Cetaphil, Krem nawilżający (stara wersja)

Cetaphil, Krem nawilżający (stara wersja)

Produkt stworzony specjalnie dla skóry suchej i wrażliwej. Testowany dermatologicznie.
Cetaphil nawilżający krem do ciała nawilża i zmiękcza skórę. Szybko się wchłania pozostawiając skórę miłą w dotyku. Pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry. Potwierdzone w badaniach dermatologiczny głębokie nawilżenie utrzymujące się do 24h.

Korzyści

sucha, alergiczna / atopowa, wrażliwa
balsamy
nawilżające

Działa i przynosi ukojenie

Krem dostałam w prezencie i chyba jest to najbardziej trafiony podarek w kategorii kosmetyki. Podoba mi się, że jego zapach jest niewyczuwalny. Szybko się wchłania, od razu koi i nawilża, ale nie zostawia przy tym tłustej warstwy. Produkt jest bardzo wydajny, co również działa na jego korzyść. Jego konsystencja jest dosyć zwarta, więc nie przelewa się między palcami.

HIT

Miałam przyjemność używać tego kremu kilka lat temu. Nawet zużyłam dwa opakowania. Zakupiony był w USA. Coś idealnego dla mojej skóry. Nawilża idealnie! Naprawdę polecam wszystkim wrażliwcom.

I tak i nie

Pierwsze użycia dają cudowną ulgę ściągniętej i suchej skórze, jednak na dłuższą metę stosować ten produkt - nie wyjdzie to skórze na dobre. Skład nie jest dobry, nie jest naturalny. Wiem, że są osoby, które się nim zachwycają, bo rzeczywiście można od razu zobaczyć pozytywne skutki, ale u mnie niestety wywołał drobne niedoskonałości z powodu obecności nieciekawych składników w tym alkoholu. Osobiście przeszkadza mi także brak zapachu, bo lubię kosmetyki wzbogacone o naturalne olejki zapachowe.

bardzo dobry produkt

Przede wszystkim ten krem nie podrażni skóry, jest łagodny nawet dla bardzo wrażliwej.

Bardzo szybko się rozprowadza, nadając taką warstwę ochronną. Również nie uczula, a to ze względu bardzo dużą zawartość wazeliny. Także nie ma co liczyć na spektakularną regenerację, jak to jest w przypadku produktów np. z masłem shea, ale działa. Nie uczula, nie podrażnia, tworzy warstwę okluzyjną ale nie ma ekstra właściwości odżywczych.

Bardzo dobrze nadaje się dla suchej skóry, która potrzebuje mocnego wparcia.

Opakowanie jest trochę beznadziejne, ponieważ nabieramy krem paluchami, co nie jest za dobre, przy tym brudzi się też zakrętka. Ale podejrzewam, że ze względu na gęstość produktów opakowanie z pompką bardzo szybko by się zacinało i nie spełniłoby swojej roli.

Jeżeli twoja skóra jest alergiczna, reaktywna, sucha - to prawdopodobnie krem stworzony dla ciebie, nie znajdziesz nic innego, co Cię zadowoli. Jeżeli nie sprawiają ci problemu oleje i inne składniki aktywne, w tej cenie znajdziesz coś lepszego.

Wykorzystała: kilka próbek

Cetaphil to w ogole firma ktora bardzo lubie gdyz kazdy produkt jest godny uwagi. Ostatnio testowalam u swojej siostry i naprawde jest suoer. Jest delikatny dla skory ale "mocny" w dzialaniu. Pieknie nawilza skore, nie zostawiajac nieprzyjemnego filmu na niej. Dobrze sprawdza sie przy egzemach czy uczuleniach na skorze. Odbudowuje plaszcz hydrolipidowy na powierzchni skory dzieki czemu skora jest jeszcze bardziej nawilzona i delikatna. Maly minus za opakowanie, gdyz wole z pompką wtedy aplikacja jest duzo bardziej higieniczna