja:
- jeśli końcówki są już zniszczone lub rozdwojone, w żaden sposób ich nie zregenerujesz, nie ma takiej opcji, zostaje tylko podcięcie
- podane jest że serum pochłania OCHORNNĄ powłoką, co w żaden sposób nie ma za zadanie ich regenerować (stąd niezauważone EFEKTY)
- OCHRONA : ma za zadanie tylko OCHRANiAC !

PLUSY
- pomaga rozczesać (stosuje na mokre włosy i czkam do naturalnego wyschnięcia)
- ochrania zniszczone końcówki włosów, poprzez co się mniej rozdwajają (a zauważyłam to po odstawieniu kosmetyku)
- ładnie pachnie
- ma fajną, tłustą konsystencje, ale nie ciężką
- fajna buteleczka
- cena
- i najważniejsze: większość obietnic producenta SPEŁNIONE

MINUSY
- można łatwo przesadzić

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: sześć całych (stosowanie na całe włosy, oprócz nasady)

Kiepski

Na moich zniszczonych końcówkach nie widzę żadnego efektu- nie nawilża, nie pomaga w rozczesaniu, ale też nie obciąża i nie skleja- bo zwyczajnie nie działa.

Używam tego produktu od: rok

bez szału

Po przeczytaniu recencji nastawiłam się na cuda i zawiodłam się. Olejek niczego nie zmienia, nie zmniejsza plątania się włosów, nie chroni przed gorącem prostownicy, nie sprawia, że włosy się nie rozdwajają, a już na pewno nie sprawia, że te rozdwojone się magicznie łączą... ;).
Mam go prawie rok i nie widać żeby go ubywało, bo po miesiącu stosowania zwyczajnie przestałam. Dla mnie to jakaś pomyłka. Więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

bardzo dobry

Moje serum jest przezroczyste, a nie tak jak tu żółte. Nie wiem czy jest jakaś różnica.

Serum jest bardzo fajne. Mam suche końcówki, które lubią się plątać i puszyć. Po użyciu serum są ładnie wygładzone i lśnią. Mniej się rozdwajają.
Jest mega wydajny - wystarczy dosłownie odrobina na ok. 18 cm włosów. Rozsmarowuję serum na dłoni i nakładam na końcówki, a potem mniej więcej po długości mojego kucyka. Plusem jest też bardzo ładny zapach

Nie wiem czy to ma związek z tym serum czy raczej z sebum z dłoni, ale nawet jeśli nie użyję po umyciu włosów serum wystarczy że przeciągnę ze 2-3 razy dłonią po włosach a stają się wygładzone (wcześniej nie było takiego zauważalnego efektu, kiedy tak robiłam)

Niestety nie można używać na wilgotne włosy, bo je skleja i wyglądają na przetłuszczone.

Jedną gwiazdkę odejmuję, bo przy nieużywaniu go przez 2-3 mycia końcówki wracają do poprzedniego stanu.

Używam tego produktu od: 3. tygodni
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1