Yves Rocher, Beaute des Pieds, Gommage Pieds Neufs a la Pierre Ponce (Peeling do stóp z pumeksem)

Peeling złuszczający do suchych stóp. Usuwa martwe komórki naskórka oraz stwardnienia. Skóra jest wygładzona i miękka. Peeling zawiera drobinki pumeksu w 100% naturalnego oraz puder z pestek moreli.

moj numer 1

Jeden z najlepszych pilingow jakie mialam, uzywam go nie tylko do stop ale takze do lokci, kolan, rak czasami nawet do ciala, gdyz lubie raczej mocno scierajace pilingi, niz te delikatne - jak dla mnie jest genialny, bez problemu radzi sobie z usuwaniem zrogowacialego naskorka. Nigdy nie wychodze ze sklepu yves rocher z jednym opakowanie tylko co najmniej
3-ema po pierwsze ze tak bardzo go lubie i ze jest swietny, a po drugie ze niestety opakowanie jes male, jak dla mnie to jedyny minus. Uprzedzam ze na bardzo
"zapuszczonych" pietach jednak cudow nie zdziala, dlatego polecam regularna pielegnacje!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

doskonały

powalający, intensywny, bardzo naturalny zapach lawendy
bardzo gęsta konsystencja, pumeks doskonale ściera martwy naskórek i wszelakie zgrubienia.
niezwykle przyjemny w użyciu
serdecznie polecam