Pampers, Aqua Pure Baby Wipes (Chusteczki nawilżane)

Pampers, Aqua Pure Baby Wipes (Chusteczki nawilżane)

Najnowsza formuła chusteczek Pampers wykonanych z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy i poliestru. Nasączone w 99% ultra oczyszczoną wodą oraz 1% testowanych dermatologicznie środków myjących i składników równoważących PH, które pomagają chronić delikatną skórę dziecka. To jedne z najbezpieczniejszych chusteczek do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci.

oczyszczające, pielęgnujące
sucha, normalna, wrażliwa

Super !

Odkąd zostałam mamą kupuję często produkty dla dziecka. Te chusteczki to mój nr 1 ex aequo z Water Wipesami . Po pierwsze skład. Czysta 99% czysta woda. Po drugie są bardzo dobrze nasączone. Łatwo się nimi przemywa i czyści skórę. Po trzecie nie podrażniają. Są gładkie i miękkie. Cena myślę adekwatna do jakości, polecam kupować online w wielosztukach wychodzi dużo taniej. Jedeny mały minus to fakt że trzeba je przewracać do góry dnem żeby chusteczki się równomiernie nasączały bo często te na dole są wilgotniejsze niż te u góry.

Super!

Mogę je spokojnie polecić. Są bardzo nasączone i nie tylko ostatnie ale rowniez pierwsze. Moj syn ma bardzo wrażliwą skórę dlatego wybieram dla niego kosmetyki delikatne, bez tych wszystkich zapachów, ktore tylko dodatkowo wysuszają i podrazniaja skore malucha. Dodatkowo chusteczki pampers sa bezzapachowe a w 99% to woda oraz wydajne. Dla mnie najlepsze jakich używałam. W końcu znalazłam odpowiednie chusteczki, które nie powodują zaczerwienienia, nie podrażniają .

Rewelacja!

Mój pierwszy zakup tych chusteczek był taki trochę w ciemno, gdyż nie wiedziałam czego się po nich spodziewać, a najbardziej bałam, się jak zareaguje moje dziecko. Chusteczki kupiłam już dosyć dawno w czasie letnich upałów, dzięki zawartości wody sprawdziły się idealnie do wytarcia buzi czy spoconych rączek i całego ciałka. Chusteczki są dosyć ciężkie, ale przez to, że są tak dobrze nasiąknięte. Nie rwą sie, i nie pozostawiają drobnych włókienek, zapach neutralny. Najważniejsze : nie podrażniają i brak uczulenia. Sama od czasu do czasu stosuję do zmywania makijażu, świetnie się przy tym sprawdzają. Chusteczki dodatkowo chronione są przed wyschnięciem klipsem, warto pamiętać, aby dobrze go zamknąć inaczej chusteczki mogą zrobić nam psikusa i zmoczyć rzeczy znajdujące się w pobliżu chusteczek. Opakowanie liczy 48 sztuk.
Są świetne pod każdym względem, i zostaną z nami na długo.

Bardzo dobre

Kupiłam je jako alternatywę dla chusteczek water wipes. Sprawdzają się świetnie. Nie mają dodatków zapachowych, które czasem bywają strasznie drażniące jak w chusteczkach pampersa. Są bardzo dobrze nawilżone, a pod koniec opakowania nawet wręcz mokre. Bardzo delikatnie oczyszczają wrażliwe skórę nie powodują podrażnień. Wykonane z wysokiej jakości materiału. Chusteczki są grube i wytrzymałe nie rozciągają się ani nie rwą. Specjalnie zamknięcie powoduje że chusteczki nie wyschnął.